I Heart Revolution, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

I Heart Revolution, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

Bronzer zamknięty w pudełku w kształcie serca. Podkreśla kości policzkowe i konturuje owal twarzy. Efekt naturalnej, zdrowej opalenizny.

Dobry.

Brązer pozwala osiągnąć ładny efekt ale niestety krótkotrwały.
Łatwo się nakłada, przy nakładaniu lekko się rozsypuje. Kamień brązera dość szybko się rozsypuje i zamienia w proszek. Brązer umożliwia wymodelować twarz na różne sposoby. Sprawdza się również jako cień do oczu. Nie uczula. Jest średnio w stronę wysokiego napigmentowany.

Idelany brązer do opalonej twarzy

Bronzer zakupiłam rok temu, i pomimo, że używam go codziennie to ilość produktu -bronzera w opakowaniu mam bardzo dużą. Ogólnie bronzer jest idealny do skóry, która jest opalona, ponieważ wspaniale podkreśla opaleniznę, ze względu na błyszczące drobinki zawarte w bronzerze. Opakowanie bronzera jest bardzo ciekawe, ponieważ jest to serduszko, więc bronzer może być również piękną dekoracją w kosmetyczce. Bronzer bardzo łatwo się nakłada na twarz . Nawet początkująca nie zrobi sobie krzywdy tym bronzerem, ponieważ nie da się zrobić plam . Ogólnie ten bronzer jest bezpiecznym produktem, bo po zaaplikowaniu na twarz efekt jest delikatny. Moja karnacja w lato jest naturalnie ciemna, więc do takiej opalonej ciemniejszej karnacji bronzer wspaniale się sprawdza. Po odpakowaniu bronzera wewnątrz serduszka pięknie wygląda i co najważniejsze nie obsypuje się, a próbowałam już różnych bronzerów, które często się obsypywały.

Złote serduszko

Używam to tylko do podkreślenia policzków, ponieważ nakładając na całą twarz za bardzo się świece.
Jest trwały i bardzo ładnie wygląda na buzi.
Powiedziałabym że jest niezniszczalny, bo nigdy się nie kończy :D
Często używam go również przy makijażu oka. Zdążą się nawet że jak gdzie wyjeżdżam i zapominam wziąć paletki, zastępuje mi on cień do powiek.

Świetny

Opakowanie śliczne, zawartość super.
Łatwy w aplikacji, nie smuży, szybko i dobrze się stapia ze skórą, konsystencja aksamitna.
Daje odcień ciepłego brązu, wygląda dość naturalnie.
Pięknie rozświetla - złote drobinki.
Jest trwały.
Bardzo, bardzo wydajny - wystarczy na dłuuuuuuuuugo.
Nic a nic nie można mu zarzucić.

Idealny na wakacje!

Kocham ten bronzer, jestem ogromną fanką serduszek od Revolution. Cudownie brązowi skórę, fajnie ociepla i konturuje twarz. Mam od roku a wygląda jakby nie był używany. Jedyny minus jak dla mnie to te większe drobiny brokatu. Cena za ten produkt jest genialna.

Trafiłam na felerny egzemplarz

Nie wiem o co chodzi z moim serduszkiem, może to kwestia felernej serii bo mój bronzer jest "niewidzialny". Nakładając go pędzlem nie ma szans żeby coś było widać na twarzy. Po mocnym potarciu palcem coś tam się pojawia ale ani nie jest to błyszczące ani brązowe :(
Ciężko jest mi ocenić ten produkt.

Mój ulubiony!

Bronzer i heart makeup jest cudowny!
Nie tylko można nim konturowac buzie ale i pięknie rozświetlic.
Dostałam go w prezencie od siostry i jestem zachwycona. Oryginalne opakowanie, które na pewno zachęca do zakupu, nie jest jedynym atutem tego kosmetyku.
Bronzer ma drobinki, które nadają skórze świeżości. Produkt jest trwały. Utrzymuje się na twarzy cały dzień.
Z czystym sumieniem polecam go każdemu kto chce pięknie podkreślić kontury!

Mój hit!

Zaczynając od stwierdzenia, że nie lubię bawić się w to całe konturowanie twarzy i używam go tylko i wyłącznie do podkreślenia policzków stwierdzam, że jest to istne cudeńko :)
Opakowanie trochę kicz ale zawartość (sama struktura bronzera) i efekt końcowy - wow!
Już niewielka ilość produktu naniesiona na pędzel i zaaplikowana na buzię daje piękny lekko złocisty efekt.
Osobiście - jestem bardzo zadowolona z jego zakupu i po jego zużyciu na perwno kupię go raz jeszcze :)

Cudeńko!

Piękne opakowania kosmetyków od Makeup Revolution z serii I Heart Makeup podkusiły również i mnie. Do zakupu tego produktu zachęcił mnie jego uroczy wygląd w kształcie serduszka. Ja jako osoba o jasnej karnacji stosuję go delikatnie i absolutnie nie wygląda zbyt intensywnie. Bronzer wymieszany jest ze złotymi drobinkami, które powodują delikatne rozświetlenie skóry, myślę, że u osób o śniadej karnacji może fajnie podkreślić koloryt skóry. Produkt jest trwały – długo utrzymuje się na skórze i nie ściera się. Konsystencja jest jedwabista i pudrowa. Zakupiłam go za ok. 16 zł na jednej z drogerii internetowej i jestem nim bardzo zachwycona. Zastosowanie tego bronzera gwarantuje uzyskanie świeżego, naturalnego i jednocześnie zniewalającego efektu. Ten produkt zdecydowanie podbił moje serce! Gorąco polecam. :)

Cudne wypiekane serce

Hej! Czemu tak słabo :) serduszko jest z samego wyglądu roczne a sam bronzer jako kosmetyk dla mnie super. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii ale ja go będę bronić :) dobry w aplikacji, z ładna poswiata, bardzo wydajny i ładnie się trzyma. Dla mnie bomba

Piękny bronzer ;)

Długo wahałam się jaki bronzer wybrać. W końcu padło na bronzer od I heart makeup. Był to bardzo dobry zakup ;) Bronzer ma śliczny odcień lekko ciepłego brązu, który idealnie nadaje się do opalania jasnych karnacji. Wygląda on bardzo naturalnie na twarzy.

Bardzo lubię wypiekane kosmetyki. Podoba mi się formuła tego produktu, mimo że delikatnie pyli się przy nabieraniu na pędzel.

Należy także docenić niebanalny wygląd kosmetyku. Jest to kartonowe serduszko z pięknymi napisami na opakowaniu. Podoba mi się takie oryginalne opakowanie.

Myślę, że mogę polecić ten bronzer każdemu kto chce opalić swoją twarz a ma dość jasną karnację :)

Mój ulubiony!

Wypiekany brązer w kształcie serca z rozświetlającymi drobinami. Przeznaczony jest do podkreślania kształtów twarz, czyli do tzw. konturowania. Idealny również do podkreślania ramion, dekoltu oraz szyi. Posiada wyjątkową i unikalną fakturę o ciekawych wzorach. Nadaje cerze naturalną opaleniznę sprawiając, że wygląda na zdrową, lekko muśniętą słońcem. Odpowiednio nałożony nie pozostawia smug. Po aplikacji skóra staje się wygładzona i lśniąca. Dzięki zastosowaniu technologi wypiekania, brązer jest bardzo wydajny. Produkt został umieszczony w papierowym opakowaniu.