Pharmaceris, A, Puri - Sensilium, Łagodząca pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, A, Puri - Sensilium, Łagodząca pianka myjąca do twarzy

Pianka Pharmaceris A Puri - Sensilium do codziennego mycia twarzy i oczu dla skóry szczególnie wrażliwej i podatnej na alergię. Preparat odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Zastępuje tradycyjne mydło.
Delikatna i przyjemna w użyciu pianka Pharmaceris A usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. D - pantenol oraz Glucam przywracają odpowiedni poziom nawilżenia eliminując uczucie suchości i nadmiernego napięcia naskórka. Immuno - Prebiotic Formula łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Pianka nie zawiera mydła.

Cera
wrażliwa, alergiczna / atopowa
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
z pompką, w butelce
pianka
>100ml
oczyszczanie twarzy

HIT

To pianka do mycia twarzy specjalnie stworzona dla skóry wrażliwej i podrażnionej.

Mam suchą i wrażliwą skórę i zawsze szukam delikatnych produktów do oczyszczania skóry.

Szczerze mówiąc, to mój pierwszy produkt tej marki.
Ten produkt został mi polecony w aptece.

Używam tej pianki od trzech miesięcy, codziennie do wieczornej pielęgnacji twarzy.

Przyjemna i łagodna pianka

Skusiłam się na tą piankę ze względu na to, że moja skóra miała zaburzoną barierę hydrolipidową, była sucha i ściągnięta.

Był to strzał w 10 ponieważ, pianka jest bardzo łagodna i przyjemna w użytku, nie podrażnia ani nie wysusza. Łagodnie oczyszcza, a skóra po niej jest mięciutka i gładka.

Z formą pianki mam do czynienia pierwszy raz i jestem jednocześnie zakochana i zaskoczona jak przyjemna jest ta formuła, nie jest to zbita i gęsta pianka a lekko rozwodniona. Wystarczy naprawdę niewielka ilość pianki aby umyć buzię, aczkolwiek ktoś może potrzebować jednej pompki a ktoś dwie pompki produktu, mi osobiście wystarcza jedna pompka, ale zależy to pewnie od osoby.

Korzystam z niej rano oraz wieczorem przy dwuetapowej pielęgnacji i sprawdza się super.
Jeżeli chodzi o wydajność to po ponad miesiącu używania pianki, w butelce została połowa produktu. Myślę, że jest to optymalna wydajność na codzienne stosowanie produktu.

Ja jestem miło zaskoczona tą pianką i na pewno będę do niej wracać, bo super się będzie sprawdzać przy kuracjach kwasowych czy latem kiedy cera jest bardziej wrażliwa i sucha.
Minus za tak wysoką cenę regularną, ale warto śledzić różne promocje, bo można ją wyhaczyć w super cenie.

Uwielbiam !

Pianki używam do porannego oczyszczania twarzy. Jest bardzo delikatna, idealnie mięciutka jak chmurka. Pomimo swojej delikatności, bardzo dobrze oczyszcza. Mycie nią twarzy to sama przyjemność. Pianka nie szczypie w oczy, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Idealna dla wrażliwej cery i nie tylko. Po umyciu twarz jest ukojona.

Kupiony w: W aptece

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 4

Produkt dla alergików

Pianka jest super do codziennego użytku. Nie szczypie w oczy, nie zapycha. Mimo formy dobrze oczyszcza skórę. Jest bezzapachowa.
Jedyna wada to że nie jest zbyt wydajna. Żeby pokryć całą twarz potrzeba ze 2 pompki.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 5

Pianka dobrze się sprawdza, nie podrażnia. Zmywam nią również makijaż, dobrze domywa, nie szczypie w oczy. Fajna konsystencja. Nie wysusza skóry. Nie powoduje nasilenia zmian trądzikowych.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Bardzo fajna pianka

Piankę zakupiłam, gdyż miałam problemy z cerą, nie wiedziałam co konkretnie te problemy powoduje. Stwierdziłam więc, że potrzebuję czegoś łagodnego żeby nie pogorszyć stanu mojej skóry. Pianka spisała się bardzo dobrze pod tym względem, skóra była czysta, nie podrażniona. Jednak mam cerę mieszaną w stronę tłustej i mycie twarzy jedynie tą pianką nie było do końca wystarczające. Myślę, że świetnie nadaje się jako drugi etap oczyszczania, bo samodzielnie to trochę za mało dla cery tłustej. Raczej lepiej sprawdzi się osobom z cerą wrażliwą, suchą i podrażnioną.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Zapach: 4

Fajna i łagodna

Znałam markę Pharmaceris od dawna, ale nie wszystkie kosmetyki miałam okazję testować na sobie. Nie uważałam, że są mi potrzebne choć potrzebę jednak miałam. Moja cera jest dość mocno wrażliwa i skłonna do alergii więc wiele kosmetyków po prostu mnie uczula. Zdarza się, że podrażniają na tyle mocno, że twarz mam niczym burak, a ilość wyprysków pojawia się w zastraszającym tempie. Pianka Pharmaceris pomogła mi w najbardziej trudnym dla mnie okresie - okresie pylenia. W tym czasie niewiele jest mi w stanie pomóc, bo skóra reaguje równie silnie na alergeny, jak i cały organizm. Tym razem o dziwo się udało. Kosmetyk złagodził zaczerwienia, wręcz ukoił podrażnioną cerę, dzięki czemu szybciej zaczęła się regenerować. Skóra była nie tylko czysta, ale miękka i delikatna. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, co dla mnie jest ogromnym plusem. Na szczęście jest też dość wydajna (wystarczy jedna pompka na całą twarz), więc starczyła mi na długo. Jednym słowem spełnia wszystkie obietnice producenta.
Mogłaby jedynie mocniej nawilżać jak niekotre kosmetyki tego typu, ale to niewielka wada.

Delikatna i skuteczna.

Uwielbiam piankowe formuły w porannym rytuale pielęgnacyjnym. Sprawdzają się u mnie najlepiej, idealnie myją twarz po nocy - tylko w tej roli ich używam. Oczyszczam twarz. Nic więcej.
Ta od Pharmaceris jest świetna. Odpowiada mi w niej wszystko.
Zapach delikatny, bardzo świeży, czasami nawet niewyczuwalny. Pianka delikatna, gęstawa, nie spływa z dłoni. Bezproblemowo rozprowadza się na twarzy. Skutecznie oczyszcza, w żaden sposób nie podrażnia, nie przesusza skóry. Łatwo się z twarzy zmywa, mam wrażenie, że delikatnie chłodzi.
Wydajna! Stosuję od trzech miesięcy a mam jej jeszcze troszkę na dnie.
Dozownik działa tak jak trzeba.
Estetyka opakowania też na plus.
Z pewnością kupię kolejny egzemplarz.

• Wydajność: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Dobra pianka

Pianka jest dobra, nie wysusza, nie podraznia, pozostawia uczucie gładkiej skory. Cena jak na ten typ produktu jest dość wysoka, ja skupiłam się na jego zakup dzięki promocji w superpharm.
Pianka dość szybko mi się skończyła, co czyni ją według mnie niewydajną.
Czy wrócę?
Chyba nie, ponieważ znam o wiele tańsze pianki, które dają bardzo podobny albo i ten sam efekt.

Kupiony w: W aptece

• Opakowanie: 5

Idealna pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris z serii A Sensiulium jest to pianka do skóry wrażliwej . Słuzy do oczyszczania cery z makijażu oraz aby przygotować cerę pod makijaż. Opakowanie zawiera 150 ml produktu . Jest eleganckie , poręczne . Formuła w postaci pianki jest wygodna. Od razu możemy przystąpić do mycia cery . Można myć tą pianką również oczy. Doskonale oczyszcza powieki i rzęsy. Nie zostają żadne pozostałości po tuszu do rzęs. Składnik aktywny Panthenol świetnie radzi sobie ze skłonnościami do podrażnień . Betaina powoduje , że nasza skóra jest gładka. Formuła Immuno-prebiotic wspomaga rozwój naturalnej bariery ochronnej skóry. Produkt jest wydajny . Przy stosowaniu rano przed makijażem i wieczorem aby zmyć makijaż starcza na 1,5 miesiąca. Kosmetyk jest rewelacyjny . Polecam.

delikatny myjacz

Po naciśnięciu atomizera dostajemy ciężką piankę o żelowej formule – niesamowicie łatwo i przyjemnie się ją rozprowadza po skórze
Wystarczy niewiele, aby dokładnie umyć całą twarz
Nie szczypie w oczy
Nie powoduje przesuszenia ani ściągnięcia skóry
W składzie prebiotyki – łagodzenie podrażnień, pantenol i betaina - nawilżenie

Piankę stosuję w porannej rutynie pielęgnacyjnej, gdzie doskonale mi się sprawdza. Skóra jest dobrze oczyszczona, gładka i przyjemna w dotyku, ukojona, a nawet lekko nawilżona. Żelowo – piankowa formuła tego dermokosmetyku sprawia, że przyjemnie się go używa. Pianka sprawdza się również, jako drugi etap oczyszczania w wieczornej rutynie pielęgnacyjnej – poradziła sobie u mnie z domyciem resztek makijażu oraz SPF.

Bardzo delikatna

Szukałam czegoś, co będzie NAPRAWDĘ delikatne dla mocno podrażnionej skóry. Ta pianka okazała się strzałem w 10. Używam jej rano i tak stosowana sprawdza się idealnie. Jest bardzo przyjemna, nieinwazyjna dla skóry i przede wszystkimi nie podrażnia w żadnym stopniu, a mam buzię wyniszczoną najróżniejszymi kuracjami przeciwtrądzikowymi. Pianka jest wydajna, wystarcza mi na około 3 miesiące codziennego stosowania, czyli około 10 zł miesięcznie za świetny produkt - jestem na tak :)