Make Me Bio, Aqua Light (Lekki Krem dla Skóry Tłustej i Mieszanej)

Make Me Bio, Aqua Light (Lekki Krem dla Skóry Tłustej i Mieszanej)

Zobacz oferty

hairstore.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.83/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Tłoczony na zimno olej z orzechów laskowych jest lekki i szybko się wchłania wzmacniając naczynia włosowate i równocześnie ujędrniając i nawilżając skórę. Fantastyczny olej jojoba w połączeniu z wodą z kwiatu pomarańczy reguluje gruczoły łojowe a olej z grejpfruta tonizuje i rozjaśnia skórę.

super nawilżenie, mniej wyprysków

Krem pakowany jest w słoiczek szklany - na plus.
Dla mnie ten krem to ratunek, pierwszy krem który sprawia że mam cerę nawilżoną i praktycznie żadne wypryski nie wyskakują. Ten krem uspokoił moją cerę. Dobrze funkcjonuje z filtrami i podkładem, nic się nie roluje.
Jedyne co to nie zmniejsza wydzielania sebum ale nie poznałam jeszcze takiego kremu. Mam cerę bardzo tłustą i raczej nie spodziewam się tego by był jakiś produkt, który sprawi, że będę miała cerę cały dzień matową.

Make Me Bio, Aqua Light

Krem zakupiony na jednej z promocji w drogerii. W teorii idealny dla mojej mieszanej cery - producent obiecuje szybkie wchłanianie, nawilżenie oraz regulację gruczołów łojowych wraz z tonizowaniem. Co z tego się sprawdziło ? W moim przypadku jedynie nawilżenie. Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku, pojemność 60 ml - nieco więcej niż w przypadku standardowej pojemności 50 ml - obydwie rzeczy na plus, czego nie można powiedzieć o konsystencji. Krem jest z gatunku tych wodnistych - po 2-3 tygodniach można się do tego przyzwyczaić, jednak jak dla mnie konsystencja jest zbyt rzadka. Działanie - tutaj niestety nie mogę napisać wiele dobrego. W moim przypadku krem się zwyczajnie nie sprawdza. Od tego typu kremu oczekiwałam nawilżenia a jednocześnie efektu matującego lub przynajmniej braku błyszczenia. A właśnie owo błyszczenie występuje bezpośrednio po aplikacji na twarz. Krem wchłania się wolno, pozostawiając cienką warstwę na skórze. Używam go na noc, bo pod makijaż kompletnie się nie sprawdził. Jedyne, co udało mi się zaobserwować to poprawa nawilżenia. Zapach jest dość delikatny, nie drażni, jednak też nie powala. Podsumowując - nie polecam. Być może sprawdzi się u osób mających cerę normalną, jednakże dla cery mieszanej zdecydowanie odradzam.

Całkiem ok

Krem dobrze nawilżał cerę, miał ładny cytrusowy zapach, nie zapychał, ale miał trochę za tłustą konsystencję jak na lekki krem dla skóry tłustej i mieszanej. Opakowanie to szklany, ciemny słoiczek - łatwo z niego wydobyć produkt. Krem jest dość wydajny. Dla osób, które lubią bardziej treściwe kremy polecam, ale ten krem na pewno nie jest lekki.

Zapychacz

Posiadam cerę mieszaną, naczynkową z którą nie mam większych problemów. Wiadomo od czasu do czasu coś się pojawi jednak nie można na nią narzekać pod względem trądziku.

Kremu używam a właściwie używałam od jakiś trzech miesięcy. Na początku stosowałam regularnie, pod makijaż lub solo. W każdym wariancie spisywał się, nawilżał cerę i podkłady się z nim lubiły. Jego konsystencja i zapach jak najbardziej na plus. Wchłaniał się w w miarę szybkim czasie i właściwie wszystko byłoby dobrze lecz zauważyłam, że na twarzy zaczynały pojawiać się niedoskonałości. Wypryski pojawiały się dosłownie po 1-max 3 dniach. Oczywiście nie przypuszczałam, że to on jest winowajcą tym bardziej nie przypominam sobie aby jakikolwiek krem powodował u mnie takich nieprzyjaciół. W momencie kiedy mam wypryski używam innej pielęgnacji, więc krem poszedł w odstawkę. Wróciłam do niego ponownie i na nowo coś się pojawiło na brodzie i czole. Odstawiłam a następnie zaczęłam znowu stosować i sytuacja ta sama, dlatego jestem w 100% przekonana, że to co złe to jego zasługa.

POLECAM

Jestem bardzo zadowolona. Mój ulubiony krem na dzień. Jestem w połowie trzeciego słoiczka. Jest idealny dla cery tłustej i mieszanej, ponieważ dobrze się wchłania. Idealnie sprawdza się pod makijaż i dobrze współgra z krem z filtrem, a także podkładem mineralnym.

Genialny, niezapychający

Mam tłustą cerę ze skłonnością do zapychania, i naprawdę trudno mi znaleźć dobry krem. Ten ma u mnie drugie miejsce po Orientanie ze śluzem - leciutki, bardzo wydajny, przyjemnie pachnie pomarańczą. Używam zarówno na dzień jak na noc, dobrze współpracuje zarówno z filtrem, jak podkładem. Nie zmniejsza wydzielania sebum, jak wyżej wymieniony, ale nie powoduje żadnych niemiłych niespodzianek. Optymalnie nawilża, na noc używa go nawet mój mąż, który o innych kremach szybko zapominał ;)

Lekki, idealny

To trzeci kosmetyk Make me bio, jaki wpadł w moje ręce. Jest świetny! Lekki, przyjemny w użyciu. Mam tłustą skórę, po kilku godzinach moje czoło bardzo się świeci. Ten krem bardzo dobrze sobie z tym radzi. Ładnie wyciszył mi skórę, przy okazji też poprawił się jej wygląd - jest gładka, miękka, zniknęły też drobne wypryski. Wygląda zdrowo. Krem całkiem dobrze nawilża i nie matuje skóry, co dla mnie ważne, ponieważ nie lubię tego typu kremów. Przy tym ładnie pachnie pomarańczami. Plus za szklane opakowanie.

Bardzo dobry krem do cery mieszanej

Mam cerę mieszana ze skłonnością do trądziku na żuchwie. Jest to mój drugi krem tej firmy po kremie dla cery z niedoskonałościami.

Zdecydowałam się na tą wersję, bo chciałam odrobinę więcej nawilżenia niż daje to wersja dla skóry tradzikowej. Krem ma bardzo delikatny zapach, lekką konsystencję. Szybko się wchłania i nie widać go na twarzy. Jednak po dotknięciu np. policzków czuć nawilżenie. Cera się nie klei, nie świeci a jest nawilżona. Krem współgra z innymi kremami, podkładami i jest wydajny.

Nie wpływa na stan mojej cery. Kolejny dobry krem dla cery że skłonnością do trądziku. Niestety nie mogłam go dostać ponownie więc przerzuciłam się na aqua Basic.

No niestety

Nie wiem o co chodzi. Użyłam kilku kosmetyków Make Me Bio i ze wszystkich byłam zadowolona. Któregoś dnia zauważyłam ten krem w wersji dla skóry tłustej i mieszanej, nie patrząc na skład zaufałam producentowi i po prostu go kupiłam. Po wieczornej pielęgnacji z ogromnymi nadziejami nałożyłam krem. Nie wiem ile czasu minęło, może z 10 minut i nagle moja twarz zrobiła się cała czerwona i ciepła. Zmyłam krem myśląc, że może to nie dzień na niego. Dałam mu szanse jeszcze raz - niestety wciąż działo się źle. Nie chce ryzykować.

Make me sad:(

Zacznijmy od tego, że nie jest to produkt, który nadaje się do cery tłustej jak podaje producent. Możliwe, że ureguluje cerę, która przetłuszcza się z winy zaburzonej bariery hydrolipidowej i nie ma skłonności do zapychania, ale dla mojej niestety było to zupełne nieporozumienie, bo krem wcale aż taki leciutki nie jest. Wręcz przeciwnie - na twarzy pozostawia film. Lekki, ale wystarczy, aby moja naturalnie tłusta cera czuła się nieświeżo zaraz po porannej pielęgnacji. Do tego ma dość tępą konsystencję, więc trzeba się postarać, aby dokładnie go rozprowadzić. W składzie ma też oleje, które co podatniejsze na to skóry mogą zapychać. Sama nie używałam kremu na tyle długo, abym mogła jakąś tragedię u siebie zaobserwować (parę użyć i zrezygnowałam), ale wiem, że po kilku tygodniach mogłoby być nieciekawie. Nie mówię, że dla każdej problematycznej cery będzie to zły wybór, ale na pewno będzie bardzo ryzykowny. Cena do jakości i składu troszkę zawyżona, ale opakowanie faktycznie jest bardzo ładne, poręczne i doceniam w nim brak plastiku (jedyny minus, że trzeba bardzo zadbać o jego higienę). Podsumowując, kremik wcale nie taki lekki, raczej polecałabym cerze normalnej/mieszanej i bez wielkich problemów z niedoskonałościami, choć i tak uważam, że za tą cenę można znaleźć coś lepszego niezależnie od preferencji skóry.

Szału nie ma...

Mam skórę tłustą tak więc krem dedykowany dokładnie dla mojej cery. W moim przypadku nadaje się wyłącznie na noc - pozostawia tłusty film, który świeci się " jak psu jaja ". Nie podrażnia ale niestety na skórze wygląda nieestetycznie.. Nie jestem pewna czy nie pogarsza stanu skóry. Jest bardzo ciepło i nie wiem czy też aura za oknem nie wpływa na zwiększone przetluszczanie się.

Interesujacy sklad

Krem bardzo dobrze sie sprawdzil na mojej mieszanej cerze, nie zapycha i nawilza. Dobry sklad, zadnego niepotrzebnego syfu. Jednak cena prawie 70 zl jak dla mnie troche za wysoka, wiec raczej juz go nie kupie