Tommy Hilfiger, Tommy Girl EDT

Tommy Hilfiger, Tommy Girl EDT

Tommy Hilfiger Tommy Girl to świeży, optymistyczny, letni, seksowny zapach z osobowością dla nowoczesnych, pewnych siebie kobiet o romantycznej duszy. Ich wyjątkowy aromat został stworzony z różnorodnych odmian kwiatów i esencji soczystych owoców.
Świeżość zapachu bazuje na owocowych nutach cytryny, grapefruita, czarnej porzeczki i mandarynki, które dopełnione są liśćmi mięty. Kwiatowe serce zawiera różę, fiołek, lilię i wiciokrzew, którym w podstawie wtórują jaśmin i magnolia. Obok nich pojawiają się rozgrzewające drzewo sandałowe i cedr. Będą idealne na letnie dni i wiosenne wieczory.
Kategoria: kwiatowo - owocowe
Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, kwiat jabłoni, mandarynka, kamelia
nuta serca: róża, mięta, lilia, wiciokrzew, fiołek, grejpfrut, cytryna
nuta bazy: skóra, drzewo sandałowe, jaśmin, magnolia, cedr

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

jedne z ulubionych

Jakiś czas temu zakupiłam te perfumy, były na promocji w Hebe i wąchając tester nie spodziewałam się, że aż tak mi "podejdą". Nie są za słodkie, ani drażniąco świeże, ani mdłe czy duszące. Myślę, że nie da się też z nimi przesadzić. Nawet jeśli ktoś się wypsika, nie będzie się roznosić wokół niego duszący smród zamiast fajnego zapachu, jak to czasami bywa. Woń przyjemna i oryginalna. W moim guście. Utrzymuje się spokojnie przez cały dzień. Dobre zarówno na dzień i noc, o każdej porze roku.

Fajny zapach na lato!

Jest to perfuma idealna na lato. Kwiatowo-owocowy zapach długo się utrzymuje i nie jest mdły. Korzystna jest też cena. W promocji w Hebe można ją dostać za 100zł (100ml).

Godny uwagi

Perfumy kupilam przypadkowo na promie ponieważ byly na przecenie. Musze powiedziec, że maja bardzo ladny, swiezy zapach, nie jest slodki co mi odpowiada. Wg mnie zapach jest odswiezajacy z enigmatyczna nuta, poniewaz nie wiadomo czym naprawde pachnie, jest powazny jednak nadaje sie na kazda okazje. Perfumy utrzymuja sie na ciele/ubraniach bardzo dlugo, bez potrzeby ponownego psikniecia w ciagu dnia. Poza tym buteleczka jest bardzo ladna i oryginalna cena perfum tez nie jest najgorsza.

Czegoś brakuje

Przyjemny, lekki zapach. Idealny na lato. Dostałam go w prezencie i w takiej roli jest idealny - jest po prostu uniwersalny. Natomiast niestety jak dla mnie nie ma "tego czegoś". Zużyje do końca, ale z pewnością nie kupie kolejnego sama. Na plus ładny flakonik. Nie utrzymują się długo, od takie perfumy do torebki.

Zawsze do niego wracam - idealny zapach

Podczas pobytu w Londynie mogłam wreszcie pokusić się o zakup perfum w dużo niższej cenie. Mój wybór padł na produkt Tommy Hilfigera - Tommy Girl. Zapach odznacza się świeżością. Nie jest mdły - z czego bardzo się cieszę, ponieważ ciężkie zapachy mnie drażnią. Co więcej utrzymuje się sporo na ubraniach i spokojnie pachnie przez pół dnia. Buteleczka 50 ml jest bardzo wydajna i używam ją już od prawie 2 lat !!!

Cena za ten zapach jest także przystępna - około 80 zł za granicą, a w Polsce w promocji można dostać 50 ml za lekko ponad 100 zł.

Zdecydowanie polecam - świeży, lekki i przyjemny zapach przeznaczony dla każdej kobiety.

Powiew świeżości

Bardzo świeże perfumy na dzień, nuty są typowo wiosenne i letnie. Podoba mi się ich dziewczęcość i taka niewinność wyczuwalna w zapachu. Są lekkie, zwiewne, ale jednak dość intesywne. Kończę już moją buteleczkę i przyznaję, że już troszkę mi się "przejadły", ale używam ich już na prawdę długo. Jestem jednak pewna, że po dłuższej przerwie chętnie do nich wrócę. Mam słabość do Tommy'ego ;)

cytrus

Cytrusowa świeżość. Jeden z trwalszych cytrusowych zapachów... Nie mam mu nic do zarzucenia. Znów przewidywalny do bólu. Niezawodny, dodający energii, pasuje do prostego, minimalistycznego stylu. Ja go lubię, ale mnie nie zachwyca. Spryskiwałam nim włosy, pomieszczenia, odświeżałam ciuchy. Zabierałam na wakacje, plaże, w podróż.

Śmierdzi cytryną, limonką, grejpfrutami. Budzi do życia. Lubię używać po wzięciu prysznica. Bardziej pasuje mi na wiosnę i lato. Promowany jako dość dziewczęcy i subtelny. Myślę, że zdecydowanie musisz lubić cytrusowe, energiczne zapachy, by sięgnąć po Tommy Girl. Nie polecam fankom kwiatowych kompozycji.

tak

Woda toaletowa Tommy Hilfinger zadedykowana jest ze szczególnością dla kobiet zdecydowanych z charakterem. Zapach jest nie zbyt mocny ale wyrazisty, nie ulatnia się zbyt szybko- Utrzymuja się do 8 h. Jestem zdecydowanie fanką tego zapachu, ze względu na długo utrzymujące sie nuty owocowe takie jak cytryna grejpfrut czy czarna porzeczka nadając uczucie i przyjemne wrażenie świeżości.

cytruśny świeżak

Podobnie jak burberry zapach cytrusowy idealny na lato. Bezpieczny zapach na pewno fajny dla młodej dziewczyny na prezent. Podejrzewam jednak że nie jest zbyt trwały jednak jak za ta cenę można się skusić chociażby do częstego psikania w pracy.

Jak droższy płyn do czyszczenia

Kiedy byłam sporo młodsza, zapach wydawał mi się świeży i bezpretensjonalny.
Percepcja potrafi jednak zmienić się o 180 stopni, bo kiedy dostałam flakonik w prezencie i się spryskałam, to pierwsze wrażenie było zgoła inne.
Nie rozumiem, gdzie te nuty o jakich pisze producent. Cytryn i grejfrutów nie czuję wcale - zamiast nich jest cytrynowy płyn do czyszczenia, potem jakaś kwiatowa chemia gospodarcza, a po niej kiepskie syntetyczne piżmo. Zamysłem była woń prosta i nieprzekombinowana i nie powiem, żeby ten zapach był z góry do skreślenia, ale bardzo mnie razi syntetyczność składników.
Nie byłabym w stanie na co dzień nim pachnieć, bo szybko zaczyna mnie drażnić. Tym bardziej, że najbardziej męcząca piżmowa nuta bazy trzyma się dość nieźle (ok. 6 godzin)

Na ciepłe dni i dobry humor :)

Nie potrafię dobrze opisywać zapachów, zawsze podziwiam dziewczyny, które umieją tutaj idealnie znaleźć słowa opisujące coś tak nienamacalnego jak właśnie zapach. Z tym jednak zapachem mam dość jednoznaczne skojarzenia, a i też nie jest on jakoś mocno skomplikowany - nie zmienia zbytnio nuty w ciągu dnia, jest względnie taki sam, dlatego spróbuję.
Pierwsze co przyszło mi na myśl po jego uzyciu to zapach wody ze słoika ogórków :) Przy pierwszym kontakcie jest w nim coś kwaśnego, co przesadzone może drażnić. Z drugiej jednak strony dodaje mu to pikanterii i sprawia, ze spośród wielu lekkich, nieco mdłych zapaszkow , ten sie wyroznia i zapadl mi tym w pamiec. Nie jest to moj ulubieniec, wolę jednak cięższe i bardziej zmysłowe perfumy, ale używam go sporadycznie latem, gdy mam dobry nastroj. Zapach jest orzeźwiający, jednak tak jak napisałam - ja akurat muszę mieć do niego dobry dzien, bo inaczej mnie drażni. Trwałość jest przyzwoita, na ubraniu oczywiście dłużej niż na skórze. Mam natomiast dziwne wrażenie, ze jest on interesujący tylko gdy jeszcze mozna go wyczuć intensywnie, bo w miare jak zapach slabnie i ulatnia sie staje sie troche taki nijaki. Nie sadze bym kupila go ponownie, byl to bardziej taki eksperyment zakończony mieszanym uczuciami - co dziwne w moim przypadku, bo zwykle albo kocham albo nienawidzę ;) Może na tym właśnie polega wyjątkowość tego zapachu...

zapach do którego zawsze wracam

Idealny świeży, ciekawy zapach. Pomimo że jest na rynku dobre kilka lat co jakiś czas uwielbiam do niego wracać. Zapach poznałam około 10 lat temu, w formie podróbki perfum w malutkiej roletce. Kiedyś były popularne i były świetną opcją do torebki i do dyskretnego odświeżania zapachu w ciągu dnia. Zapach świeży, dziewczęcy, nietypowy, długo sie utrzymuje i pięknie się rozwija. Kocham i na pewno do niego jeszcze nie raz wrócę. 30 ml wystarczyło mi na około rok dość częstego, około raz w tygodniu używania. Obok pet a porter coty idealny zapach, który pasuje do każdej okazji.

Ilość zużytych opakowań: kilka