Vaseline, Spray Moisturiser 'Aloe Soothe' (Balsam do ciała w sprayu)

Vaseline, Spray Moisturiser 'Aloe Soothe' (Balsam do ciała w sprayu)

Nawilżający balsam do ciała w sprayu Aloe Soothe nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości. Dozuje się równomiernym strumieniem.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tapioca Starch, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Carbomer, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Pentasodium Pentetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool

Jest to bardzo dobry, lekki produkt do szybkiego porannego wygładzenia skóry po kąpieli.
Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filtru. Nie brudzi ubrań.
Po nałożeniu skóra jest lepiej nawilżona.
Ładnie delikatnie pachnie.
Nie uczula.
Nie jest to bomba odżywcza, ale też chyba i nie taka rola tego produktu. Ten balsam nawilża i wygładza.

Niezbyt

Forma sprayu - jak dla mnie zbędny bajer. Produkt tyle, że jest zaaplikowany na skórę, ładnie pachnie, ale niezbyt specjalnie daje jakiekolwiek walory pielęgnacyjne. Na pewno zbyt słaby na zimę, wtedy go stosowałam, latem zaś skóra się po nim klei. Raczej nie polecam.

Lekki balsam

Produkt jest dobry do skóry, która nie wymaga mocnego nawilżenia. Na pewno nie poradzi sobie z bardzo przesuszoną skórą. Plusem jest aplikacja, bardzo łatwo rozprowadzić go na skórze. Bardzo ładnie pachnie, jest średnio wydajny. Zdecydowanie coś dla osób, które szukają czegoś dla mało wymagającej skóry :)

Oczekiwania były zupełnie inne

Balsam wpadł mi nieoczekiwanie w ręce na wyprzedaży w Biedronce w cenie ok. 11 zł. W normalnej cenie raczej bym nie kupiła a po użytkowaniu wiem, że na pewno bym nie kupiła. Marka kojarzyła mi się raczej z treściwymi produktami na bazie wazeliny, które nie tylko nawilżą, ale też natłuszczą skórę.
Przy pomocy dyfuzora wydobywa się wodnista biała leciutka pianka. Wydawało mi się, że może to być faktycznie pianka, ale to jest maziste i wodniste. Dość szybko się rozprowadza i wchłania automatycznie. Na ciele nie czuć w ogóle jakiejkolwiek warstwy. Tak jakby nic nie było...i przez to trudno szukać efektów. Zapach jest bardzo ładny, lekki, przyjemny, orzeźwiający tylko, że bardzo krótkotrwały. Taki produkt widmo.,niby jest a go nie ma.
Wydaje mi się, że może się nadawać dla niecierpliwych osób, żeby czymś na szybko się wysmarować i to przy niezbyt wymagającej skórze. Tak aby po letnim prysznicu coś tam wsmarować.

Kropla drąży skałę

To mój kolejny Spray od Vaseline. I.. jestem tak samo zadowolona. Jestem w pełni świadoma, że nie odżywi mi tak skóry jak, na przykład, pełnowartościowe masło z The Body Shopu. Jednak nie takie mam oczekiwania wobec tego typu środków. Vaseline trzymam w swojej siłownianej torbie od dawien dawna i nic jeszcze nie sprawdzało mi się tak fajnie w roli lekkiego balsamu po kąpieli. Bardzo poręczny, higieniczny, nie paprze się, nie trzeba nic otwierać, nie rozleje się pod wpływem nacisku. Delikatnie nawilża skórę, nie jest to efekt "wow", ale widzę dużą różnicę bez użycia tego produktu i z. Zapobiega wysuszeniu. Delikatnie, świeżo pachnie. A jedna z najlepszych rzeczy, która czyni Vaseline moim faworytem, to że wchłania się w dosłownie chwilę i nie zostawia tłustej powłoczki. Po treningu nie chciałoby mi się czekać do wsiąknięcia się jakiegoś tradycyjnego balsamu. A tak mogę w bardzo łatwy sposób zadbać o swoją umęczoną trudem życia skórę ;)

całkiem ok do normalnej skóry

Kupiłam ten balsam głównie dlatego, że chciałam spróbować czegoś nowego, a jeszcze nigdy nie miałam balsamu w sprayu. Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że poziom nawilżenia jest lekki, więc nie rozumiem zdziwienia niektórych. Nie można powiedzieć, że tego nie spełnia, bo nawilżenie jest faktycznie lekkie, a balsam szybciutko się wchłania. Forma aplikacji też bardzo przypadła mi do gustu, bo bardzo szybko można się nim nasmarować. Nie pozostawia lepkiej warstwy, za to zostawia delikatny aloesowy zapach, bardzo przyjemny. Zdecydowanie nie poradzi sobie z suchą skórą, ale w końcu taka skóra potrzebuje czegoś więcej niż lekkiego nawilżenia. Z wydajnością jest nieco słabo, bo kończy się szybciej niż klasyczny balsam, dlatego odejmuję gwiazdkę. Na lato jednak nadaje się w sam raz i na pewno do niego wrócę, bo zapłaciłam za niego tylko 10 zł w biedrze.

Fajny na szybko :)

Spraye Vaseline używam zazwyczaj w sezonie letnim bo są lekkie i przyjemne albo wtedy gdy nie mam czasu aby standardowy balsam się wchłonął. To moje pierwsze balsamy w sprayu. Skusiłam się w promocji (cena regularna bardzo wysoka). Ten balsam ma bardzo przyjemny ale nie intensywny zapach lekko aloesowy i utrzymuje się na skórze. Bardzo wygodnie się go aplikuje, ma lekką konsystencję ,spryskujemy i wmasowujemy a po kilkunastu sekundach już go nie ma. Zapewnia skórze powierzchowne nawilżenie, wygładza skórę i ją rozpromienia. Są to typowe balsamy na szybko :) Niestety balsam bardzo szybko ucieka nam z ze spraya..

Znienawidzony intruz.

Głupia naiwna kupiłam bez wcześniejszych testów aż 7 opakowań. Naszczęście szybko się ich pozbyłam. Rozdałam rodzinie i znajomym. Kupiłam w UK w cenie naszczęście 1 £ w funciaku. Gdy użyłam go to modliłam się o to żeby szybko się skończył. Haha naszczęście wydajność to nie jest jego mocna strona. I szybko się skończył. Nie robił zupełnie nic. Zapach nijaki. Nawilżenie to chyba żart. Bo ja nawilżenia nie zauważyłam. Natomiast oblepianie to zauważyłam. Ostatnio spróbowałam Nivea jest tysiąc razy lepszy. Ten nie jest zupełnie wart abi ceny ani uwagi.

Średni

Balsam średnio nawilżał skórę, mogę nawet powiedzieć ze dosyć słabo sobie z tym radził. Miał lekką wręcz wodnistą konsystencję i bardzo szybko się wchłaniał, ale skóra niestety nie była dostatecznie nawilżona.
Faktycznie forma sprayu to dobre rozwiązanie, bardzo wygodne.
Zużyłam całe opakowanie, zresztą ten balsam nie był za wydajny, ale nie wrócę do niego więcej.

Rozczarowanie - nic nie robi.

Balsam ma formułę pianki w sprayu - po naciśnięciu wypływa niewielka ilość kosmetyku.
Zapach ma delikatny, kojarzy mi się ze świeżym ogórkiem, ale jest to zapach słabo wyczuwalny.
Konsystencja jest dziwna - ni to pianka, ni mleczko, generalnie lekka, niestety w mojej ocenie zbyt lekka jak na kosmetyk pielęgnacyjny, który ma nawilżać i pielęgnować.
Balsam dziwnie wchłania się, po wchłonięciu nie pozostawia praktycznie żadnego odczucia nawilżenia, bezpośrednio po aplikacji czułam się tak jakbym w ogóle nie posmarowała się żadnym balsamem.
Nie natłuszcza, nie nawilża (lub w bardzo słabym, praktycznie niewyczuwalnym stopniu).
Skóra po jego użyciu jest taka sama jakbym nie użyła żadnego kosmetyku pielęgnacyjnego.
Nie polecam.
Jestem bardzo rozczarowana, gdyż "tradycyjne" balsamy tej firmy były naprawdę dobre.

Świetny !

Zainteresowałam sie nim jeszcze nim był bardzo popularny w naszym pięknym kraju :) . Zobaczyłam go kiedyś u siostry za granicą i zamarzyłam mieć. Należę do osób które nie przepadają za smarowaniem się balsamami, a tym bardziej za czekaniem aż się wchłoną.
Tu było inaczej-miłość od pierwszego użycia.
Szybciutko się wchłania i zostawia skórę mięciutką i gładką jak skórka niemowlaka, aplikacja fantastyczna- całość zajmuje nam około minutki do dwóch.

Ten jeden z ulubionych...

Z racji, że bywam leniwa i wklepywanie balsamów po kąpieli jest dla mnie uciążliwe, w sensie czasochłonne, nie raz pomijałam ten krok co powoduje, że skóra jest napięta i szorstka...
Balsam ten pokochałam przede wszystkim za aplikacje - lekka formuła może być rozpylona po całym ciele co jest super w przypadku tyłów. Wystarczy lekko rozetrzeć i gotowe.
Pomimo uproszczenia aplikacji sam balsam jest silnie nawilżający i kojący. Jednak nie radzi sobie z bardzo suchymi miejscami na które już stosuję PILARIX - jednak do codziennego użytku jest on moją bajką!