Oliv, Masque Eclat Gommant (Eko maseczka rozświetlająca do twarzy)

Oliv, Masque Eclat Gommant (Eko maseczka rozświetlająca do twarzy)

Wzbogacona glinką, maseczka rozświetlająca łagodnie usuwa złuszczony naskórek, oczyszcza z toksyn i dotlenia naskórek. Cera odzyskuje miękkość i blask. Polecana przede wszystkim dla skóry normalnej i mieszanej.
Aktywne składniki: biała glinka 20%, wyciąg z liści drzewa oliwkowego 18%, olej sezamowy 4%, sok z aloesu 2%, wyciąg z zielonej herbaty i szarotki alpejskiej 1%, olej z makadamii 1% wyciąg z marchwi 1%, olejki eteryczne: z drzewa cedrowego, palmarosa i cytrynowy. 99 % wszystkich składników naturalnego pochodzenia, 30 % wszystkich składników pochodzi z upraw organicznych.

50 – 100ml
rozświetlające
klasyczne
w słoiku
krem

MASKA IDEALNA ;)

Maseczek nawilżających używam regularnie od ponad 10 lat, niestety nieubłaganie zbliżam się do 30-ki, a w tym wieku samo nawilżanie nie wystarczy mojej cerze. Dlatego też coraz chętniej sięgam po maseczki rozświetlające czy oczyszczające skórę twarzy.
Recenzowany produkt kupiłam z ciekawości i z chęci poznania nowej (dla mnie) marki.

Maseczka Oliv mieści się w bardzo estetycznym i poręcznym słoiku - 75 ml.
Podstawę składu mazidła stanowi glinka biała. Maseczka o kremowo - pastowej konsystencji jest biała i ma ziołowo - oliwkowy przyjemny w odbiorze zapach. Rozprowadza się na skórze bardzo dobrze. Wysycha u mnie całkowicie po 10 minutach. Zmywam ją bez problemu ciepłą, przegotowaną wodą niegazowaną (cisowianka/ nałęczowianka). Osuszam twarz ręcznikiem i nakładąm krem odżywczy lub olejek do twarzy.
Po zmyciu maseczki cera jest nawilżona, matowa, rozjaśniona, rozświetlona, gładka, a pory zmniejszone. Znikają wszelkie zaczerwienienia, podrażnienia, a drobne ranki czy pojedyńcze wypryski szybko się goją.
Po dłuższym stosowaniu (niecałe 3 miesiące) cera wygląda zdrowo, świeżo i promiennie - jest nieziemsko gładka, delikatna w dotyku i odpowiednio nawilżona. Maseczka ta znakomicie wyrównuje koloryt cery, normuje prace gruczołów łojowych, zmniejsza i oczyszcza pory do perfekcji.

Polecam ze względu na naturalny skład i widoczne efekty.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i rozpoczęte dziś 2-gie