Dr.Organic, Bioactive Skincare, Organic Manuka Honey, Rescue Cream (Organiczny krem ratunek do twarzy i ciała `Miód manuka`)

Intensywna, wyjątkowa formuła zawierająca mieszankę superaktywnych składników: organiczny miód manuka, kwas hialuronowy, aloes, róża rdzawa, olejek ze słodkich migdałów i ogórecznika, masło shea, masło kakaowe, wosk pszczeli, korzeń lukrecji, sterol rzepakowy, tlenek cynku i witaminę E. Dzięki swoim właściwościom zmiękczającym, regeneracyjnym i działaniu łagodzącemu, formuła ta może być bezpiecznie stosowana na przesuszoną, uszkodzoną, poparzoną przez słońce, czy wrażliwą i podrażnioną skórę. Intensywnie ją nawilża i natychmiast regeneruje, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo przez cały dzień.

hit !

Mimo wysokiej ceny i ilości kremu polecam z całego serca. Piękny zapach, gęsta konsystencja. Krem rozjaśnia skórę, wygładza ją i poprawia ogólny wygląd.

Sytuacja prawdziwa : kolega posmarował się tym kremem, po godzinie jego mama spytała czy coś robił z twarzą bo wygląda dużo lepiej !
Naprawdę cięzko było mi uwierzyć że po jednej aplikacji ktoś zauważył rożnicę, bo ja na swojej nie widziałam.

Zawsze do niego wracam

Mój krem ratunkowy. Mieszkając jeszcze w UK dorwalam ten krem w sumie w ciemno od tamtej pory co jakis czas do niego wracam jak widzę że moja twarz zaczyna wyglądać okropnie. Nawilża, regeneruje, nie podrażnia, nie zapycha. Kupiłam go w prezencie przyjaciółce która jest strasznym uczuleniowcem jej też się świetnie sprawdził. Jest tylko jedno małe ale. Po 1 wykończonym słoiku moja twarz się do niego chyba przyzwyczaja i kończy się efekt wow. Ale wtedy biorę się za inne smarowidla i w razie potrzeby do niego wracam. Akurat dziś rano zamówiłam na zapas 2 opakowania.

Ideal od kilku lat! Bardzo dobrej jakosci organiczny krem!10/10!!

Pragne na poczatku nadmienic, ze jestem stala klientka kosmetykow od Dr Organic i jak na razie kazdy produkt, ktory proboje mnie nie zawiodl! Krem jest delikatny dla skory, pieknie pachnie miodem Manuka jak i doskonale sie wchlania, nie zozstawiajac zadnej dziwnej warstwy jak niektore kremy.
Mozna go stosowac na twarz oraz cale cialo. Ja stosuje go na cala twarz (okolice oczu rowniez). Nie podraznia, nie uczula i jak na razie jestem mu wierna. Choc probowalam juz i te drozsze i tansze kosmetyki, nadal lubie probowac inne firmy, to zawsze wracam do niego i jego cudownego zapachu.

Jako milosniczka zwierzat, cieszy mnie to ogromnie, ze nie jest on testowany na zwierzetach jak wiele rozreklamowanych firm kosmetycznych, oraz nie zawiera parabenow, silikonow i innych szkodliwych substancji.

Polecam, produkt starcza na dlugo i na pewno bedzie faworytem nie jednej przyszlej klientki.