Kropla Zdrowia, Mydło naturalne w kostce z nanosrebrem i białą glinką

Kropla Zdrowia, Mydło naturalne w kostce z nanosrebrem i białą glinką

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

Dobrze oczyszcza

Dla wszystkich osób , które mają zmiany skórne i ciągłe problemy z cerą mieszaną lub tłustą.
Mydło nie działa od pierwszego użycia, trzeba moim zdaniem cierpliwości. Działa bardziej zapobiegawczo niż leczniczo.
Przy trądziku nadmiar sebum i bakterii wywołuje wypryski, dlatego też to mydełko to dobra opcja zapobiegawcza. Faktycznie doskonale oczyszcza skórę.
I zawsze będzie to opcja lepsza niż ta w płynie - bardziej skoncentrowana, a przy okazji ekologiczna (nie zużywamy plastiku)

Łagodzi trądzik

Mam mały trądzik(mało krost, wielkości chyba średniej i trochę kaszki, czasami jakieś wulkany, dużo wągrów i zaskórników). Używam mydełko razem z olejami( kokosowy + słonecznikowy w mieszance) i prawie od samego początku bez kremów, toników, serów.

+/- dla mnie minusem, tego mydła, ale to wynika z faktu, że jest to mydło i nie tylko na te tak reaguje moja cera jest to, że jakieś kilka godzin po użyciu cera dostaje szału i produkuje sebum jak szalona( cała się świecę), nie obchodzi się bez chusteczek, na początku używałam drogeryjnego(chociaż kupionego w aptece) kremu przeciwtrądzikowego Bioliq na dzień, niestety niewiele pomagał na przetłuszczanie i cera nadal dostawała szału, chociaż wydaję się, że trochę mniej, niż bez żadnego kremu, tak samo było z olejami

Kupiłam, jeśli wierzyć sklepowi internetowemu, gdzie je zamawiałam za ok. 11 i pół złotego

Jakby co nie bijcie, proszę, wiem, że wydaje się głupie kupowanie mydła do twarzy jak się wie, że będzie szkodzić, ale nie wiedziałam, że się tak skończy, bo to dopiero drugie mydło, po którym skóra dostaje szału w moim życiu, a nie było tak od samego początku. Minęło już kilka miesięcy od kiedy używałam tego poprzedniego.

Podsumowując do higieny intymnej jest super( chociaż nie idealne), do twarzy się u mnie nie sprawdziło(ale nie szkodzi, może poza drażnieniem cery do produkcji sebum), do ciała jeszcze nie zdążyłam użyć( ale stawiam, że będzie dobre). Trądziku u mnie nie jest w stanie wyleczyć. Po ok 1 do 2 tyg. cera nie wygląda lepiej, a nawet gorzej, bo odstawiłam krem który pomagał(niestety zaczął męczyć cerę), ale nie demonizuję tego mydła, bo widzę, że stare syfy załagodził, ale bardzo delikatnie. Jest to dobre mydło jako w miarę łagodny środek do mycia w trakcie trądziku(o ile ktoś nie ma skóry takiej jak ja, moja cera nie od początku reagowała tak na mydła) i drobna pomoc w walce.

Byłabym skłonna je kupić ponownie, ale raczej do higieny intymnej, niż do twarzy(chyba, że znajdę jakiś krem, który poradzi sobie z sebum albo mój organizm się zmieni i znów będę mogła używać mydeł do twarzy). Mam lepsze rzeczy do mycia, co nie drażnią tak mojej skóry, żeby aż musiała się bronić przetłuszczaniem i skóra jet po nich 100%-owo matowa przez cały czas.

dobre dla mieszanej cery

Przyjemne mydło, bezzapachowe, nie podrażnia skóry, nie wysusza i nie ma uczucia ściągnięcia. Dobrze zmywa makijaż, tylko oczy poprawiam płynem do demakijażu. Mam wrażenie, że nawet delikatnie nawilża, myję się nim czasem pod prysznicem i też jest ok. Wydajne, ładnie się pieni.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobre mydełko do twarzy

Miałam dość spore problemy ze skórą twarzy i żadna maść mi nie pomagała. W małym sklepiku zielarsko-medycznym Pani doradziła mi to mydełko. Skusiłam się i nie żałuję.
Dobrze oczyszcza i odświeża twarz. Pieni się dość dobrze. Zapach ma prawie niewyczuwalny. Po umyciu twarz jest mocno ściągnięta i domaga się kremu.
Twarz po jakimś czasie stała się ładna, a niedoskonałości zniknęły.
Niestety nie jest aż tak wydajne jak wersja z pompką.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy temu