Hask, Argan Oil from Morocco, Shampoo (Szampon regenerujący z olejem arganowym)

Hask, Argan Oil from Morocco, Shampoo (Szampon regenerujący z olejem arganowym)

Szampon wzbogacony o nawilżający olej arganowy, wnika we włosy, delikatnie je oczyszcza pozostawiając nawet najbardziej zniszczone włosy zregenerowane, jedwabiście miękkie i super lśniące. Szampon idealny dla suchych, zniszczonych lub farbowanych włosów, posiadający energetyzujący zapach, odświeżający Twoje zmysły.
Szampon wolny od: parabenów, alkoholu, siarczanów, związków aromatycznych, glutenu i sztucznych barwników. Nie testowany na zwierzętach.

Używa produktu od: próbka

Jestem na tak :)

Jestem na etapie zakupu szamponu i odżywki tej serii ,po użyciu próbek jakie otrzymałam w Hebe podczas zakupów. Czytałam o zaletach produktów tej firmy i ta jedna próbka utwierdziła mnie w tym aby jednak zakupić pełnowymiarowe opakowania. A teraz opis produktu po zużyciu próbki. Dokładniejszy opis po dłuższym stosowaniu szmaponu i odżywki. A teraz próbka. Zapach szałowy , trochę słodki trochę orzeźwiający, nie określony, ale z przyjemnością się go wdycha podczas mycia głowy. Konsystencja szamponu bardziej lejąca niż zazywczaj w tego typu produktach. Kolor perłowej bieli ( jak dobrze pamiętam). Szampon moim zdaniem idelanie się pieni, niewielka ilość wystarczy na włosy do ramion. Szampon dobrze domywa zanieczyszczenia z włosów i skórę głowy, nie powoduje efektu splątanych włosów. I tu jestem zaskoczona, po 2 dniach moje włosy nie wyglądały jakby potrzebowały kolejnego mycia mimo użycia odżywki. Pisze o tym ponieważ przez pracę w czapeczce myję głowę codziennie , po pracy włosy sprawiają wrażenie oklapniętych z efektem przetłuszczenia a tu dzięki tym produktom włosy są na drugi dzień nadal świeże, gładkie, wyglądające na zdrowe. Zobaczymy jaki efekt będzie po długim stosowaniu.

Nie spełnił oczekiwania

Lubię próbować nowe kosmetyki, a szczególnie lubię szampony i produkty do pielęgnacji włosów. Ten szampon też się okazało na mojej półce, bo udało się kupić na promocji. Więc testujemy!
Opakowanie jest bardzo ładne i wygodne. Szampon jest gęsty, perłowo biały, lubię taką konsystencję, jest wydajny i daje miękką piankę. Zapach jest trochę cytrusowy, dość mocny, ale przyjemny. Skład jest dość długi i niestety pełny sylikonów, a niestety stwierdziłam, że źle działają na skórę głowy, ale dobrze na wygląd włosów. Więc teraz wiem i wolę ich używać jedynie w odżywkach i unikać w szamponach. Więc jak się okazało to przetłuszcza skórę głowy, włosy są ładne u mnie tylko przez jeden dzień, a zwykle myję włosy co 2 dni. Przez sylikony w składzie pozostawia warstwę na skórze głowy i nasila łupież. Niestety nie będzie to mój ulubieniec.

Dobry

Szampon jest zupełnie w porządku, wydajny dobrze myje, nie wysusza skóry głowy ani włosów, ma odpowiednią gęstość, a co mnie najbardziej urzekło to ten zapach! <3 Stosowałam wraz z odżywką z tej samej serii, dobrze się po nich rozczesuje włosy, nie plączą się, nie puszą (oba kosmetyki zakupione na promocji w Hebe, także nie wydałam na nie majątku). Z racji tego, że nigdy nie przywiązywałam się do jednego szamponu do włosów (być może dlatego, że żaden mnie jeszcze aż tak nie urzekł ;)) to może kiedyś go kupię, ale pewności nie mam. Cena regularna trochę wysoka, ale jak się upoluje na promocji to już bardziej znośna :) Butelka w porządku, dobrze się aplikuje, jedynie pod koniec trzymałam odwróconą butelkę, żeby wydobyć resztki kosmetyku.

Wielkie rozczarowanie

Produkt został mi podsunięty przez kasjerkę w Hebe. Na początku byłam zachwycona, zapach i delikatne szczypanie w trakcie kąpieli są bardzo przyjemne, a po wyschnięciu włosy były niesamowicie gładkie i łatwe w układaniu. Ale po 2 tygodniach zaczęłam zauważać oznaki wysuszenia. Co gorsze, ostatnio znalazłam kępkę włosów, która wyglądała jakby była mocno spalona po nieudanej koloryzacji. Włosy ostatni raz były farbowane jeszcze przed kupnem szamponu, więc to nie wina farby. Jak widzę pozytywne recenzje pod tym produktem, to zaczynam się zastanawiać, czy do mojej butelki producent nie wlał czegoś innego.

Kochamy się

Uwielbiam. Jeden z nielicznych szamponów, który przy dłuższym stosowaniu nie wywołuje u mnie łupieżu. Czasami zdradzam go z innymi, ale zawsze wracam z podkulonym ogonem. Bardzo dobrze myje nie wysuszając skóry głowy.
Delikatny ale stanowczy ;) Cena trochę odstrasza, ale naprawdę warty każdego grosza. Tym bardziej, że często można go kupić na promce w Hebe za 19,90. Wybieram się właśnie po kolejne opakowanie.

Odkrycie

Podczas zakupów w drogerii Hebe otrzymałąm próbkę tego szamponu. Sama próbka była dość wydajna a to co stało się z włosami po umyciu zdecydowanie zachęciło do zakupu pełno wymiarowego produktu.
Zapach szamponu - cudowny. Orientalny i niczym drogie perfumy - włosy pachniały przez cały dzień.
Po umyciu nie zastosowałam żadnej odżywki a mimo to włosy był miękkie i delikatne. Stylizacja też była dużo łatwiejsza niż zwykle.
Zdecydowanie polecam

Mój nr 1!

Jest to moje odkrycie z ostatnich miesięcy. Mam czarne, farbowane, suche włosy, dodatkowo często je prostuje lub kręcę co tylko pogarszało ich stan. Włosy zaczęły mi się łamać, plątać, nie układać i wypadać garściami.. Używałam naprawdę mnóstwo kosmetyków do włosów w poszukiwaniu czegoś co je uratuje, niestety nic nie dawało im odpowiedniego nawilżenia.. aż trafiłam w końcu na ten produkt. Bardzo podoba mi się gęstość szamponu. Szampon już sam w sobie oprócz dobrego oczyszczenia głowy, nawilży też włosy. Ma delikatny cytrusowy zapach - mi osobiście takie zapachy nigdy nie odpowiadały ale w tym przypadku się polubiliśmy. Dziwne żeby nie jeśli uratował moje włosy.. :) używam go od ok 4 msc, kondycja włosów poprawiła mi się bardzo mocno. Włosy są mięciutkie, nie wypadają, układają się tak jak chce. Jeśli mam ochotę na stylizację włosów na ciepło to robię to bez obaw, że spale sobie włosy bo wiem, że mam na nie dobrą ochronę.

Jest okej, ALE

.... ALE ta cena. za 20zł jeszcze spoko, szampon naprawdę bardzo dobry, aczkolwiek o wiele bardziej kocham macadamie. U mnie o wiele bardziej się sprawdziła, a myślałam, że nic lepszego niż Argan mnie nie spotka.
Szampon wydajny, przyjemny zapach, oczyszcza włosy bardzo dobrze i nawilża. aczkolwiek do macadami mu daleko ;)

To jest to!

Coś wspaniałego! Naprawdę bardzoo długo szukałam szamponu dla swoich zniszczonych włosów. Stałe prostowanie, farbowanie, rozjasnianie, suszenie, prostowanie na porządku dziennym. Od dwóch miesięcy ograniczyłam wszelkiego tego typu rzeczy żeby chociaż trochę dać odpocząć włosom ale wiadomo że to i tak nic. Odżywki i maski wiadomo że mam rożnego rodzaju ale to szampon stanowi dla mnie podstawę. Ten sprawił że widzę światło w tunelu dla włosów. Same mycie nim jest bardzo przyjemne i niewielka ilość jest wystarczająca. Gdy go splukuje już czuję efekt bo włosy są bardzo miękkie, gładkie. Jest cudowny i wart swojej ceny! Polecam wszystkim z całego serca!!

Sama nie wiem..

Dobrze nawilża ale włosy szybko się przetłuszczają. Zapach mnie nie powala, jest trochę mdły, włosy po wysuszeniu już nie pachną. Dosyć gęsty ale średnio wydajny, słabo się pieni. Z całym szacunkiem dla firmy stosującej naturalne składniki jednak nie do końca jestem z niego zadowolona. Cena dosyć duża.
Czy polecam? Można skusić się na jakąś promocję, może akurat wam spasuje.. mnie jednak czegoś w nim brak.

dobry nawilżający szampon do długich włosów

Mam długie, cienkie włosy blond. Szampon dobrze je nawilża i ułatwia rozczesywanie, dobrze się pieni. Duży plus za brak parabenów i sztucznych składników. Szampon kupiłam w Hebe na promocji za 22 zł (regularna cena chyba 28 zł)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Świetny!

Natknęłam się na ten szampon w Hebe, nie wiem czy jest dostępny również gdzie indziej. Jego wybór był strzałem w dziesiątkę. Poszukiwałam jakiegokolwiek szamponu do włosów zniszczonych i po farbowaniu, który nie jest testowany na zwierzętach. Zniechęcona i odstraszona jego ceną (bo do najtańszych ten produkt nie należy), ostatecznie go kupiłam. Jakie było moje zdziwienie jak przy nabieraniu na dłoń zobaczyłam zwartą i mega ładnie pachnącą konsystencję. Byłam przekonana, że szampon będzie wodnisty i z zapachem mocnych ziół. O dziwo właśnie tak nie pachniał. ;) Bez problemu pieni się na głowie przy nabieraniu naprawdę małej ilości. Zdziwiło mnie to ogromnie, ponieważ zwykle dopiero po drugim nałożeniu jakiegokolwiek szamponu, na moich włosach zaczynało się coś pienić. Jestem pod wielkim wrażeniem tego produktu. :) Jedynym minusem może być jego cena, ale jak na taką jakość produktu, to nie sądzę, żeby była wygórowana. Nigdy nie spodziewałam się, że tylko szampon może zrobić porządek z moimi włosami, a tu proszę. Włosy już po pierwszym myciu wyglądały na zdrowe ;) Myślałam, że tylko maski lub odżywki mogą zdziałać cuda. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania jednego opakowania