Isana, Hair, Feuchtigkeits, Spulung (Odżywka nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych)

Intensywnie nawilża włosy suche i zniszczone, nadaje wyjątkowy połysk. Z kompleksem nawilżającym, wzbogacona wyciągiem z bawełny, nie zawiera silikonów i parabenów.
Kombinacja wysokojakościowych składników, wzbogacona wartościowym wyciągiem z bawełny zapewnia włosom suchym i zniszczonym odpowiednią dawkę wilgoci i pomaga w utrzymaniu ich poziomu wilgotności. W wyniku intensywnej pielęgnacji włosy mają olśniewający połysk. Przyjemny zapach sprawia, że mycie włosów staje się szczególnym doznaniem.

Fantastyczny produkt

Odżywka Isany pokazuje, że tanie nie zawsze jest złe. Jest ogólnie dostępna (drogerie Rossmann) i bardzo tania (bez promocji ok. 6,- zas w obniżonej cenie zaledwie 4,-)
Mam włosy długie i rozjaśniane co teraz latem doprowadza mnie do szału swoim wysuszonym i puszącym wyglądem. Ostatnia odżywka potęgowała ten problem. Opinie na Wizażu na jej temat są różne, ale ja postanowiłam spróbować.
Odżywka nałożona od ucha po końcówki i pozostawiona na ok. 10 minut daje najlepsze efekty. Włosy są miękkie, puszyste, ale nie ma mowy o ich napuszeniu. Bez względu na to czy je wysuszę w naturalny sposób czy suszarką, wyglądają dobrze i pięknie się układają. Przy poprzedniej odżywce włosy zaplecione w kok lub warkocz wyglądały na nieładnie spuszone i jak pokarbowane, przy tej skręt jest widoczny i podkreślony. Odżywka nie obciążyła moich włosów ani nie uczuliła skóry glowy, kiedy przypadkiem została nałożona na skalp. Dobrze współpracuje zarówno z szamponem z tej samej serii jak i z innymi.
Odżywka ma duże opakowanie (300 ml; w porównaniu do standardowych, drogeryjnych odżywek to o 100 ml więcej). Opakowanie jest wygodne w użyciu, gdyż stoi otwarciem ku dołowi. Czytałam i zauważyłam to w odżywce siostry, że tuba czasami się zapowietrza. W takim przypadku podczas nakładania odżywki po prostu próbuję ją odetkać i ulatuje z niej powietrze.
Podsumowując, uważam, że w takiej cenie i pojemności nie znajdziecie lepszego produktu. Polecam wypróbować, w ostateczności skończy jako produkt do depilacji.

Ilość zużytych opakowań: 1; 300 ml

Za tę cenę - cudo

Kupiłam ją ze względu na skład ponieważ nie zawiera silikonów.
Cena jest super niska, więc jak za tę cenę jest bardziej niż ok.
Nawilża włosy, są po niej miękkie, wygładzone, odżywione. Zapach delikatny, nie utrzymuje się na włosach.
Lubię ja za konsystencję. Jest na tyle wodnista, że dobrze się odżywkę rozprowadza, ale też na tyle gęsta, że nie spływa z włosów. Mam wrażenie, że wynika we włosy, odżywia je.
Małym minusem jest to, że nie zapobiega rozdwajaniu się koncówek. Nie jest to produkt do zadań specjalnych, ale w połączeniu z maska raz w tygodniu, sprawdza się przy codziennym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetna odżywka w niskiej cenie

Biorąc pod uwagę tak niską cenę, myślę, że to naprawdę godny polecenia produkt:

+gęsta, świetnie się rozprowadza na włosach
+"ujarzmia" włosy
+włosy łatwiej się po niej rozczesują
+są o wiele gładsza (niestety nie tak gładkie jak bym chciała, ale jednak)
+ma przyjemny zapach
+tania i wydajna!

-opakowanie jest dość toporne, zostaje w nim zawsze dużo wody i po rozcięciu zostaje sporo produktu także musi stać rozcięta pod prysznicem do następnego mycia.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch miesięcy

Niezła

Fajna, tania odżywka (często na promocji).

Nie jest moją ulubioną, ale ma bardzo ładny zapach, a moje włosy sa po niej w dobrej kondycji.

Stosuję zamiennie z innymi odżywkami i zawsze chętnie do niej wracam.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Polecam :)

Nie mam włosów suchych i zniszczonych, tylko mieszane.
+konsystencja
+tania
+300 ml
+nabłyszcza
+zmiękcza
+nawilża
+zapach(proszek do prania, ale znika po wysuszeniu włosów)
+bez silikonów i parabenów
+nie obciąża

-słabo ułatwia rozczesywanie
-dostępność(tylko w Rossmannie)
-twarde opakowanie(pod koniec trzeba rozciąć)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Może być

Jak na odżywkę za tę cenę to jest dość dobra. Ma ładny zapach, nie jest zbyt rzadka i włosy dobrze się po niej rozczesuje. Natomiast po wyschnięciu są one lekko napuszone. Mam też wrażenie, że przy codziennym stosowaniu wysusza- zatem dobra, ale do stosowania od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Wydaje mi się słabsza od tej "beżowej"

To moja druga odżywka od Isany. Poprzednia wydawała mi się lepsza.

Produkt ułatwia rozczesywanie włosów. Są po nim lekko nawilżone. Partię włosów pokryte kosmetykiem nie elektryzują się. Nie obciążyła moich cienkim włosów.

Odżywka niestety nie zapobiegła rozdwajaniu się końcówek, nie nawilżyła ich dostatecznie.

Konsystencja gęsta. Można ją wmasować we włosy.

Opakowanie można postawić na zakrętce, jednak pod koniec miałam problem z wydobyciem odżywki. Bez wlania wody do środka się nie obyło.

Typowy średniak, taka awaryjna odżywka. Teraz postawię na coś innego.

Używam tego produktu od: 11 marca 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Może być...

Ogólnie lubie produkty Isany. Są tanie i dość dobrej jakości. Niestety na tej odżywce się trochę zawiodłam. Odżywka ma ładny zapach i troche leistą konsystencję., ale dobrze nakłada się ją na włosy. Producent zaleca kilka minut trzymania odżywki na mokrych włosach, ja trzymałam trochę dłużej. Niestety z moimi włosami produkt nie robi nic szczególnego, jedynie ułatwia rozczesywanie, sa one puszyste, ale szorstkie, troche sie blyszcza. Plusem oczywiście jest cena i dostepnośc w każdym Rossmannie.

Tak

Bardzo jestem z niej zadowolona! :D

plusy:
-niska cena
-wlosy gladkie, nie pusza sie
-mily zapach
-fajna konsystencja(latow sie rozprowadza)
-bez silikonu

nie ma minusow :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo fajna!

Kiedy miałam problem z moimi włosami,postanowiłam kupić Isanę olejek z babassu,ale niestety zakończyli sprzedaż, szkoda,bo nie zdążyłam jej użyć,ale naczytałam się,że ta jest jej zamiennikiem,więc postanowiłam spróbować. Odżywka wykonała swoje funkcje:
- nawilża
- daje miękkość i blask
- nie obciąża
- ma dla mnie przyjemny zapach proszku do prania, dla niektórych jest drażniący, ale dla mnie przyjemny :)
- po niej włosy lepiej się układały
- wydajność niezła
- była dość gęsta
jednak są też i minusy
- nie dociążała moich włosów, była za lekka
- beznadziejna butelka!trzeba się sporo nasiłować aby wycisnąć resztki odżywki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

średnia

Lubię wypróbowywać różne odżywki o bezsilikonowych i jak najprostszych składach. Przyszła kolej na niebieską Isanę, tuż po piaskowej.

Plusy:
- zmiękcza włosy;
- ułatwia rozczesywanie;
- wydajność - ponad miesiąc codziennego użytkowania;
- dostępność - Rossmann;
- cena - ok. 5zł.

Minusy:
- brak większego nawilżenia;
- potrafi przeciążyć włosy i zbić je przy końcówkach;
- mam wrażenie że wzmaga przetłuszczanie.

Używam tego produktu od: luty 2014

Cudne odkrycie

Kupiłam przy okazji promocji w Rossmannie, warto było.

Nie mam jakoś tragicznie suschych włosów, choć dostają w kość (suszarka, prostownica). Pod tym kątem jest poprawa choc bardziej zdziwiłam się gdy po pierwszym zastosowaniu (nie z szampon z tej serii) problem tłustych włosów pół dnia po umyciu znikł prawie że w 100% :)))

+tani (promocja, nie promocja i tak jest tani :)
+subtelny, delikatny zapach
+całkiem wydajny
+włosy odżywione, świerze, miękkie w dotyku, zdrowy połysk !!!
+w każdym rossmannie
+/- aplikacja, na początku super, teraz jestem za połową opakowania i widzę że butelka się zasysa więc powoli mam problem z wyciśnięciem większej ilości