Delia, Cameleo BB, Płynna keratyna

Delia, Cameleo BB, Płynna keratyna

Produkt o właściwościach silnie regenerujących typu `włos w płynie` przeznaczona jest do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, rozjaśnianiem, trwałą i innymi zabiegami fryzjerskimi. Zawarty w płynnej keratynie aktywny składnik Keramimic 2.0 trafia w warstwę korową włosa i odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca, jednocześnie głęboko regenerując jego powierzchnię włosa.
Płynna Keratyna Cameleo BB to: termoochrona, łatwe rozczesywanie, wygładzone włosy aż po same końce, większa podatność na skręcanie i układanie, wzrost sprężystości, elastyczności i miękkości, większy połysk.

lekkie
Skóra głowy
normalna
regenerujące, termoochronne, podkreślające skręt, wzmacniające
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wymagających prostowania
zapachowa
w butelce, z pompką

Niestety nie kupię ponownie

Kupiłam ten produkt ponieważ szampon, odżywka i maska świetnie się u mnie sprawdzają i są wydajne, a płynna keratyna nie. Działa fajnie, nawilża i odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie, ale bardzo szybko mi się skończyła. Opakowanie z atomizerem więc wydawałoby się, że starczy na długo a jednak nie. Sam produkt świetny i włosy po nim są mięciutkie i podatne na układanie

Fajna

Delię Cameleo Płynną keratynę do włosów, zakupiłam za ok 15 zł w promocji w drogerii Rossmann. Jest to serum w płynie do zniszczonych, uszkodzonych, osłabionych farbowaniem czy innymi zabiegami fryzjerskimi włosów.
Płynna Keratyna ma także właściwości termoochronne.
Musze przyznać, że odżywka działa naprawdę rewelacyjnie na moich włosach, ponieważ łatwo się rozczesuja, nie pusza się, maja w sobie więcej blasku i są bardziej gładkie. Pachnie obłędnie i zapach utrzymuje się bardzo długo.
Opakowanie jest przyjemne dla oka, pojemność jest spora 150 ml, jest wydajna i ma wygodny atomizer.
Mogę polecić z czystym sumieniem!

Dobra ochrona

Używam tego produktu od kilku miesięcy podczas prostowania włosów jako termo ochrona . Sprawdza się u mnie dobrze włosy są po prostowaniu miękkie i elastyczne długo są proste. Nie zauważyłam widocznej poprawy w kondycji moich włosów. Po zastosowaniu włosy łatwo się rozczesuja i łatwo układają

polecam

Dawno moje włosy nie były tak "sypkie" ,miękkie i gładkie.Płynna keratyna rewelacyjnie ujarzmia niesforne i puszące się po użyciu suszarki włosy.Jest lekka i nie obciąża włosów. Produkt na prawdę wart polecenia.

średni produkt wart wypróbowania

produkt kupiłam pod wpływem instagrama. Produkt ma za zadanie nawilżyć, wygładzić , pozostawić włosy miękkie w dotyku i ułatwić rozczesywanie i stylizację .Poprawić elastyczność nadać miękkość i blask, chronić przed wysoką temperaturą a także wzmacniać . A więc tak moim zdaniem w połowie zgadzam sie z obietnicami tego produktu. produkt zamknięty w buteleczce z atomizerem , który fajnie go rozpyla na włosach , bardzo przyjemnie pachnie nawet dłuższy czas. włosy po aplikacji są miękkie , ładnie sie błyszczą wyglądają zdrowiej . Nie zauważyłam żeby je jakoś wzmocniła może potrzeba czasu , produkt pomaga w rozczesaniu ich . Włosy są nawilżone i wygładzone. Produkt moim zdaniem nie jest jakiś rewelacyjny ale zawsze można go wypróbować.Myślę ,że będzie bardzo wydajnym produktem , bo używam jej już w sumie dwa miesiące co drugi dzień a jeszcze nie jestem w połowie buteleczki

Uwielbiam

Ten produkt uratował moje suche i zniszczone blond włosy. Kupiłam go sugerując się opiniami na instagramie i nie zawiodłam się. Produkt jest tani, poręczny. Pięknie wygładza moje wlosy i chroni je przed suszarka i prostownicą.
Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudeńko

Bardzo fajna odżywka do włosów. Dzięki niej, moje włosy się łatwo rozczesują i pięknie pachną. Używam jej wraz z całym zestawem od Cameleo (szampon, odżywka) od ponad pół roku i już mogę stwierdzić, że to dla mnie hit. Moje włosy uwielbiają te produkty. Nigdy wcześniej nie miałam tak lśniących i miękkich w dotyku, włosów. Niestety jak dla mnie są to produkty mało wydajne, ale za to jak działają to wydajność nie ma tu większego znaczenia :)

Lubię

Przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych, szorstkich, bez połysku bądź obciążonych zabiegami.
Plastikowa buteleczka z atomizerem, dzięki czemu jest bardzo wygodna w użyciu.
Ma ładny, delikatny zapach.
Dzięki formule bez spłukiwania,można ją aplikować zarówno na wilgotne jak i suche włosy.
Ułatwia rozczesywanie i stylizacje włosów.
Co najważniejsze, przy regularnym jej stosowaniu zauważyłam pozytywne efekty.
Włosy są miękkie i błyszczące.
Produkt również dobrze je nawilża i odżywia.
Polecam, kosmetyk godny uwagi.

Dobry soray

Stosuje ten preparat od dłuższego czasu. Fajna butelka, ciekawy zapach. Płynna kreatyna zapewnie termoochrone dlatego zawsze stosuje go na mokre włosy przed suszenie lub przed prostowaniem włosów. Dodatkowo włosy nie elektryzuja się. Ułatwia rozczesywanie. Moje włosy są strasznie uparte na działanie lokówki jednak z tym płynem daje rade. Jednak co do poprawy kondycji włosów to niestety ale nie zauważyłam.

Płynna keratyna w spray'u

Produkt jest całkiem dobry. Ujarzmia niesforne pasma i wygładza. Włosy po zastosowaniu produktu lepiej się rozczesuje i układa. W zimie mam problem z elektryzowaniem się włosów, przez ciągle noszenie czapki/kaptura. Jednak ten produkt sprawił, że w końcu nie mam z tym takiego problemu. Co do składu to nie jest jakiś świetny, ale na prawdę fajnie wpływa na kondycję włosów. U mnie się sprawdził i zdecydowanie mogę go polecić. A do tego cena jest bardzo fajna, szczególnie na promocji (10,99zł) i opakowanie (podwójne zamknięcie) przez co nawet w podróży produkt jest bezpieczny. Płynna keratyna jest też bardzo wydajna, używam ponad miesiąc i jeszcze mam ponad połowę opakowania.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Składowa tragedia

Zacznijmy od tego, że produkt ma tragiczny skład. WODA, DENATURAT, ZAPACH- początek mówi sam za siebie. Wspomniany alkohol wysusza włosy a
gdy dodatkowo są już wcześniej zniszczone to produkt nie polepsza ich stanu. Keratyny w tym spreju są ilości bardzo małe. Nie zauważyłam nic pozytywnego w działaniu. No może oprócz przyjemnego zapachu. Ogólnie jak dla mnie niewypał totalny.

Może być :)

Produkt znajduje się w plastikowym, poręcznym opakowaniu z dozownikiem i dwoma korkami/zamknięciami.
Zapach przyjemny, świeży, który pozostaje na włosach na dłuższy czas. Psikam go zaraz po szamponie i odżywce na lekko osuszone ręcznikiem włosy, na całą długość. Po wysuszeniu włosy są miękkie w dotyku, ładnie błyszczące i łatwiej się układają. Preparat nie skleja i nie obciąża włosów- jeśli nie przesadzimy z ilością.