Creation Lamis, Diable Bleu Women EDT

Creation Lamis, Diable Bleu Women EDT

`Lamis Diable Bleu` - odpowiednik Thierry Mugler `Angel`. Zapach pełen ognia, zmysłowości, pasji i tajemnicy...
Zapach z rodziny orientalno - smakowitej, przywołuje na myśl anioły i demony, symbole nieba, mityczne postacie oraz kobietę - delikatną a jednocześnie pełną siły. Flakon chroni pachnący poemat dziecięcej kruchości i kobiecej zmysłowości.
Jego naturę odkrywają esencje miodu, czekolady i karmelu, które tworzą niesamowitą mieszankę w połączeniu z nutami wanilii, paczuli i drzewa sandałowego. Idealnie nadaje się na romantyczne okazje. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, popularnych i sprzedających się zapachów na świecie.
To idealne odzwierciedlenie kobiety, która jest boska jak anioł, namiętna, ciepła i bardzo kobieca. Zapach ten niewątpliwie posiada prawdziwą klasę.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty zielone, bergamota, truskawka, kokos
nuta serca: jaśmin, konwalia, róża, orchidea, miód
nuta bazy: wanilia, paczula, karmel, piżmo, ambra, drzewo sandałowe, czekolada

Tak pachną moje wspomnienia

Trudno mi oceniać ten zapach z 2 powodów. Po 1, jest to zapach, który niesie ze sobą tak wielki ładunek emocjonalny dla mnie i trudno o obiektywną ocenę... Po drugie nie przywykłam do oceniania zapachów tej ligi. To zapach ciężkawy, dość słodki, ale i jednocześnie pikantny i z nutą czegoś tajemniczego. Powiedziałabym banalnie bazarowy. Ale wiosna 2006 w moim życiu należała do niego, deszczowy maj, parny czerwiec, skąpany w tym zapachu i nadziei Lublin końca roku akademickiego... A w tle on, wymarzony, wyśniony człowiek, dla którego ubierałam się w ten zapach... Ten zapach tworzył aurę cudu i tajemnicy, która staje się moim udziałem... Ponieważ czar tamtej wiosny boleśnie prysł, zapach pozostanie już tylko zarezerwowany dla wspomnienia tamtych dni...
Trwałość dobra ale tylko kiedy wypsikało się na raz dużą ilość. Dałam 2,5 gwiazdki ze względu na skrajną subiektywność moich odczuć.

Ilość zużytych opakowań: pełne 1

tanszy Angel

jak dla mnie pachnie prawie tak samo jak Angel, z tym wyjatkiem, ze nie rozwija sie i nie jest tak bardzo trwaly. No ale czego mozna sie spodziewac po zapachu za 20zl. Zapach ciekawy, nie jest az taki ciezki jak Angel, moglabym powiedziec, ze jest to jego lzejsza wersja. Trwalosc okropna (przynajmniej na mojej skorze) , nie wiem czy wytrzyma nawet te godzinke, na ubraniach troche lepiej, ale rewelacji nie ma. Polecam ten zapach dla fanek Angela, ktore nie maja tyle fundusz, zeby kupic oryginalny flakonik.

Plusy:
- zapach
-nie jest za ciezki
- cena
-flakonik

Minusy:
-Trwalosc

Ilość zużytych opakowań: 100ml

Całkiem fajny:)

Pisałam już recenzję odrazu po dodaniu go do KWC ale znikła więc piszę raz jeszcze.

-Zapach całkiem ciekawy jeśli weźmiemy pod uwagę jego cenę.
- Trwałość nie najlepsza bo ok 2 godz.
- Z Angelem TM nie ma moim zdaniem nic wspólnego

Zapach jest delikatnie słodki, ale nie przytłacza i nie ma wyczuwalnego ogona. Raczej bliskoskórny i dyskretny.
Zakupiłam go za 18 zł ( za 100ml) i myślę, że było warto:)

Używam tego produktu od: wrzesień 2012
Ilość zużytych opakowań: ok 50 ml

Zdecydowanie polecam!

Dostałam flakonik Diable Bleu dwa lata temu od mojego ojca. Zapach na początku mi się nie podobał,uważałam,że jest zbyt mocny,ale później przepadłam z kretesem i zaczęłam chętnie używać. Ogolnie polecam tym kobietkom,które lubia wyraziście pachnieć.

Używam tego produktu od: Czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte niemal całkowicie