Cosrx, Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++ (Nawilżający krem przeciwsłoneczny)

Cosrx, Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++ (Nawilżający krem przeciwsłoneczny)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Nawilżający krem przeciwsłoneczny z ekstraktem z aloesu i filtrami SPF 50+ i PA+++. Pielęgnuje, odżywia, zapobiega utracie wody i jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę przeciw szkodliwym promieniowaniom UVA i UVB.

Krem został wzbogacony w aloes, który zapobiega wysuszeniu skóry i oparzeniom słonecznym. W aloesie znajdują się związki, które pochłaniają najbardziej niebezpieczne długości promieniowania UV. Dodatkowo miąższ aloesowy dostarcza dużo wody skórze wystawionej na słońce.

kremy z filtrem do twarzy
ochronne, łagodzące, nawilżające
50 - 100ml
Skóra
normalna, wrażliwa

Póki co najlepszy

Długo szukałam dobrego kremu z filtrem i ten póki co najbardziej mi odpowiada. Nałożony na lekkie serum nie roluje się i nie bieli. Jest dla mnie wystarczająco odżywczy żebym mogła nim zastąpić zwykły krem na dzień Do tego szybko się wchłania i można nakładać po nim makijaż praktycznie od razu, nie powoduje też jego spływania w ciągu dnia ani pękania.
Dodatkowym atutem jest piękny i świeży zapach aloesu.
Martwi mnie tylko, że ochrona UVA jest oznaczona trzema plusami, więc nie jest najwyższa. Ale na wczesną wiosnę myślę, że wystarczy. Nie ryzykowałabym nakładania go w środku słonecznego lata. Na taką okazję muszę poszukać innego kremu.
Trzeba uważać z pielęgnacją pod spodem - nie z każdym produktem się polubi.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Miałam lepsze

Wydajny krem o lekkim, przyjemnym zapachu. Nie roluje się oraz świetnie wygląda na nim makijaż. Konsystencja niezbyt gęsta, nie bieli oraz nawilża. Przyjemny w stosowaniu, aczkolwiek mocno się wyświeca i zauważyłam lekkie pogorszenie się stanu cery.

Jeśli nie wiesz jaki SPF wybrać to ten może być strzałem w 10

Jestem osobą, która posiada cerę mieszaną, do tego o bladej karnacji .
SPF stosuje od kilku lat , dokładnie gdy moja świadomość o pielęgnacji wzrosła.
Naprawdę miałam styczność z wieloma produktami zarówno z górnej jak i dolnej półki i mimo że ten produkt jest dla mnie niczym zloto, to wiadomo , że czasem człowiek ma ochotę na zmianę, a po tej zmianie zawsze wracałam w objęcia tego produktu.
Co w nim lubie ?
Tubka jest miękka i możemy wycisnąć krem do maksimum , nic się nie marnuje .
Sam SPF ma konsystencja może nie gęsta , ale wydajna nie wielka ilość wystarczy aby rozprowadzić go dobrze na buzi .
Zaraz po rozsmarowaniu widać lekkie zabielenie na twarzy ale wystarczy chwilą i wszystko ładnie się wchłania.
Efekt na buzi ? Skóra jest nawilżona a co ważne jest chroniona.
Stosuje go każdej porze roku , wykorzystałam kilka opakowań i nie zrobił mi krzywdy.
Uważam że sprawdza sie rowniez pod makijaz .

• Wydajność: 3
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Fajny ale u mnie się roluje.

Krem jest całkiem fajny. Ma ładny, swiezy zapach, ale jednak trochę czuć, że to krem z filtrem. Faktycznie nawilża i łagodzi.

Zostawia lekko świecącą powłokę, co dla mnie jest na plus, bo lubię mieć glow na twarzy. Nie bieli się.

Opakowanie jest ładne i dozuje w małych ilościach krem, więc można go sobie dokładnie odmierzyć.

Minusem jest to, że roluje się często, pewnie zależy to od kremu jaki pod niego używam, ale próbowałam z każdym, który mam i zachowuje się tak samo. O nałożonym na niego korektorze to nawet już nie mówię, bo to jest w ogóle tragedia.

Bez makijażu byłby w miarę spoko, ale jednak po kremie za 75 zł trochę więcej się spodziewałam.

Kupiony w: Inna drogeria

• Opakowanie: 5

Nawilżenie i ochrona bez filmu na twarzy :)

Produkt kupiłem po zakupie ich sztandarowego produktu - krem ze śluzem ślimaka. Korzystałem w czasie używania retinolu, także zimą i latem. Sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie pod sera :) Nie zapychał mnie, nie zrobił niczego złego. Wchłania się do matu.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Najlepszy kremik

Najlepszy krem na dzień z tak wysokim filtrem, który idealnie nadaje się pod makijaż. Idealnie zlewa się z podkładem, ułatwia jego rozprowadzenie i nie ma mowy o rolowaniu. Swietny dla skór normalnych i tłustych. Cudowny, świeży zapach aloesu. Uwielbiam go.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

ekstra

Kupiłam ten krem ze względu na to iż Holika Holika dała mi zaczerwienioną skórę czasem, więc trzeba było sięgnąć po co innego.
Cosrx jak zawsze na wysokim poziomie, ma bardzo fajny, delikatny zapach i jest naprawdę wydajny, pomimo iż pojemnik jest malutki.
Lekki na twarzy, nie zapycha, szybko się wchłania, jestem bardzo zadowolona a dopiero 2 tyg użytkowania :)

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Nie przypadł mi do gustu na tyle by ponowić zakup

Krem z filtrem od Cosrx to bardzo ciekawy produkt. Wysoki filtr i nawilżające właściwości to główne plusy tego kremu. Jednak mi do końca nie przypasował...
Lubię, gdy kremy z filtrem nie wysuszają skóry i jej nie ściągają, jednak ten był dla mnie nieco za tłusty. Sam w sobie ma raczej lekką konsystencję, jednak na skórze jest odczuwalny jako bardzo mocno nawilżający (duży plus) z jednoczesnym uczuciem, że „leży” na skórze i nie do końca się wchłania.
Pod makijaż nadaje się, o ile przypudruje się podkład solidnym pudrem. Ma tendencję do szybkiego wyświecania skóry i równie szybko makijaż pod nim „jeździ”.
Krem nie bieli i nie podrażnia zarówno skóry, jak i oczu. Nie zdarzyło mi się, aby oczy mnie szczypały czy łzawiły. Bardzo dobrze też chroni skórę przed słońcem. Ma lekko aloesowy zapach, ale nie jest on jakoś mocno drażniący. Krem jest dość wydajny i mi wystarczył na około 3 miesiące używania.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Pierwsze opakowanie

Super krem na cały rok, nie bieli, szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża, ładnie pachnie. Po tym kremie mój makijaż dużo lepiej się utrzymuje. To moje pierwsze opakowanie ale na pewno nie ostatnie. Polecam

lekki krem przeciwsłoneczny

jest lekki i to przemawia za nim od razu jeżeli ma się cere skłonną do przetłuszczania i trądziku. jest nawilżający ale przy jednoczesnym pozostawaniu lekkim dla skóry. jest to jeden z spfów które mogą się spodobać osobom, które lubią revoxa, holikę holikę czy skin79. dodatkowo opakowanie poznwala nam śledzić ile jeszcze mamy produktu, zapach jest przyjemny, nie szczypie w oczy ani nie bieli. pod makijażem sprawuje się całkiem fajnie. z czasem lubi się lekko wyświecić, ale nie jest to cos z czym nie poradzi sobie bibułka matująca.

Kupiony w: Inna drogeria

Jest świetny

Świetny spf! Nałożony pod makijaż nie roluje się, nie bieli, nie powoduje zwiększonego błyszczenia skóry pod makijażem, dobrze chroni skórę na co dzień. Jednak przy wyjazdach do bardzo słonecznych krajów polecałabym mocniejszą ochronę, gdyż ten może być za lekki.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Nie dla mnie

????Lubię mieć pewniaki a ten produkt do takich nie należy.

Stosuje metodę na dwa palce, cera mieszana i wrażliwa.

➕️ Nie Bieli

➕️Nie tworzy tłustej warstwy
➕️W miare szybko się wchłania
➕️ Nadaje się pod makijaż

➕️Nie zapycha

➕️ Nawliża- zawiera aloes

➕️Nie świeci się tak jak holika

➖️Roluje się, kiedy nie poczekamy
wystarczająco długo między warstwami. Nawet jeśli jest odpowiednio długi czas to może się rolować np. na brwiach lub przy nieuważnym nakładaniu na skroniach

➖️

Lekko zaczerwienia twarz - moje reakcja na aloes

Czy kupię ponownie?

Nie