Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Skoncentrowany krem oliwkowy foto-ochronny UVA+UVB SPF 20

Lekki, nietłusty krem z esencją z liści zielonej oliwki. Zapewnia prawidłowe nawilżenie, ochronę i regenerację. Idealny na każdą pogodę, dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. Liście zielonej oliwki - odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. System nowoczesnych filtrów UV - chroni przed podrażnieniami słonecznymi. Emolienty i witaminy - zmiękczają naskórek i wygładzają drobne zmarszczki.

Mieszane uczucia

Krem kupiłam łącznie z tonizujacą wodą z tej sanej serii. Woda ma mega głęboki oliwkowy zapach , a krem zupełnie nie. Szczerze mówiąc wyczułam ładny zapach oliwki dopiero, kiedy wysmarowałam kremem ręce.
Krem zdecydowanie nie należy do lekkich i nietłustych jak go reklamuje producent.
Skóra twarzy po nałożeniu mega się świeci! Nie ma szans żeby w pośpiechu nałożyć na krem podkład. Co dziwne, kiedy rano posmarowałam kremem twarz i ruszyłam do obowiązków domowych i po dluzszej chwili spojrzałam w lustro zaskoczyło mnie to , że nieestetyczne świecenie twarzy znikło! Widocznie krem potrzebuje dużo więcej czasu żeby ładnie się wchłonąć.
Duży plus ,bo krem nie zapycha. Na mojej problematycznej i tłustej skórze nie pojawiły się żadne nowe niedoskonałości.
Krem z pewnością bardzo ładnie nawilża i regeneruje skórę. Po nocy twarz jest wypoczęta , nawilżona i bez nadmiaru sebum.
Tubka kremu bardziej zachęca mnie żeby wrzucić krem do torebki i smarować nim ręce albo spieczone słońcem ramiona, bo do tego też krem super się nadaje.
Czy kupię ten krem ponownie?hmm.. Raczej wyprobuje ten 30+ z tej samej serii,bo ma lepsze opinie i pewnie bardziej nada się pod makijaż , niemniej jednak ten oceniam na plus.

Dobry

Dobry krem, w typowym dla ziaji opakowaniu. Ładnie pachnie, nawilża, dosyć długo się wchłania. Wydajny, wystarcza na długo. Ma całkiem wysoki filtr, więc chroni skórę. Spełnia obietnice producenta.

Ergonomiczny kosmetyk

Krem należy do linii "Liście zielonej oliwki", której produkty miałam już okazję stosować.Przyciagnął moją uwagę informacją o zawartych w nim filtrach na poziomie 20 SPF.Sezon wiosenny już się rozpoczął, więc taki produkt jest przydatny ze względu na ochronę przeciwsłoneczną.Narazie taka wysokość wystarczy, a na lato wybiorę kosmetyk z wyższym faktorem.
Według producenta może być stosowany przez osoby o różnym typie cery, w każdym wieku i o każdej porze roku.
Krem znajduje się w małej, poręcznej tubce w białym kolorze z nakrętką na zatrzask. Szata graficzna jest skromna i obejmuje tylko zielone napisy na opakowaniu. Ma jasny kolor, przyjemnie pachnie, a zapach nie utrzymuje się na skórze. Jest zbity i ma lekko tłustą formułę.Łatwo nanieść go na skórę, nie bieli jej. Okazuje się, że zostawia lepką warstwę, która nie każdemu może odpowiadać. Mi nie przeszkadza, bo niweluje podkreślenie przez podkład suchych skórek.Sprawdza się
jak najbardziej nałożony pod makijaż i nie wpływa na wytrzymałość kosmetyków.Nie podrażnił ani nie uczulił mojej tłustej cery,ale też nie spowodował wygładzenia zmarszczek jak obiecuje producent. Nie działa także jakoś szczególnie pielęgnacyjnie na skórę. Co ważne nie zapycha porów.Jest wydajny i mało kosztuje, bo z tego jest znana firma Ziaja. Łatwa dostępność też jest plusem.
Raczej poleciłabym go na okres zimowy i wczesnowiosenny, bo na lato ma za mały filtr.

Tani a dobry

Przyznam się, że krem bardzo mi się spodobał. Nawilża, szybko się wchłania, nie tworzy tłustej warstwy, lekki. Idealny na dzień, bardzo fajnie współgra z makijażem. Świetna cena , polecam :)

Nawet przyjemny

Dobrze radzi sobie z nawilzeniem mojej obecnie przesuszonej skory, uzywam go najczesciej na noc, choc zdarzylo mi sie nalozyc pod podklad Revlon Colorstay i z pudrem matujacym bylo w miare ok, ale jest to ryzykowna kombinacja.
Jest on trochę świetlisty nie wchlania sie od razu tak całkowicie.

bez szału

Kiepski krem ,za tłusty , prawie w ogóle nie chciał się wchłonąć ,przez co wyglądałam jakbym wysmarowała się olejkiem a nie krem. Filtry również ma słabe. W ostateczności zastosowałam go jako krem do stóp , tam sprawdził się lepiej niż na twarzy. Na pewno nie kupię go ponownie.

Używa produktu od: próbka

Nie zachęcił mnie

plusy:
+ ładny delikatny zapach
+ dobrze nawilża

minusy:
- kiepsko się rozprowadza
- pozostawia tłustą warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niska wydajność

Dobry, ale na lato za słaby filtr.

Według mnie ten krem jest dobry jeżeli mam go porównywać do innych kremów z filtrem. Ochrona przeciwsłoneczna była głównym kryterium oceny tego produktu, ponieważ nakladalam go dodatkowo na krem nawilżający, więc specjalnego nawilżenia od tego kremu nie oczekiwałam. Jeśli chodzi o sam produkt to po pierwsze dobrze się wchłania , leciutką warstewkę zostawia ale nie jest to problemem jeżeli zmatowimy twarz. Krem nie roluje się nie waży. Dodatkowym plusem jest jego naprawdę niska cena , ja dotrwałam go na promocji w Hebe za niecałe 5zl. Niestety na sezon letni filtr spf20 jest,moim zdaniem, za słaby.

Kiepski

Dostałam kiedyś zestaw kosmetyków Ziaja Liście Zielonej Oliwki, w którym znajdował się ten krem.
Ogólnie, byłam go bardzo ciekawa, zwlaszcza, że mam suchą skórę. Miałam w planach używać go na dzień ze względu na filtr przeciwsłoneczny.
Użyłam tylko raz i wyrzuciłam, mega słaby... Krem jest gęsty, słabo się wchłania, lekko zabiela cerę. Po nałożeniu świeciłam się okrutnie... Próby zrobienia makijażu skończyły się porażką. Ostatecznie zmyłam go i.stwierdziłam, że będzie do rąk...
Jednak ostatnio wpadł mi w ręce artykuł na temat "złych filtrów", po przeczytaniu, z ciekawości sprawdziłam skład tego kremu. I co się okazało? Na drugim miejscu zły filtr przenikający: Ethylhexyl Methoxycinnamate ( można sobie poczytać na wizażu co to za gagatek).
U mnie ten krem wylądował w koszu i nigdy go nie kupię.

Najlepszy!

Mój ukochany krem - stosuję go zarówno na noc, jak i na dzień - moja sucha skóra dobrze z nim współpracuje. Krem szybko się wchłania, dzięki czemu nie daje uczucia mokrej twarzy - to ważne np. kiedy rano się spieszymy. Dobrze nadaje się też pod makijaż. Wcześniej używałam zwykłego kremu oliwkowego Ziaja w słoiczku, ale wolę ten - jego konsystencja jest mniej tłusta i opakowanie jest o wieeele wygodniejsze.

Używa produktu od: próbka

Krem do twarzy

Używałam próbki na wyjeździe

Zalety:
- wydajny
- ładnie pachnie
- marka
- lekki
- idealny na lato
- nie zostawia tłustej skóry
- szybko się wchłania
- obecność UVA+UVB SPF 20

chętnie kupię pełną wersję

Nie kupię więcej

Krem przetestowałam, bo był w zestawie razem z tonikiem i płynem do demakijażu. O ile z toniku i płynu jestem zadowolona to z kremu już nie. Konsystencja dziwna trochę taka tępa, ale krem na skórze suchej szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Używałam go pod podkład Catrice i niestety zauważyłam, że podkład ciemniał. Zapach delikatny, przyjemny. Używałam przez jakieś dwa tygodnie i niestety spowodował u mnie więcej czarnych zaskórników w strefie T. Testował go też mój chłopak i na czole pojawiły się małe krostki. Nie polecam osobom, które mają cerę ze skłonnością do zapychania. Producent obiecuje też wygładzenie drobnych zmarszczek, ja takiego działania nie zauważyłam.