Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Dermika Meritum Forte, Krem nawilżający na dzień i na noc (stara wersja) 

4,1 na 522 opinie
flame4 hity!
41% kupi ponownie

Porównaj ceny

Superpharm
Dermika Meritum Forte Krem nawilżający na dzień i na noc 50 ml
42,99  zł
Hebe
Dermika Meritum Forte
69,99  zł
HOBB
Dermika Krem nawilżający na dzień i na noc
69,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 41% osób
  • malwi73
    malwi73
    5 / 5
    24 kwietnia 2022 o 13:06
    Nawet fajny
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremik zakupiłam, tak trochę bez przekonania , tylko dla niskiej ceny. Kosztował 2,99zł. Ale okazał się być naprawdę całkiem fajny. Używałam go na noc, gdyż na dzień był zbyt bogaty. . Działanie jego, było nawilżające, lekko regenerujące. Rano skóra była ładnie nawilżona, ale nie tłusta. Nałożony na krem czy serum ładnie się wchłaniał, pozostawiając jedynie leciutką warstwę. Kremik miał bardzo delikatny zapach ,który szybko się ulatniał. Krem miał dużą wydajność. Opakowany w prostą estetyczną tubkę, która dała się łatwo przy końcu przeciąć.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W marketplace Allegro, Amazon
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 lutego 2022 o 22:27
    NEUTRALNY krem dla cery suchej
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie wywołał u mnie alergii, podrażnień, nie zapchał mnie (a to się zdarza bardzo rzadko, więc na wielki plus). Początkowo mnie ściągał (używałam go jak miałam 23 lata), wróciłam do niego po dwóch latach i okazał się strzałem w dziesiątkę. Gdy pojawiły się pierwsze zmarszczki, przestał mnie ściągać. Na uwagę zasługuje też fakt, że nie zepsuł się w ciągu tych dwóch lat w kosmetyczce! Jest lekki, szybo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest nawilżona przez większość dnia, nie świeci się (też nie specjalnie jest rozjaśniona). Ogólnie, ciężko doszukiwać się po nim pozytywnych zmian skóry, ale nie ma też żadnych negatywnych, a samo użytkowanie jest przyjemne.
    Zalety:
    • jest lekki, szybko się wchłania
    • nie zapycha, nie podrażnia
    • lekko nawilża
    • przyjemny zapach
    Wady:
    • cena jest dość wysoka na "neutralny krem"
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 kwietnia 2021 o 15:38
    Dobry
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem jest bardzo gęsty, skóra mocno się błyszczy po użyciu. Na pewno nie jest to krem nadający się na dzień, pod fluid. Jeśli chodzi o działanie - skóra jest odżywiona, na spektakularne efekty muszę chyba jeszcze poczekać, ponieważ dopiero zaczęłam używać.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • canbria
    canbria
    4 / 5
    22 lutego 2021 o 17:14
    Lekki krem nawilżający, który nie zapycha
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem kupiłam kiedyś w aptece w zestawie promocyjnym razem z kremem-maską "Nocne odmłodzenie". W dodatku, mam go w tubce, ale sprawdzałam i wszystkie informacje, skład się zgadza. Także taka odmiana - tubka zamiast szklanego, ciężkiego opakowania, co mi osobiście bardzo pasuje. Krem Dermiki tak jak już napisałam znajduje się w białej, standardowej tubce o pojemności 50 ml. Gdy damy opakowanie pod światło, możemy delikatnie dostrzec, ile nam jeszcze produktu zostało. Opakowanie jest matowe, delikatnie aksamitne, poręczne. Grafika bez zastrzeżeń. Krem ma biały kolor i lekką, ale kremową konsystencję. Ma bardzo ładny zapach , świeży, delikatny, lekko kwiatowy. Po rozprowadzeniu na twarzy jest on już praktycznie niewyczuwalny. No właśnie, krem w łatwy sposób się aplikuje, czy to z opakowania, czy już później na twarzy. Jest wydajny. Pozostawia twarz przyjemnie ukojoną, nawilżoną i zdrowo napiętą. Daje efekt takiego zdrowego glow. Redukuje suchość i szorstkość. Zazwyczaj po nałożeniu go na twarz, daję mu chwilę, żeby się dobrze wchłonął, w tym czasie robię sobie kawę, herbatę, oglądam coś na YouTubie, i dopiero po około 10 minutach nakładam podkład, który trzyma się na nim bez zarzutów, a testowałam wiele, m.in.: Estee Lauder DW, Max Factor Lasting Performance, Bell Ultra Satin. Krem Dermiki stosuję najczęściej rano, ale i wieczorami zdarza mi się po niego czasem sięgnąć. Mam cerę mieszaną, ten krem jej nie zapchał, ani też nie podrażnił. Moim zdaniem jest to krem skierowany dla osób w wieku 25-35, ponieważ bardziej on nawilża niż walczy z już istniejącymi zmarszczkami. Wydaje mi się, że aż takiej mocy naprawczej to on niestety nie ma. Ogólnie rzecz biorąc, jestem z niego zadowolona i na pewno zużyję go do końca. Później - z racji chęci przetestowania innych kremów - raczej już do niego nie wrócę.
    Zalety:
    • lekki, nawilżający
    • dobrze współgra z makijażem
    • wydajny
    • poręczne opakowanie
    • łatwa aplikacja
    • ładny, przyjemny zapach
    Wady:
    • regularna cena jak na tego typu zwykły krem nawilżający jest całkiem wysoka
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 stycznia 2021 o 18:08
    Poszukiwany krem nawilżający
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Z kremem tym wiązałam duże nadzieje (wiadomo, Dermika to dobra marka) na poprawę i nawilżenie mojej bardzo suchej skory. Niestety pierwsza aplikacja i klops - silna reakcja alergiczna, uczucie pieczenia i mocne zaczerwienienie skory na ładnych parę godzin. Moja ocena jest zupełnie subiektywna, gdybym nie miała uczulenia, zapewne krem przypadłby mi do gustu :)
    Zalety:
    • Zapach, konsystencja
    Wady:
    • W moim przypadku reakcja alergiczna
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.