Nivea, Hawaii Flower & Oil, Pielęgnujący żel pod prysznic (stara wersja)

Nivea, Hawaii Flower & Oil, Pielęgnujący żel pod prysznic (stara wersja)

NIVEA Żel pod prysznic Hawaii Flower & Oil z rozpieszczającymi perełkami olejku, o orzeźwiającym zapachu hawajskich kwiatów, zapewnia uczucie świeżej i zadbanej skóry. Jego jedwabista konsystencja zamienia się w pielęgnującą pianę o pięknym zapachu egzotycznych kwiatów. Technologia Hydra IQ zapewnia skórze nawilżenie nawet w głębokich warstwach naskórka.

Tak muszą pachnąć Hawaje:)

Kolejny produkt Nivea, który swym cudnym aromatem przenosi mnie gdzies w rajskie, pachnące kwiatami krainy:) Poprwiacz nastroju i uprzyjemniacz zimowych wieczorów...Woń produktu jest dosc intensywna, słodka, rozgrzewająca...Nie kazdemu moze przypasc do gustu...Mi przypadła i to bardzo:) Zel ładnie się pieni, pozostawiając skórę miekka i gładką za sprawą perełek olejku w swym składzie. Posiada zelowo-oleistą konsystencję, której jestem wielką miłosniczką, ostatnimi czasy. Kolor kosmetyku, przywodzi na mysl lazurowe morza i oceany gdzies w odległych, gorących rejonach swiata:) Z pewnoscia sięgnę po inne wersje zapachowe zeli Nivea.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu...
Ilość zużytych opakowań: jedno skonczone...

Fajny

Żel jest gęsty, wydajny, nie wysusza skóry. Fajny, niebieski, morski kolor, idealny na lato. Nie mam większych zastrzeżeń. Chociaż zapach mógłby być świeższy, bo moim zdaniem jest nieco mdły, ale nie drażni.

Używam tego produktu od: niedawno zużyłam

jak pachną hawajskie kwiaty?

Bardzo fajny produkt. Zobaczyłam go w drogerii i zaintrygowała mnie nazwa i piękny błękitny kolor, kojarzący się z wakacjami nad oceanem. Jeśli tak właśnie pachną hawajskie kwiaty, to chcę tam spędzić długie wakacje :) zapach jest cudny, bardzo świeży. Żel bardzo delikatny, choć te mikroperełki nic nie robią, jedynie ładnie wyglądają. Pieni się przyzwoicie, nie wysusza i jest wydajny. Opakowanie wygodne w obsłudze. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam, zwłaszcza latem. Trochę rajskich wakacji w łazience :)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Nie bardzo..

Ogolnie bardzo lubie wszelkie zele pod prysznic z nivea i bardzo czesto po nie siegam.Mozna je kupic juz za 1 funta wiec wiele sie nad ich zakupem nie zastanawiam.W tym spodobal mi sie ladny niebieski kolor i ciekawy zapach :) Kuleczki peelingujace sa tak naprawde w tym zelu tylko dla ozdoby.Moim zdaniem na skorze nie robia kompletnie nic oprocz tego ze czasami ciezko je z ciala splukac.Zel praktycznie sie nie pieni,a bylam do tego przyzwyczajona w zelach nivea.Mam wrazenie ze lekko wysusza skore,balsam po kapieli to mus.Nie kupie wiecej.Poza zapachem niczym mnie nie zachwycil..

Używam tego produktu od: ok miesiaca

słaby

wiem ze nivea produkuje lepsze, ten jest według mnie najsłabszy.

plusy:
- ładne opakowanie i kolor
- cena

minusy:
- niestety wysusza skórę
- mało się pieni
- liczyłam na lepszy zapach, zasugerowałam się świetnymi opiniami na kwc jednak zapach jest słaby i nijaki jak dla mnie.

nie mogę się doczekać aż się skończy

kocham :)

Uwielbiam ten żel te perełki się rozpuszczają i tworzą taki aromat i piankę hmmm te chwile mogą trwać wiecznie :D Nie wiem dlaczego go właśnie wybrałam na lato ,ale to był taki spontan . Myślę ,że dlatego ,że tak pięknie wyglądał na półce . Ładny delikatny zapach ,nawet zauważyłam ,ze skóra po nim jest gładsza . Dałam odpowiedź ,że nie wiem czy go kupię ,ponieważ rzadko zdarza się abym miała dwa razy ten sam żel . Niestety z żelami pod prysznic tak mam . Jestem zakochana ,to chyba mój ulubiony . :)

Ilość zużytych opakowań: jedno jeszcze w użytku

letni ideał

właśnie wczoraj go zużyłam ,z pewnością jeszcze do niego wrócę ,jest świetny :)

plusy :
- morski ale jednocześnie świeży i kobiecy ,piękny zapach
- dobrze się pieni
- oczyszcza i odpręża
- ładne opakowanie i kolor produktu
- gęsty
- dobra cena
- wydajny
- nie wysusza ,nie podrażnia i nie uczula

Używam tego produktu od: 2 msc (?)

świetny

Na lato szukam zawsze mocno odświeżających, ale nie cytrusowych, raczej morskich czy wodnych zapachów. Jak tylko zobaczyłam tę nowość Nivei w Naturze to od razu wylądowała w moim koszyku, żel prezentuje się prześlicznie, a po zapoznaniu się z zapachem wiedziałam, że się polubimy, podobnie jak z wersją z perełkami o zapachu lilii wodnej.

ZALETY:
* przecudownie pachnie: nie wiem jak pachną hawajskie kwiaty ;) ale jest to delikatny kwiatowo-wodny zapach, śliczny, świeży, czuć go w całej łazience, dość długo się utrzymuje na ciele
* rewelacyjnie myje i odświeża
* przepięknie wygląda na półce w łazience
* dobrze się pieni
* ciekawa formuła z perełkami
* nie wysusza, choć też nie nawilża, ale wybaczam :)
* cena w promocji ok. 8 zł
* wydajny

Polecam :)

Nadeszło odświeżenie ..

Jest świetny. Idealny na wiosnę i lato. Pięknie pachnie. Moja skóra jest świeża a po całej łazience roznosi się jego zapach.

Plusy +
+Ładnie pachnie
+Opakowanie jest wygodne
+Wydajny (Mi starcza na miesiąc)
+Dba o moją skórę
+Dostępność