GlySkinCare, Intense C Serum Night (Serum do twarzy z 7,5% witaminą C na noc)

GlySkinCare, Intense C Serum Night (Serum do twarzy z 7,5% witaminą C na noc)

Intense C Serum zawiera 7,5% L-Ascorbic Acid - skoncentrowana forma witaminy C, która docierając do najgłębszych warstw skóry zapewnia jej ochronę przed wolnymi rodnikami, zabezpieczając jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Intense C Serum stymuluje syntezę kolagenu oraz pomaga zapobiegać przedwczesnym oznakom starzenia się skóry. Nośnikami skoncentrowanej witaminy C w preparacie są QuSome, cząsteczki które umożliwiają głęboką penetrację kosmetyku w głąb skóry.
Do wszystkich typów cery, pH 3.
Korzyści:
- efekt` anti - aging`,
-stymulacja syntezy kolagenu,
- ochrona skóry przed wolnymi rodnikami,
- minimalizuje szkody dokonane przez promieniowanie UVA/UVB,
- produkt stabilny, gotowy do użycia.
Umyj twarz Gentle Cleanser a następnie rozprowadź 5 - 6 kropli Intense C Serum na twarz, delikatnie wcierając kosmetyk w skórę. Podczas stosowania kosmetyku może pojawić się uczucie ciepła na twarzy. Preparat należy stosować na noc samodzielnie lub pod krem nawilżający. Nie zawiera substancji zapachowych. Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej.

Tykająca bomba witaminowa

Produkt zakupiłam w Anglii. Z nadmiaru kosmetyków w bagażu musiałam je przesortować przed wylotem więc pozbyłam się dwóch kremów które bardzo lubiłam na rzecz tego właśnie serum. Serum posiada wodnistą konsystencję przez co łatwo się rozprowadza. Jest bardzo wydajny,niewielka ilość wystarczyła na pokrycie twarzy i dekoltu. Skóra po nim była miękka,uspokoiła się oraz po dłuższym stosowaniu moje małe przebarwienia zaczęły się rozjaśniać. Serum posiada bardzo dobry wpływ na kondycję skóry,produkt warty swojej ceny!

Skuteczny

Naprawdę działa. Używam codziennie wieczorem, nakładam na wilgotna skore po umyciu. Żadnego kremy po nim nie stosuje. Wschlania się przez 7-10 min, trochę jakby ciepły w dotyku. Efekty widać po 7 albo 10 dni, - skora zostaje napięta, gładziutka, pory i zaskórniki mniej widoczne. Nie zmniejsza piegów, nie wybiela skore. Jest bardzo oleisty, ale nie zapchał, nie powodował żadnych problemów.
Jednego opakowania wystarczyło na 3 miesięcy

Rewelacja

Zakupiłam serum po bardzo pochlebnej opinii Pani w aptece. Szczerze to nie spodziewałam się po nim jakichś spektakularnych efektów . Po ponad miesiącu codziennego stosowania jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Stan mojej cery bardzo się poprawił. Długo miałam problem z przebarwieniami na brodzie - prawie całkowicie zniknęły. Przestały mi się pojawiać podskórne guzki na twarzy. Skóra po jego użyciu jest bardzo napięta, daje to wrażenie spłycenia drobnych zmarszczek, taki jakby błyskawiczny lifting. Po chwili od nałożenia można wyczuć na rękach i samej twarzy specyficzny zapach, który przypomina zapach skóry po wyjściu z solarium lub zapach niektórych samoopalaczy. Mi to osobiście nie przeszkadza.

Plusy:
+ rozjaśnia przebarwienia,
+ zmniejsza rumień naczyniowy,
+ daje efekt błyskawicznego liftingu i spłycenia drobnych zmarszczek,
+ nawilża,
+ zmniejsza pojawianie się wykwitów skórnych.

Polecam!

Naprawdę działa...cudo

Używałam wielu rodzajów serum z wit C i to jet najlepsze.
Nie wiem w czym tkwi jego sekret ponieważ używałam także kosmetyki tego rodzaju z większą dawką witaminy C i niestety ale efektów nie da się porównać. Oczywiście na korzyść GlySkinCare. Rano się budzę a moja skóra naprawdę promienieje.
Zamieniłam kosmetyki z retinoidami na to serum i nie żałuję.

Plusy
+wydajny
+roświetla
+nawilża
+napina skórę
+zmniejszył mi zmarszczki mimiczne
+cena (w porównaniu do innych kosmetyków tego typu)

Cera wygląda wspaniale.

Minus