Fanola, Crema Colore (Farba do włosów)

Fanola, Crema Colore (Farba do włosów)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Farba zapewnia długotrwały kolor, wspaniały blask, naturalność włosów. Dzięki niskiej zawartości amoniaku farba ma delikatny zapach. W połączeniu z delikatną emulsją utleniającą farba doskonale się rozprowadza, ma delikatną miękką konsystencję. Farba doskonale pokrywa siwe włosy. Proporcje mieszania 1:1,5
Mieszankę pozostawić na włosach przez 30 minut.

farby
Trwałość
długotrwałe
zapachowa
fluid / krem

Najlepsza ze wszystkich

Jest to najlepsza farba jakiej używałam do tej pory a farbuje się się już 15 lat.
Zacznę od tego że jest przyjemna w aplikacji jeśli chodzi o konsystencję i zapach.
Farba bardzo ładnie pachnie, nie śmierdzi i nie dusi.
Dla mnie ona nie ma tego chemicznego zapachu jak w przypadku innych farb.
Jest tania, kupuje w internecie i w porównaniu do innych farb np.drogeryjnych farbowanie miesięcznie kosztuje mnie tyle samo ale nakładam na włosy produkt profesjonalny i widzę ogromną różnicę.
Do tej pory farbowałam tylko dorgeryjnymi, odkąd odkryłam Fanole używam tylko jej odcień 10.0
Farba bardzo mocno rozjaśnia. Używam z wodą 9 % i mam tak jasne włosy jakbym użyła odcienia 11 lub nawet 12.
Kolor bardzo długo pozostaje ładny na włosach.
Zamierzam wypróbować inny odcień zostanę przy tej farbie bo jest delikatna dla mojej skóry włosy i nie uczula mnie.

Raz i ostatni.

Na pewno do niej nie wrócę, dlaczego? Po pierwsze słabe krycie, po drugie szybko i w bardzo nieestetyczny sposób wypłukuje się z włosów, a po trzecie włosy po jej użyciu były suche i matowe. Tyle, krótko mówiąc.

Bardzo fajna

Farbę nabyłam za namową mojej fryzjerki. Schodzę dzięki niej bezpiecznie z ciepłego brązu do blondu na najniższym aktywatorze. Nie niszczy włosów jak normalne rozjaśnianie, a kolorek powoli robi się blond.
Nie zgodzę się z tym co podaje producent- że farba nie śmierdzi. Śmierdzi i dusi, ale nie bardziej niż te, których używałam dotąd. Ma idealną konsystencję, gęstą i kremową, ładnie trzyma się włosów po nałożeniu i nie spływa.
Kolor wychodzi zbliżony do tego z palety.

Gdy chcesz zrobić sobie kuku

Napisze krótko: miałam kiedyś fajne włosy do pasa w kolorze jasny chłodny blond (farbowany) i postanowiłam, że czas już położyć farbę na odroście na poziomie około 7 (średnio-ciemny blond). Jako, że lubię eksperymentować, postanowiłam użyć do tego tym razem farby Fanola w odcieniu 11.1 super platynowy blond popielaty z oksy 9% jak to zwykle czyniłam z innymi farbami. Godzinę później pozostało mi życie z włosami w kolorach: odrost - głęboka miedź, a poniżej - ciemny brąz. Nie mówiąc już o zafarbowaniu skóry głowy na jakiś bordowy kolor (sic!). Zrobiłabym zdjęcie, ale postanowiłam nie zdejmować nigdy więcej czapki. Dzięki Ci, Fanolo!

EDIT. Dodaję zdjęcie z nałożoną farbą w kolorze 11.11 HA HA HA (na włosy blond, serio!)

Perełka!

Uwielbiam tą farbę. Idealnie pokrywa odrost i pojedyncze siwe włosy. Przepięknie ujednoliciła mi kolor włosów po rozjaśnianiu i masakrze po tonowaniu inną farbą. Chłodne odcienie wychodzą naprawdę chłodne! Farba nie przesusza włosów, w miarę gładko zmywa się ze skóry. Jest jej dużo i nie wychodzi drogo.

Fanola i jesteś blondynką!!!

Polecam - to moje odkrycie!!
\\nUżyłam 11.1 Fanola czyli "super platynowy blond popiel" i powiem Wam, że chyba zmienię farbę bo do tej pory z moimi włosami radził sobie tylko Alparaf 11.11 a te farbę miałam w domu , zakupiłam w sklepie fryzjerskim wcześniej i leżała bo bałam się żółtości!! Potem trafiłam na blogi polecające Alfę. Użyłam 2 razy. Następnie zaryzykowałam i użyłam Fanoli i kolor wyszedł niemal identycznie jak w przypadku Alfy. Farba dużo tańsza 100ml kosztuje ok 30 zł więc bardzo opłacalna i wydajna tubka. Może nie jest to biały blond ale jasny piękny piaskowy blond. Dzieki farbom zapuszczam włosy, włosy są w świetnej kondycji i rosną!!! Końcówki nie spadają więc polecam. A jak skończę tubkę to zamawiam 12.2 W połączeniu z oxy 12% można wyczarować na włosach szatyn jasny, piękny blond!!!!!

Dobra +

Używam koloru Castano Caldo nr 4.03. Zakupu i aplikacji dokonałam zachęcona poradą fryzjerki wizażystki, która poleciła mi ocieplenie koloru włosów.
Plusy:
- zapach nie jest duszący i nie odrzuca
- odcień ciepły, ale nie wpadający w rudości - o taki mi chodziło
- dosyć trwałe krycie włosów
- nie niszczy włosów (po koloryzacji używam maski zakwaszającej)

Minusy:
- trochę słabo kryje siwe włosy (po 30 minutowej koloryzacji odcień nie jest taki jak na pozostałych naturalnie ciemnych włosach)
- dosyć gęsta konzystencja mieszanki kryjącej, co wg mnie utrudnia aplikację.

Gdy wyczerpię zapasy, spróbuję innej farby, ale nie zarzekam się, że do tej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml i 0,5 x 100 ml

Świetna! Polecam

Farbowałam farbą nr 5/3 - ciepły złoty brąz i teraz 7/1 - popielaty blond (bo schodzę do naturalnego). Rok wcześniej wypróbowałam 8/44 - intensywny rudy i 8/04 - naturalna miedź

Farba świetnie pokrywa włosy, jest trwała, nie wypłukuje się. Kolor wychodzi taki jak na próbniku. Farbowanie nie jest uciążliwe - po farbie skóra nie swędzi, ani zapach nie jest drażniący. Łatwo sie ją rozprowadza na włosach. Nie barwi recznika po każdym myciu włosów. Generalnie same plusy :) Jedyny mały minusik rudości nie utrzymują się tak długo. Wychodza intensywnie, ale lubia blaknąć...Co do blondu i brązu nie mam rzadnych zastrzeżeń! Popiel wyszła idealnie tak jak moje naturalki :)

PLUSY
- farba łatwo się rozprowadza
- nie ma drażniącego zapachu
- skóra przy farbowaniu nie swędzi
- farby wychodzą zgodnie z próbnikiem
- kolor jest trwały i pokrywa włosy w całości
- farba nie brudzi ręcznika po każdym myciu włosów

MINUSY
- rudości bledną i mogą się szybciej spłukać

Używam tego produktu od: ok. 3, 4 miesięce teraz i przez 2 miesiące w zeszłe lato
Ilość zużytych opakowań: 4 tubki po 100ml