Marc Jacobs, Daisy Dream EDT

Marc Jacobs, Daisy Dream EDT

`Daisy Dream` marki Marc Jacobs to nowe, kwiatowo-owocowe perfumy, wydane w 2014 roku. `Daisy Dream` stworzyli Alberto Morillas i Ann Gottlieb. Nutami głowy są jeżyna, grejpfrut i gruszka; nutami serca są wisteria, jaśmin i liczi; nutami bazy są białe drewna, piżmo i kokos.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jezyna, grejpfrut, gruszka
nuta serca: wisteria, jaśmin, liczi
nuta bazy: białe drewno, piżmo, kokos

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Cudowne

Perfumy mają piękny flakon. Jestem nim oczarowana.
Są bardzo ładne, słodkie, owocowe ale z takim mocnym akcentem. Zmieniają swój zapach kilkukrotnie na skórze co daje świetny efekt. Zdecydowanie można używać ich na co dzień i na wieczór. Trwałość na ciele do ok 4h , na ubraniach wyczuwalny przez kilka dni. Zdecydowanie polecam każdemu.

Używa produktu od: próbka

luksusowy bubel

- są to perfumy bez zapachu, w momencie aplikacji nuty są łagodne, świeże
- bardzo słaba trwałość, po kilku minutach nic nie czuć
- na pewno nie będą powodowały migren i nudności
- ma przepiękny flakon i to największy plus produktu
- zbyt wysoka cena

PODSUMOWANIE:
Nie kupię produktu ze względu na trwałość oraz nijaki zapach.

Zakochana

To mój hit na lato . Zapach jest cudownie słodki. Kwiatowy, owocowy. Zapach długo się utrzymuje. Flakon to totalny sztos. Jest bardzo dziewczęcy i ma swój urok. Polecam go każdej dziewczynie która lubi zapach min. jeżyn, grejpfruta, gruszki, jaśmimu

Nietrwały

Dostałam w prezencie. Piękna buteleczka od razu rzuciała mi się w oczy.
Ale niestety się rozczarowałam. Zapach cudowny ale nietrwały. Piękny zapach unosił się niestety tylko do 2h.

Uwielbiam.

Ten zapach to jest po prostu dla mnie świeżość, lekkość, wiatr, Powietrze po deszczu, rozleniwione kwiaty, które po upalnym dniu, dochodząc do siebie, pachną najpiękniej, jak tylko potrafią. Zapach niby słodki- kwiatowy, ale "chłodny", przełamany lekką goryczką, która też nadaje charakteru. Cudownie go mieć!

Daisy Horror

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. Niestety była to całkowita gafa. Więcej informacji poniżej.

Słodkie i dziewczęce

Kolejne perfumy Marc Jacobs, na jakie sie zdecydowałam, czyli przepiękne Daisy Dream. Wybrałam miniaturkę, bo nie byłam pewna, czy na pewno polubię je na tyle, by płacić za pełnowymiarowe opakowanie. Tak bardzo pokochałam moje Daisy, że już dobry miesiąc temu kupiłam te i używam ich ciągle. Jestem nimi zachwycona, bo zapach utrzymuje się praktycznie cały dzień jeśli nałożę go naprawdę sporo. Jeśli nałożę go mało, to w ciągu dnia muszę użyć go ponownie. Jest intensywny i cudowny, bardzo kobiecy i lekko słodki. Jest trochę mniej "rześki" niż Daisy, ale równie cudowny. Jest zamknięty w małej kwiecistej buteleczce. Nie dość, że wygląda świetnie, to tak cudownie pachnie i się sprawdza. Szkoda, że jest aż taki drogi, bo za tę cenę spodziewałam się nieco trwalszych perfum.

Skuszona flakonikiem

Skusił mnie flakonik i chęć zakupu w koncu droższych perfumów, a ze te ładnie pachna i wygladalam skusilam sie.
Niestety, rozczarowalam sie od razu. Zapach ladny, idealny na lato, jednak bardzo szybko znika. Jest bardzo nie trwaly a przy tak wysokiej cenie wedlug mnie - tak być nie może. Niestety nigdy wiecej sie nie skurze.

Ładne, ale bardzo nietrwałe

Jeden z moich ulubionych letnich zapachów. Bardzo delikatne, dziewczęce, ale... bardzo nietrwałe. Tak, zdaję sobie świadomość, że to woda toaletowa, jednak mimo wszystko, płacac 250 zł ma się nadzieję na więcej.

piękny zapach, choć krótkotrwały

Trzeba przyznać, że flakon został starannie zaprojektowany, i za to duży plus. Jednak perfumy to nie tylko ładne opakowanie, które również jest ważne, ale odgrywa małą rolę w końcowej ocenie.
Muszę przyznać, że sam zapach, początkowo intensywny po jakimś czasie staje się delikatny. Niestety na mojej skórze utrzymuje się bardzo krótko, po godzinie jest już wręcz niewyczuwalny... Trochę zawiodło mnie to, ponieważ za tę cenę liczyłam na coś więcej niż ładny wygląd buteleczki...
Jednak jeśli ktoś ma ochotę na coś delikatnego i dziewczęcego to polecam, ale ja tych perfum ponownie nie kupię :)

Delikatne i nietrwałe ...

Kupiłam je "na szybko" bo w oko wpadła mi buteleczka ... sam zapach na początku też był całkiem, całkiem ale to i tak nie jest to co lubię i czego oczekuję jak za taką cenę :/
Sam design to troszeczkę za mało...

Zapach jest całkiem przyjemny dla nosa, delikatny; kwiatowo-owocowy - idealny na okres wiosenno-letni; co do ich trwałości to tutaj zgadzam się z resztą, po godzince/dwóch są prawie niewyczuwalne na skórze - i to chyba ich największy minus.

Nie polecam :(

dla 10-latki

Jedyne co jest na plus tego zapachu to flakon

Bardzo blady, bez charakteru i z piekielnie kiepską projekcją. Jakieś bardzo rozwodnione białe kwiatki, do tego bardzo nietrwały. No taki trochę zapach kiblowy, trochę taniego papieru, no zupełnie nie! A liczą sobie jak za złoto, o ironio.
Widzę, że ten zapach zbiera bardzo średnie opinie.