Estee Lauder, Modern Muse Chic EDP

Estee Lauder, Modern Muse Chic EDP

Nowy zapach Estee Lauder - `Modern Muse Chic`, wydany w 2014 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: śliwka, dzięgiel
nuta serca: jaśmin wielkolistny, tuberoza, lilia
nuta bazy: drzewo kaszmirowe, agar (oud), labdanum, paczula, heban, piżmo, madagaskarska wanilia, zamsz

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Na zimny wieczór!

dla mnie jest on otulający, czasem skryty ale o potężnej sile. Jest ciepły jak i azyliczny. Bezpieczny. Nie czuję śliwki, jaśminu one po prostu dla mnie tu nie istnieją. Jest lilia, jedna pojedyncza, nieśmiało się przebijająca trwająca chwilę - jedna symboliczna, jedna by nadać zapachowi charakter.w tym zapachu odnajduję taką przystań bo po chwilowej lilii, która ułożyła się pięknie do głosu dochodzą drewniane akordy i jest po prostu moc!Jednak Modern Mouse Chic nie jest dla wszystkich: dwie kobiety w moim domu powiedziały mi 'pachniesz jak stare szmaty' :O także wiecie ;D

Ten ciepły, drewniany zapach, otulający i pachnący magnetycznie jest idealny na jesień♥
Najlepiej mi się go nosi w taką szarugę bo w takich dniach on naprawdę ma moc!Ten smukły flakon zwieńczony kokardą skrywa w sobie coś nietypowego ale i znajomego.
Trwałość 6 - 7 godzin

nie ma szyku

Zaznaczam z góry nie rzucajcie drodzy lovers tego zapachu kamieniami. Po prostu wyrzuciłam 2 próbki, mam oryginalne edp dwa po 1,5ml i próbowałam je że 3 razy. Tu z mojego nosa wychodzi, że to gardenia z czymś przedobrzonym.
Cholernie przedobrzonym, 100% cukru w cukrze lub coś w tym stylu, nie wytrzymuję. Choć gardenie lubię w np. Estee Lauder Private Collection Tuberose Gardenia, albo w Gardenia M. Micallef for women, albo nawet w Pure Poison CH. Dior.

Ale jakiś przemocno / kremowy akcent w tym zapachu mnie odrzuca.
Więc nie wiem jaka jest końcowa trwałość.
Gdzie tu szyk????????? W tytule CHIC, a w zawartości kicha.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 probki

Za mało drapieżne. Za mało eleganckie. Za mało oryginalne.

Znów ten flakon. W stylu Teda Bakera.
Jeszcze do tego kokardka ozdobiona a\'la ćwiekami... Mrrr.

Kategoria: kwiatowa-drzewna

Wyczuwam: lilię, jaśmin, jakieś drzewko (szczególnie pod koniec projekcji)

Polecam: osobie, która szuka bezpiecznego, mało drapieżnego zapachu, ale sama do końca nie wie czego chce. UWAGA: Musi lubić lilie.

Polecam na: dzień, jesienny; na wieczór nieco nijaki.

Flakon: bardzo, bardzo \'MRRRR!\'

Trwałość: całkiem dobra jak na zapach o tak małym zasięgu; z drugiej strony to EDP, więc 6h to wynik średni.

Ogólna ocena: początkowo byle jaki i mało odkrywczy dostaje miłego, cieplejszego niż poprzednia wersja, ogonka. Lilia nie narzuca się - w znaczeniu - nie jest dusząca, ale zdecydowanie przebija się przez bliskocielistą mgiełkę. Nie polecę tego zapachu. Brakuje mu \'tego czegoś\'. Słowo \'Chic\' w nazwie podniosło oczekiwania, które niestety nie zostały spełnione.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbki; nie kupię pełnowymiarówki.