Clinique, All About Shadow Quad (Paleta czterech cieni do powiek)

Clinique, All About Shadow Quad (Paleta czterech cieni do powiek)

Pojemność 4,8 ml
Pojemność 4,8 ml

Nowe cienie do powiek od Clinique to czysty i długo utrzymujący się na powiekach kolor o niezwykle delikatnej, kremowo - pudrowej konsystencji. Opalizujące odcienie współgrające ze wszystkimi kolorami oczu są podstawą naturalnej lub bardziej wyrafinowanej stylizacji. Wygodne w aplikacji cienie utrzymują się na powiekach do 8 godzin bez konieczności poprawiania makijażu. Formuła odpowiednia dla kobiet noszących szkła kontaktowe oraz dla cery wrażliwej. Przetestowana dermatologicznie i okulistycznie.

paletki cieni
prasowane

Są bardzo miękkie i delikatnie, maskują zmarszczki na moich powiekach

All About Shadow Quad to paletka 4 całkowicie matowy cieni od Clinique. Posiadam odcienie od kremu do brązu jest to najbardziej neutralna paleta w mojej kosmetyczce.

Cienie nie są ani za ciepłe, ani za chłodne (znajdują się w upragnionej Strefie Złotowłosej), a w zasięgu wzroku jest bardzo mało pomarańczu, ceglastoczerwonego odcina , szarego lub różowego odcienia.

Pudrowe cienie w odcieniach Teddy Bear są bardzo miękkie i delikatne.
Są najlepszy na dni, kiedy chcę zrobić pięciominutowe oko z małym dodatkiem — szybka mieszanka kilku cieni.
Właściwie pomijam bazę pod oczy za każdym razem, gdy nakładam te cienie.
Są tak delikatne i neutralne że maskują zmarszczki na moich powiekach, co jest kolejnym powodem, dla którego Clinique dostaje ode mnie wysokie oceny. Wygląda na to, że im więcej zmarszczek mam sobie… tym bardziej to doceniam! ;)

Pokochałam tą paletę, za konsystencje cieni, za brak wysuszania skóry, za maskowanie moich lini zmarseczkowych i za skład.

cienie bez wad

Nie jestem fanką kosmetyków pielęgnacyjnych Clinique, ale wszystkie kosmetyki do makijażu tej firmy, których miałam okazję używać uważam za co najmniej bardzo dobre, a kilka za naprawdę znakomite.

Do naprawdę świetnych kosmetyków należą cienie do powiek. Paletka 4 cieni (mam brązy Morning Java 03) jest rewelacyjna.

Cienie są bardzo mocno pigmentowane. Świetnie się nakładają. Nie osypują się. Są trwalsze niż jakiekolwiek inne, których używałam (ale baza pomaga). Nie podrażniają ani skóry ani oczu.

Opakowanie jest trwałe (nigdy zresztą żadne opakowanie tej firmy mi się nie rozleciały). Nawet aplikatory nadają się do użytku. Wolę pędzle, ale czasami w pośpiechu używam załączonych aplikatorów.

Pomimo znakomitej jakości nigdy nie kupiłabym cieni za ceny w polskich perfumeriach. Czułabym się tak jak z anegdoty o biżuterii "może pani albo to nosić, albo wyżywić dzieci w szkole przez cały rok". Kupuję Clinique w USA, a cienie dostałam jako prezent do zakupu innych kosmetyków tej firmy w ramach "Clinique Bonus Time".

Satynowa.

Plusy:
+ ladne dzienne kolory
+ neutralne
+ wykonczenie satynowe
+ kremowe cienie
+ nie obsypuja sie
+ trwale
+ wydajne
+ nie uczulaja
+ paletka z lusterkiem
+ sliczny , cukierkowy design

Minusy:
- brak chocby 1 matu - nie da sie stwarzyc calego makijazu
- malo napigmentowany jasny cien tylko blysk

Prezent Niespodzianka w kolorach ziemi- 02.

Zeszłym rokiem zostałam bardzo mile zaskoczona, albowiem bliska mi osoba obdarowała mnie tą paletą. Tak bez okazji.
Przez pierwszych kilka tygodni był szał. Potem paletka poszła w odstawkę.
Jak to zwykle bywa. Nie jestem zbyt stała w uczuciach, dot. się to tylko kosmetyków kolorowych. :D

+ cienie nie uczulają, są bezzapachowe
+ ładnie dobrana czwóreczka w naturalnych odcieniach: 1.jasna, biało-waniliowa, satynowa perła 2.ciepły, karmelowy, satynowy brąz 3.błyszczący beż ze złotym blaskiem 4. ciemny czekoladowy półmatowy, lekko jedawbisty i połyskujący, mocny brąz
+ kremowo- pudrowa, aksamitna konsystencja
+ trwałe o dobrej pigmentacji
+ nie osypują się
+ ładnie się rozcierają pomiędzy sobą, nie tworząc jednolitej plamy, widoczny gradient koloru
+ ładne opakowanie, duże lusterko

+/- dwie pacynki
+/- nie dla każdego, przeważa satyna i delikatne rozświetlenie, śladowe ilości matu

- cena, mimo wszystko

Za drogie ale porządne

Plusy:
-bardzo ładne opakowanie
-trwałość
-nie gromadzą się w załamianiach
-nie osypują
-baaaardzo wydajne

Minusy:
-cena z kosmosu

Cienie dostałam w prezencie, sama w życiu bym tyle nie wydała no chyba,żebym zarabiała kokosy :)
Jak dobrze poszukamy znajdziemy o wiele tańsze tej samej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Achh te kosmetyki z Ameryki !

Najlepszy prezent od cioci z Ameryki jaki kiedykolwiek dostałam. Wiadomo, że u nich to kosmetyki ze średniej półki cenowe i że oni mogą sobie na nie pozwolić. Sama nigdy bym nie kupiła tak drogiej paletki, ale skoro już ją mam to mogę ją zrecenzować :
+ niesamowita pigmentacja !
+ piękne połączenia kolorów, idealne do stworzenia kompletnego makijażu oka
+ cudowne eleganckie opakowanie, wygląda jak milion $$$
+ lusterko w środku + opis, jakie cienie gdzie nakładać
+ ponumerowane pacynki, dzięki czemu nie mieszamy kolorów
+ dobrze się blendują i współpracują z pędzlami
+ brak zapachu
+ nie uczulają

- cena jest na pewno ogromnym minusem, bo jak już mówiłam, nie mogłabym sobie na nie pozwolić gdyby tonie był prezent
- dostępność też może być problemem
- u mnie niestety troszkę znikają w ciągu dnia

Ogólnie rzecz biorąc, to są bardzo dobre jakościowo cienie i do tego to lustrzane opakowanie... :)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy może dłużej
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze