Lancome, Blush Subtil, Long Lasting Powder Blush (Róż do policzków (nowa wersja))

Nowa odsłona jedwabistych róży do policzków w kamieniu pozwala uzyskać różnorodny efekt, od dyskretnego po uwodzicielski. Zastosowana technologia Translucence zwiększa intensywność koloru, a dwa razy mniejsze, otoczone silikonową powłoką cząsteczki talku nadają długotrwały efekt makijażu. Wybierz swój kolor z kolekcji 4 nowych subtelnych róży do policzków Blush Subtil.

Dla lubiacych troche luksusu

Uwielbiam kosmetyki do makijazu Lancome, ale wiadomo, trzeba uwazac, zeby na nich nie zbankrutowac:) Gdy zauwazylam promocje na kolorowke nie czekalam dlugo z decyzja i zakupilam dany produkt do sprobowania.

Roz na pewno cieszy oko wszystkich estetek. Jest zamkniety w eleganckie czarne pudeleczko z porecznym pedzelkiem. Opakowanie jest calkiem duze, a co za nim idzie jest to, ze rozu tez jest w nim niemalo. Za to plus. Pedzelek, owszem na pewno sprawdza sie w podrozy, gdy nie chcemy brac zbednych akcesoriow, ale ja na co dzien uzywam "normalnego" pedzla do pudru. Po prostu jest praktyczniejszy i szybciej mozna zaaplikowac roz.

Moj kolor o 15 Make it pop. Ladny, delikatny odcien. Nie wyglada nienaturalnie, wrecz przeciwnie. Bardzo mi sie podoba. Inne odcienie wygladaja rownie dobrze. Jesli chodzi o trwalosc, to u mnie roz nie trzyma sie caly dzien w tej intensywnosci jak przy jego nakladaniu rano. Ale moze to byc na wskutek tego, ze uzywam podkladu w kremie, ktory jest w miare tlusty, wiec puder nie ma podloza aby sie dobrze trzymac. Podejrzewam, ze na fluidzie efekt bedzie trwalszy.

Coz, czy warto zainwestowac w drozszy roz? Moje dotychczasowe roze kosztowaly grosze i byly nie do zdarcia, ale juz w pierwszych godzinach nie byly widoczne. Ten jest zdecydowanie trwalszy w porownaniu. Gdy znajde go ponownie w promocji, na pewno gu kupie. Po regularnej cenie raczej nie. Na rynku istnieja roze drogeryjne, z ktorych podobnie bylam zadowolona.

Porządny klasyk

Jest to po prostu dobry,klasyczny róż. Dzięki sporej gamie kolorystycznej każda znajdzie coś idealnego dla siebie.
Róż ma matowe wykończenie, przez co makijaż wygląda świeżo i elegancko. Jest średnio napigmentowany, więc nie można z nim przesadzić, ale jednocześnie da się stopniować kolor. Nakłada się równomiernie, nawet panie zaczynające przygode z makijażem będą z niego zadowolone,

Diabeł tkwi w kolorze...

Przerobiłam już kilka topowych róży od Chanel Joues po Givenchy Prisme i YSL. Każde z nich ma w sobie coś magicznego ale też każde z nich jakoś szczególnie nie skradło mi serca bym do niego wróciła ponownie. Podczas ostatnich konsultacji Lancome Pani skusiła mnie tym różem w kolorze 01 Brun Rouche czyli brudny róż. Ponoć róż dobieramy do koloru ust. Jakoś wczesniej na to nie zwracałam uwagi. Ale o dziwo to działa w sensie ten brudny róż absolutnie pasował do mojej karnacji, ust i oczu. Strzał w 10! Wyglada na twarzy bardzo bardzo naturalnie, dodaje ostatni szlif i świeżość. Trzyma się na swoim miejscu cały dzień. Wydajność na plus, zużywa się powoli. Daje mocne 4 gwiazdki..Być może do niego wrócę bo kolor nie do podrobienia w żadnym innym brandzie.

Używam tego produktu od: msc