Fadel Fadel Sons, 100% naturalne mydło z Aleppo do twarzy, ciała i włosów

Fadel Fadel Sons, 100% naturalne mydło z Aleppo do twarzy, ciała i włosów

Bywa nazywane `Mydłem doskonałym`, biorąc pod uwagę walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło zrobione jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej.
Likwiduje łupież, jest doskonałe na łuszczycę, egzemę, trądzik i wszelkie podrażnienia skóry. Do stosowania do każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej-dziecięcej i alergicznej.
Olej laurowy – naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony ludzi na świecie przekonały się o jego leczniczym działaniu.
Oliwa z oliwek skarbnica witaminy E, oprócz nawilżenia zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i ochrony, ważny szczególnie dla skóry suchej. Regeneruje ją i opóźnia procesy starzenia.

50 - 100ml, 100 – 250ml

• Pure Laurel Leafs Oil,
  • Soda (Extracted From Sea Salt),
  • Water

Klasyk

Był czas kiedy to namiętnie używałam tylko tego mydła, w różnych odsłonach ( % oleju laurowego plus dodatki oliwka itd). Faktycznie jest to kosmetyk wszechstronny, którego można używać jako 3 w 1 ( do twarzy , ciała i włosów) byle robić to umiejętnie :)
Mydło przejechało ze mną Kaukaz będąc w zasadzie jedynym kosmetykiem " do mycia" i świetnie sprawdziło się w swojej roli. Świetne dla cery problematycznej, wysusza , goi i nawilża. Trzeba pamiętać aby nie zostawiać go w wilgotnym środowisku , gdyż ma tendencję do rozmiękczania i zmiany konsystencji.
Do dziś chętnie do niego wracam.

Niezastąpiony brzydal

Mydło niezastąpione i wielofunkcyjne. Mieszanka oleju laurowego, oliwy z oliwek, sody i wody to cudowny eliksir dla skóry i włosów.
Uwielbiam za naturalny skład, działanie, BRAK sztucznych barwników, konserwantów, perfum, substancji drażniących.
Nie powoduje alergii i wysuszenia skóry a wręcz przeciwnie pomaga z tym walczyć.
Ma właściwości antyseptyczne (olej laurowy), a także działanie zabliźniające i nawilżające (olej laurowy, oliwa z oliwek), odnawia film hydrolipidowy.
Ze względu na działanie łagodzące i ochronne jest przeznaczone dla skóry suchej, dotkniętej takimi chorobami, jak: łuszczyca, trądzik, egzema, i radzi sobie z tym świetnie !
Po ok 2ch tygodniach stosowania praktycznie całkiem pozbyłam się problemów z trądzikiem.
Mydło jest dość drogie ale jest to cena adekwatna do jego działania i właściwości. Jest bardzo wydajne.

Kocham!

Moja cera pokochała to mydło i mydło pokochało ją. Nie mam już żadnego przebarwienia, trądziku czysta skóra jak pupcia niemowlęcia - gorzej z zaskórnikami ale na to przymykam oko bo z cery trądzikowej mam piękną normalną gładką twarz! W końcu! To mydło jest warte każdej każdej ceny! Poza tym mydło starcza na bardzo bardzo długo.

Starożytna mądrość!

Prosta receptura, mydło zawiera w sobie 50% olejku laurowego i 45,9% oliwy i pozostałe procenty w składzie to woda. Mydło jest przeznaczone do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej, alergicznej i dziecięcej.
To najlepsze mydło jakie kiedykolwiek miałam. Zapach jest ziemisty, kadzidlany, cięższy, idealny dla kobiet jak i mężczyzn. Używam go zarówno do ciała jak i włosów, przy czym byłam mile zaskoczona, że po mydle włosy mogą się tak dobrze rozczesać! I to co najbardziej mi się w nim podoba, że pozostawia na skórze głowy lekki film i..naturalnie odbija włosy od nasady, a zapach unosi się w nich 24 h! Kocham to mydło za ochronę i pielęgnacje ♡

*Mydło do wszystkiego, extra nawilża i natłuszcza, nadaje się do mycia całego ciała, świetnie sprawdzi sie do włosów przetłuszczających się z łupieżem, Włosy dłużej zachowuja swoją świeżość, sprawdzi się też dla tych którzy mają problemy skóry głowy (swędzenie lub stany zapalne)
Po umyciu włosy będą niestety sztywne , szorstkie i trudne do rozczesania ( w zależności od długości) ale wiadomo tutaj w składzie nie ma tego co w szamponach (żadnych silikonków, nabłyszczaczy itp :) więc nie ma co się dziwić, a na prawde można sie przyzwyczaić
Jest bardzo wydajne i super sie pieni,
Zapach neutralny

fenomenalne

mydła używałam na rozmaite sposoby:
do mycia wlosow- dokladnie oczyszczalo, wlosy byly po nim tepe wiec trzeba bylo zastosowac odzywke, lagodzilo stany zapalne na skorze glowy
do mycia twarzy- troche sciagalo ale oczyszczalo bardzo doglebnie
do mycia ciala- genialne przy AZS

mialam mydlo 50% oleju laurynowego

troche takie glutowate przy zetknieciu z woda ale bardzo dobrze sie pieni, nie rozpada sie i nie peka, bardzooo wydajne

cena moglaby byc nizsza, mimo wszystko na pewno jeszcze kupie bo jak dla mnie wszechstronne

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Wart swojej ceny

Mydło z Aleppo cenię za jego naturalny skład. Ciało i twarz można myć nim codziennie, jednak do włosów raczej nie polecam, gdyż je wysusza. Trudno je potem rozczesać.
Na to mydło całkowicie przestawiłam moje dziecko, gdyż ma problemu skórne i jak na razie dużej poprawy nie widzę, ale też nie ma pogorszenia, więc jest ok. Bardzo wydajne, jednak kostka zbyt duża przez co nieporęczna.