Collistar, Mascara Shock (Uniwersalny tusz do rzęs)

Collistar, Mascara Shock (Uniwersalny tusz do rzęs)

Tusz do rzęs dający szokujący efekt wydłużenia rzęs, przy jednoczesnym podkręceniu i zwiększeniu ich objętości już w jednym ruchu. Uzyskaj trwałe efekty dzięki ekskluzywnemu tuszowi do rzęs Mascara Shock Lash Curl Complex i specjalnej szczoteczce, która działa jak zalotka do rzęs. Pokryj rzęsy tuszem od nasady aż po same końce przy użyciu specjalnie wyprofilowanej szczoteczki.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Dobry tusz.

Colistar dobra włoska marka, zarówno pielęgnacyjnie jak i wizażowo. Tusz posiada standardową szczoteczkę, lekko zgięta. Podkreśla rzęsy, wydłuża, pogrubia, podkręca zdarza się, że sklei. Uwydatni rzęsy, których nie ma, można stworzyć wachlarzyk. Czerń w miarę głęboka. Ale chciałabym Was uczulić na zakup tuszów tej markii w innych drogeriach niż Douglas (Nie jestem pracownikiem, ani też nie mam żadnych powiązań z firmą, tylko Klientką, która zbyt często zachodzi do ww. perfumerii. Douglas ma wyłączność na markę ). Zatem tusz kupiony w Douglas jest świeży, przez tydzień ciężko się używa nabiera się jakby zbyt dużą ilość, po tygodniu do 4 miesięcy od otwarcia spisuje się jak producent obiecuje, nie tworzy pandy, ani się nie kruszy. Natomiast zamówiony z Notino jest suchy od samego początku, to nie ten tusz, który znam bardzo dobrze i wracam regularnie. Nie twierdzę, że produkt nie jest oryginalny, ale stary owszem. 2 razy przytafila mi się taka sytuacja. Chciałam 30zl zaoszczędzić to mam.

Trafiłam na ferelny model...

Mam wrażenie, że tusz, któy zakupiłam w droższej drogerii, jest przeterminowany. Nie mogę jednak znaleźć daty ważności. Bo maskara jest bardzo wysuszona, mimo, iż opakowanie było fabrycznie zafoliowane. Ogólnie tusz maluje fajnie. Bardzo mocno zagęszcza rzęsy, ładnie je podkręca,lekko wydłuża. Dodaje objętości. Podejrzewam, że gdybym nie otrzymała wysuszonego bubla, byłby bardziej wydajny. Mimo niefajnego doświadczenia, wrócę jeszcze raz do tego tuszu, zaryzykuję. Jeśli drugi egzemplarz trafi się podobny, to będę wiedzieć, że nie warto wydawać pieniędzy. Ale efekt, jaki robi tusz, jest wart ryzyka, by ponownie spróbować. Narazie dam ocenę 4. Jeżeli kolejny egzemolarz tego tuszu będzie mokry, to edytuję na 5.

Dla miłośniczek dużych rzęs

Shock poleciłabym dla krótkich rzęs, które lubią objętość. Ma bardzo ładny głęboki kolor. Nie jest tak trwały jak infinito, ale dla osób, którym tusze na ogół dobrze się trzymają to się sprawdzi

Mam słabość do Collistar , ale ...

ale kocham Infinito, a ten wzięłam w jakiejś promocji celem wypróbowania i do niego nie wrócę, choć oczywiście będę używać , a jakże..:) Ale po kolei..
Tusz w srebrnym opakowaniu, z wygiętą szczoteczką w kształcie łuku. Ten tusz ma za zadanie podkręcać rzęsy również. Szczoteczka do złudzenia mi przypomina pewno znaną i lubianą mascarę jednej firmy na M...duuużo tańszą...
Nieważne.. Faktycznie tusz podkręca rzęsy, za pierwszym razem efekt jest widoczny , wydłuż je i pogrubi. Nie sklei..Efekt jest powalający naprawdę. Piękne rzęsy .
Niestety muszę mu zarzucić jedną wadę..Jest nietrwały..I to już nie chodzi o samo osypywanie się tuszu, ale po prostu rzęsy pod koniec dnia jakieś takie umęczone trochę miałam. Jakby się posklejały, jakby tego tuszu trochę ubyło z nich..? Nno nie wiem sama co o tym myśleć. ..
Także na pewno go zużyje , może na jakieś krótsze wypady weekendowe..? Bo efekt daje taki o jakim marzę:)
Zakup do przemyślenia, ja go kupiłam w promocji wiec nie żałuję, ale jakbym dała 100 to chyba bym była trochę niezadowolona

idealny!

Baaardzo długo szukałam swojego numeru 1 i znalazłam go już kilka lat temu. Po zużyciu 1 opakowania niestety kupiłam tusz innej marki w tej samej cenie i w porównianiu z tym produktem tamten okazał się niewypałem. Ten tusz spełnia moje oczekiwania i nie zamienię go na żaden inny. Dodam, że opakowanie wystarczyło mi na prawie rok. Nigdy żaden tusz tyle nie wytrzymał. Podkreśla rzęsy, podkręca i nadaje im objętości.

Bardzo fajny tusz, ale bez efektu wow

Z tuszu jestem zadowolona, daje bardzo fajny efekt i w moim przypadku nie skleja rzęs.
Jednak trochę się rozczarowałam bo oczekiwałam bardziej efektu wow i tak jak nazwa wskazuje "szokującego" efektu.
Sprawdził się poprawnie więc może dam mu jeszcze jedną szansę.

Jestem w szoku.

Oceniam wersję miniaturową.

+ tusz nadaje rzęsom spektakularny look
+ są pogrubione, podkręcone, wydłużone, mocno widoczne i czarne
+ rozdzielone, nie sklejone, co ważne bez grudek i pajęczych nóżek
+ nie osypuje się
+ jest trwały

+/- dosyć gęsty
+/- szczoteczka fajna, ale trzeba nauczyć się nią pracować, do tej pory byłam przyzwyczajona do klasycznej, prostej
+/- idealny dla osób, które lubią mocno podkreślone rzęsy.

Jak sama nazwa tuszu wskazuje, tak i ja byłam w szoku, kiedy go użyłam! Tusz pięknie wydłuża, pogrubia rzęsy, nie skleja, nie kruszy się! Dla mnie ideał, przetestowałam już wiele".

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Porażka

Kupiłam ten tusz gdyż jest bez parabenów, których nie chcę mieć teraz w kosmetykach ze względu na ciążę i za to dostaję jedną gwiazdkę. Wcześniej używałami coolistar infinito i to jest dla mnie ideał. Po shock spodziewałam się podobnego efektu i tu ogromne rozczarowanie. Nie pogrubia, nie wydłuża i nie podkręca. Na domiar złego skleja rzęsy i zostawia na ich końcach grudy. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

niestety ale nie...

Uwielbiam tusze do rzęs, tak więc po zakupie tego (mam duże zaufanie do firmy collistar) pobiegłam do domu, żeby wypróbować... i niestety.... nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca... jak dla mnie jedynie koloruje rzęsy... oczekiwałam bardzo spektakularnego efektu i być może dlatego się zawiodłam... Gdybym kupiła do za niższą cenę moze nie byłabym tak zawiedziona

Dramat za kosmiczną cenę!!

Na wstępie dałam jedną gwiazdkę tylko za markę Collistar którą uwielbiam ale ten produkt za 99zł to jakaś porażka!! Nie pogrubia, nie wydłuża a już na pewno nie daje efektu sztucznych rzęs!! Kupując ten produkt chciałam przetestować kolejną ich mascarę jaką proponują w swojej ofercie ale niestety wielkie rozczarowanie. Za 30 zł w Rosmanie lub Superpharmie kupimy o niebo lepsze mascary!!

Plusy:
Jedyny plus który ratuję tą mascarę to szczoteczka która jest wygięta w łuk i bardzo ekskluzywny wygląd mascary.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie - i z pewnością ostatnie!

Jaka piękna katastrofa

Po raz kolejny udowadniam sobie, że nie dla mnie droga kolorówka... Preferuję raczej kosmetyki drogeryjne i daleko mi od szukania idealnego cienia czy szminki w Douglasach i Sephorach, za równowartość flakonika perfum. Collistar Shock dostałam na urodziny od przyjaciółki, w towarzystwie pięknej kosmetyczki, więc ucieszyłam się, bo akurat kończył mi się tusz do rzęs. Nie byłabym kobietą, gdybym nie chciała wypróbować Collistara od razu, jednak wykazałam się cierpliwością aż do zużycia poprzedniej mascary. I co?

I bardzo dobrze, że nigdy nie podkusiło mnie, żeby samej osobiście wydać na niego 99 zł. Na początku efekt mnie zachwycił - rzęsy pięknie rozdzielone i podkręcone, czyli coś, na czym mi najbardziej zależy w makijażu oczu. Potem niestety okazało się, że w trakcie dnia tusz lubi "kawalić" się na rzęsach, a zmycie tych grud wieczorem zaczyna graniczyć z cudem. Mocne tarcie demakijażem oraz obciążenie rzęs kawałami zeschłego tuszu sprawiło, że coraz częściej znajdowałam na płatkach kosmetycznych swoje rzęsy... Warto nadmienić, że taki zasychający coraz bardziej tusz przypominał bardziej musze nóżki, niż zwiewną firankę.

Jakby tego było mało, kosmetyk bardzo lubił gromadzić się wokół zamknięcia, tworząc czarną pułapkę na każdego, kto zdecydował się chwycić tusz do ręki. Niejednokrotnie klnęłam głośno, bo okazywało się, że ubrudziłam ubranie, gdyż całe dłonie mam w plamach z tuszu.

Dodam, że zawsze pilnowałam, by mascarę dobrze zamknąć, więc nie jest to wina zostawienia jej otwartej na zbyt długi czas.

Nigdy nie miałam tuszu, który tak szybko by zasechł i roztaczał wokół siebie tyle zniszczeń i porażek. Czym prędzej wracam do kosmetyków Lovely, które przynoszą znacznie mniej rozczarowań.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, już zaschniętego