Enrique Iglesias, Adrenaline EDT

Enrique Iglesias, Adrenaline EDT

`Adrenaline` marki Enrique Iglesias to drzewno-przyprawowe perfumy dla mężczyzn z 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guillaume Flavigny.

Kategoria: drzewno - przyprawowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy są: mandarynka, cytryna, fiołek
nuta serca są: szafran, czarny pieprz, chrysophyllum cainito
nuta bazy są: fasolka tonka, cedr, skóra

50 - 100ml

Zakochałam się w tym zapachu

Nie jestem w stanie wyrazić tego jak bardzo cudowny jest ten zapach. Jest tak intensywny i seksowny, że nie umiem tego opisać. Poza tym jest mega trwały ( koszulkę po spotkaniu z chłopakiem mogłam wąchać przez tydzień a zapach w ogóle nie zanikał :P) Polecam zapach każdemu mężczyźnie, albo i każdej kobiecie która lubi jak jej facet cudownie pachnie ????

Ani drzewne, ani korzenne.

Przeczytałam skład tych perfum i gdzie tu pieprz, gdzie te nuty korzenne? Zapach jest przyjemny, ale płaski, mydlinowy, pudrowy, ale nie korzenny. Na początku czuć ciekawsze męskie nuty, jednak na końcu zostaje damski słodki cukier puder. To zapach dla gimnazjalisty...Projekcja jest bardzo dobra, brakuje mu świeżości, która ożywiłaby ten puder, może szałwi, lawendy? Nie wiem dlaczego, ale ostatnio jest jakiś koszmarny trend na męskie słodko-pudrowe perfumy. Gdzie ci mężczyźnie? Prawdziwi tacy? Zapach unisex jak dla mnie.

mój ulubiony

kupiłam chłopakowi nie dawano po raz pierwszy, i on i ja jesteśmy bardzo zadowoleni, sexowny przyjemny mocny męski zapach, który trzyma dość długo folijaka według mnie mocno średnia ale to chyba nie jest najwazniejsze :D