Cosmatrade, VitalDerm, Face Cream Argan Mega Moisturizing (Arganowy krem do twarzy)

Nawilżająco-ochronny krem do twarzy dostarczy przesuszonej skórze mega nawilżenie. Wzbogacony w olej arganowy przywróci skórze naturalne mechanizmy obronne i zapewni całodzienną ochronę. Rewitalizuje i odświeża szarą i zmęczona skórę. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Po użyciu skora jest odświeżona, nawilżona, miękka i elastyczna przez cały dzień. Krem ożywia również lekkim świeżym zapachem.

uniwersalne
z pompką
krem
<50ml

głębokie nawilżenie

Krem ma przyjemny zapach i jasny kolor przypominający kawę z mlekiem. Rozprowadza się dość przyjemnie i w miarę szybko się wchłania pozostawiając twarz nawilżoną. Krem na skórze jest komfortowy i nie zapycha jej. Po zużyciu jednego opakowania zauważyłam znaczną poprawę w miękkości i nawilżeniu skóy. Jest to kosmetyk bardzo delikatny, nie szczypał mnie w oczy i nie podrażnił mi ani razu twarzy. Pewnie sama bym go nie kupiła sobie ale dostałam go na prezent i postanowiłam, że go zużyję bo szkoda aby się zmarnował :)