KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do twarzy

Ziaja Baltic Home Spa, Witalizacja, Serum wygładzająco-nawilżające do twarzy, szyi i dekoltu

4,8 na 5312 opinie
flame5 hitów!
81% kupi ponownie

Porównaj ceny

Hebe
Ziaja Baltic Home Spa Witalizacja
14,69  zł
Ziaja ZIAJA BALTIC HOME SPA WITALIZACJA SERUM DO TWARZY, SZYI I DEKOLTU 90ML 5901887053132
18,05  zł

• 20 maja 2022 o 16:41
    Super lekkie serum nawilżające
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Serum wygładzajace do twarzy szyi i dekoldu to idealny produkt dla osób które nie lubią używać gęstych i tłustych preparatów. Kosmetyk szybko się aplikuje ponieważ ma pompkę i z łatwością można dozować potrzebną ilość produktu. Bardzo lekka konsystencja powoduje że serum można nakładać nawet w biegu albo bezpośrednio przed snem. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Dla osób z bardzo suchą skórą może się okazać za mało nawilżający ale u mnie produkt się sprawdził. Ma bardzo intrygujący ale nie intensywny zapach przypominający mientę z lawendą i cytrusami. Jest dostępny w atrakcyjnej cenie.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 sierpnia 2022 o 9:14
    Dla mnie mega
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum jest w wygodnym opakowaniu z pompką oraz charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Serum dobrze się nakłada, bardzo szybko wchłania nie lepi się na twarzy ani nie tłuści. Nadaje się pod makijaż. Cera po zastosowaniu jest nawilżona, odżywiona, rozświetlona i promienna. Przy regularnym stosowaniu widać efekt poprawy cery - ja widzę że jest gładsza. Serum jest wydajne.
    Otrzymałam w prezencie
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
    aska260
    4 / 5
    31 stycznia 2023 o 21:03
    nawilża
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Moja skóra pomimo że jest mieszana, potrzebuje w okresie mocniejszego nawilżenia. Serum to doskonale nawilża skórę. Wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej warstwy. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Po miesiącu regularnego stosowania twarz stała się nawilżona i odżywiona. Wygładzenia nie zauważyłam.
    Zalety:
    • nawilża
    • odżywia
    Wady:
    • brak wygładzenia
    Drogeria Rossmann
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 sierpnia 2024 o 15:24
    Gorąco polecam
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Ziaja Baltic Home Spa to mój nowy ulubieniec w codziennej pielęgnacji. Balsam ma cudowną, kremową konsystencję, która doskonale rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Od razu po aplikacji moja skóra jest niesamowicie miękka i nawilżona, a przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że stała się bardziej elastyczna i gładka. Uwielbiam też świeży, lekko tropikalny zapach, który sprawia, że czuję się jak po relaksującym, domowym spa. To idealny produkt, jeśli szukasz czegoś, co rozpieszcza skórę i zmysły!
    Zalety:
    • Zapach
    • Opakowanie
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 lipca 2024 o 6:36
    urocze
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jest to naprawdę świetna rzecz, którą możemy dać naszej cerze na koniec dnia i noc. Z rana twarz jest gotowa na dalszą pielęgnację i makijaż. Super nawilżenie oraz wygładzenie. Nie pozostawia efektu tłustego filmu i lepkiej mazi. Po kilku zastosowaniach widać efekty. Twarz jest gładka i przyjemna w dotyku. Efekt utrzymuje się długo. Jednak nie ma żadnego wygładzenia, a przynajmniej u mnie nie widać. Nie wystąpiły u mnie żadne podrażnienia czy reakcje alergiczne. No i kosmetyk jest wydajny, starcza na długo. Posiada delikatny i słodki zapach, który nie jest przytłaczający. Z przyjemnością wrócę do tego produktu.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam do testów od marki/producenta
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne