Rimmel, Stay Matte, Foundation (Podkład matujący do twarzy (nowa wersja))

Rimmel, Stay Matte, Foundation (Podkład matujący do twarzy (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Nowy podkład Rimmel Stay Matte zapobiega świeceniu się cery, a dzięki zastosowaniu mikrosferycznych pudrów skóra jest jedwabiście gładka i miękka. Lekka, kremowa formuła podkładu wyjątkowo łatwo rozprowadza się na skórze, a w połączeniu z emulgatorami żelowymi płynnie i równomiernie łączy się ze skórą bez rolowania się i efektu maski. Matowe wykończenie zawdzięcza opatentowanej japońskiej formule żelu pielęgnacyjnego. Zawarty w podkładzie kaolin zapewnia matową, lecz promienną cerę. Zawiera bardzo lekki matujący puder, wszystko po to, by stworzyć nieskazitelne, jedwabne, wolne od błyszczenia się wykończenie makijażu, które utrzymuje się cały dzień, pozostawiając skórę świeżą i naturalnie matową.

w tubce
fluidy
Krycie
lekkie

TRAGEDIA

Podkład kompletnie nie trafiony , gęsty wyglądający ciężko na twarzy , podkreśla suche skórki i wszystko co chce sie zakryć przy tym bardzo ciemnieje na pomarańcz . Kompletna porażka w tym cena jak za takie coś znacznie zawyżona

Nie polubiliśmy się

Bardzo kiedyś lubiłam puder Stay Matte i postanowiłam wypróbować też ten podkład. Niestety nie sprawdził się u mnie. Jest bardzo gesty, więc trudno go ładnie rozprowadzić na twarzy. Do tego jego działanie matujące nie było dla mnie zadowalające, po kilku godzinach moje czoło świeciło się jak lampki na choince ????

jestem na tak

Podkład w konsystencji przypomina mus dosć gesty, wydajny. Jesli chodzi o krycie jest dobre .Jesli chodzi o kolor to ciut ciut ciemnieje,ale tragedii nie ma. Cenowo też jest ok. Ogólnie nie przepadam za rimmelem, ale ten podkład jako jedyny mi przypasował. Latwo sie go nakłada.Faktycznie jest matujący, nie świece sie po nim jakos specjalnie. W miare trwały, ale do delikatnych poprawek w ciągu dnia. Nie polecam osobom o suchej cerze.

Tragedia

Kupiłam ten podkład z polecenia siostry. Niestety chociaż kolor pasował idealnie to ten produkt niezbyt polubił się z moją twarzą.Twarz po każdej aplikacji wyglądała jak ciasteczko, zapychał strasznie, mam dodatkowo jeszcze cerę problematyczną i zwracam na to akurat bardzo dużą uwagę. Tego podkładu po prostu nie dało się nosić

Nie jestem przekonana

Używałam go kilka lat temu ale nie zaprzyjaźniliśmy się na dłuższą metę wtedy jeszcze nie było takiego wyboru kolorów więc kolor był dla mnie za ciemny miał za żółte tony jedynie co mi podpasowało to konsystencja

Najlepszy podkład na świecie!

Wpadłam na niego już kilka lat temu i byłam zachwycona od pierwszego użycia produktu. Używam odcienia "True ivory", czasem też "Ivory" zależnie od pory roku. Póki co nie znalazłam lepszego podkładu od tego. Jako, że mam nierówny koloryt twarzy, to ten produkt spisuje się idealnie. Jest matowy, kryje wszystkie niedoskonałości i wytrzymuje naprawdę długo na twarzy, czyli posiada wszystko, czego szukam w podkładzie. :)

hym

Kupiłam go jako jeden z pierwszych podkładów. Nie nadawał się, miał mnie matowić i nie spisał sie, trzymał krótko i był różowy. Miał miłą konsystencje i opakowanie

Mój ulubiony

Mam cerę mieszaną i do tej pory nie znalazłam idealnego podkładu matującego.
Standardowo na twarz kładę krem matujący + podkład matujący + puder matujący i tylko ten podkład daje radę. Zakrywa przebarwienia, bardzo dobrze kryje, a jeśli dobierzemy odpowiedni dla siebie kolor (mój to 103 True Ivory) to nie ma wrażenia maski.
Niestety w trakcie używania staje się coraz bardziej rzadki (być może to efekt ciągłego ściskania i grzania tubki dłonią), trzeba nakładać niewielkie ilości.

Bardzo kryjący

Jest to podkład naprawdę bardzo kryjący, chyba najbardziej ze wszystkich moich testowanych do tej pory. Jest dosyć ciężki dla skóry i ją zapycha, choć myślałam że w użyciu będzie bardziej jak krem bb

Od wielu lat razem

Używam tego podkładu już od kilku lat i miałam z nim różne przygody. Jest bardzo ciężki i gęsty, trzeba naprawdę uważać z nim podczas nakładania, ponieważ efekt maski można uzyskać bardzo często. Nie polecam używać go w lecie, ponieważ idzie się roztopić w nim. Jednak w zimie i podczas wyjścia do klubu potrafi sprawdzić się idealnie. Ja osobiście mieszam go z revlonem i potrafi dobrze wyglądać. Kupuje go na ezebrze za jedyne 15 złotych, więc za taką cenę opłaca się go kupić!

Przydałyby się poprawki

W końcu, po ciężkich i trudnych, znalazłam podkład z idealnie pasującym do mojej cery kolorem ( 091 Light Ivory). Produkt ten ma świetne krycie, choć przez swoją ciężką konsystencję niezbyt chętnie go stosuję. Jednak za główną wadę tego podkładu uważam podkreślanie zmarszczek oraz suchych skórek; z bliska prezentuje się to okropnie nieestetycznie. Niestety, ale raczej nie sięgnę ponownie po ten produkt.

Pomyłka

Zacznę od tego, że kupiłam ten podkład praktycznie z przymusu, mój ulubiony z MUR właśnie się skończył, więc musiałam poczekać kilka dni na paczkę, a w Rossmannie właśnie zaczęła się promocja -55% , więc każdy pokład odpowiednio jasny był wyprzedany. Tyle słowem wstępu, czas na właściwą recenzję. Zacznę od plusów bo ich jest zdecydowanie mniej.
Głównym argumentem za, jest właśnie dostępność. Znajdziemy w każdym sklepie, nie trzeba specjalnie zamawiać w drogerii internetowej. Kolejnym produktem jest cena. Zapłaciłam za niego niecałe 14zł, więc regularna cena to jakieś 28 zł, więc nie jest źle. Ot, taka typowa drogeryjna. Ostatnim plusem jest to, że mocno kryje. Naprawdę mocno no ale...
ma dużą tendencję do zostawiania smug, zarówno palcami jak i pędzlem. Jedynie gąbeczka jakoś sobie z nim radzi, ale przez to że ma formułę musu ciężko się go rozprowadza.
Wygładza skórę, ale to przez to, że ZAPYCHA PORY. BARDZO. Przez te dni, które go stosowałam musiałam ratować się albo maseczką peel-off albo dobrym peelingiem.
Nie polubił się z wieloma produktami, które używałam razem z nim. Najpierw jak zauważyłam, że się zważył, pomyślałam że to wina pudru, wiem że ten ryżowy który używam, nie lubi się z niektórymi produktami. Zmieniłam puder, nadal ten sam rezultat. Jako, że testowałam też nowy krem na dzień jako bazę, powróciłam do starego, jednak bez zmian! To mnie zdziwiło, ponieważ krem na dzień z AA, który używałam z naprawdę wieloma podkładami. Najlepiej u mnie działał bez kremu na dzień pod spód i bez pudru.
Jego trwałość oceniam na ok 8 godzin, potem zaczynałam się świecić, jeśli nie użyłam wcześniej pudru.