Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture Shampoo (Szampon do włosów cienkich)

Szampon Dove Oxygen & Moisture jest przeznaczony do włosów cienkich, delikatnych, pozbawionych lekkości.
Szampon natychmiast rozprasza się na włosach, delikatnie je myje, dodając im objętości. Zawiera składnik nawilżający i technologię Oxyfusion, czyli lekkie składniki pielęgnujące połączone atomami tlenu, dzięki którym nawilża i pielęgnuje włosy przy każdym myciu.
Cechy i zalety:
- Delikatnie oczyszcza i nawilża
- Nadaje włosom sprężystość i naturalną objętość.

Taki sobie

Mam włosy zniszczone, ale cienkie i przetłuszczające się. Najbardziej zależy mi na świeżości, dlatego postanowiłam zainwestować w tę serię. Niestety finalnie szampon podrażnił moją skórę głowy po kilku tygodniach stosowania, włosy oklapły, a na długości nie dostawały wystarczającej ilości nawilżenia i dociążenia, przez co przerzuciłam się na serię regeneracyjno-odżywczą. Ta nadaje się dla osób które nie mają problemów z włosami na długości- moje wysokoporowate cienie włosy czuły, że to co dostają to za mało :/

Wart uwagi.

Szampon, który chodził za mną od dłuższego czasu, jednak w cenie regularnej jest dość drogi za pojemność. Warto polować na promocji. Jeden z przyjemniejszych szamponów jakie używałam w ostatnich miesiącach, lekki, nie obciążający, faktycznie dla cienkich włosów, bo unosi je i stają się puszyste.

Konsystencja: bezbarwna, dosyć gęsta, niewielką ilością umyłam dokładnie włosy, bardzo dobrze się pieni.

Działanie: szampon dobrze oczyszcza skalp, bez wysuszenia i łupieżu. Faktycznie dodaje lekkości cienkim włosom, stają się one puszyste, miękkie, odbite od nasady. Szampon ich nie plącze, rozczesywałam je z łatwością, jest to dla mnie ważne, ponieważ włosy mi wypadają i są cienkie.
Myłam nim włosy co drugi dzień, świeżość zachowywały do półtora dnia, ale to normalne, ponieważ w pracy noszę nakrycie głowy.
Z chęcią kupię ponownie, ale nie w normalnej, regularnej cenie.

Zapach: nie przypomina zapachu Dove, jest bardziej świeży, subtelnie wyczuwalny w ciągu dnia.

Opakowanie: wiem, że dużo osób skarżyło się, że szampon jest w tubie, że niewygodnie, jednak ja zużyłam bez większych przeszkód i niewygód do samego końca, nawet ostatnie użycie nie było problemem. Mi się podoba, bo raz że ładnie wygląda a dwa, że jest to charakterystyczne dla tej linii Dove.

bardzo milutki

Ten szampon sprawia, że włosy są gładkie i miękkie. Nie puszą się i łatwo się je rozczesuje. Dodatkowo szampon je wzmacnia i odżywia. Jest wydajny i wygodnie się go aplikuje, produkt starczy na długi. Dobrze się pieni i sprawia, że mycie głowy to czysta przyjemność. Nie obciąża włosów, nie sprawia wrażenia tłustych włosów. Super współgra z odżywką tej samej marki.

Nawilżenie i blask

Jest to szampon, do którego wracam po raz kolejny i za każdym razem nie mam do niego zastrzeżeń. Wlosy są nawilżone, błyszczące, sypkie - po prostu wyglądają na zdrowe i odżywione. Żaden używany do tej pory przeze mnie szampon nie dawał takiego blasku.
Do tego wygodna tubka, dobrze się pieni i doskonale oczyszcza.

Szampon jakich wiele.

Szampon kupiłam na promocji w Tesco. Uwagę moją przyciągnęło fajne opakowanie.
Szampon jest zamknięty w ładnej, eleganckiej tubce, która jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Łatwo i szybko możemy sobie odmierzyć odpowiednią ilość produktu.
Konsystencja szamponu jest bardzo lekka, przezroczysto-niebieska. Taka w sam raz nie jest zbyt gęsta, ani zbyt rzadka, nie przecieka przez palce.
Zapach szamponu jest bardzo ładny, przyjemny świeży, bardzo go polubiłam.
Szampon fajnie się pieni, ale nie jakoś super mocno. Dobrze oczyszcza włosy z zabrudzeń, nie obciążą włosów.
Po umyciu nie miałam problemów z rozczesaniem.
Nie podrażnia skóry głowy.
Jakoś nie działa super na włosy. Włosy są czyste i świeże ale jakoś zwiększonej objętości nie zauważyłam.

Nie nawilża włosów, nie odżywia ich, no ale tego producent nam nie obiecywał.
Uważam, że to zwykły szampon z wygórowaną ceną.

Przeciętny

Szampon jest mega przeciętny. Zupełnie nic go nie wyróżnia poza formą opakowania, jaką jest tubka. Szampon ma zwykły zapach, pieni się zwyczajnie, ani mocno, ani lekko, myć jakoś tam myje, ale ani dobrze ani źle. Opakowanie jest beznadziejne. To znaczy ładnie to wygląda na półce, ale jest z jednej strony praktyczne bo szampon spływa na sam dół ale z drugiej strony strasznie niewygodnie się wydobywa resztki produktu. Do tego ślizga się w ręce. Serio, zwykły przeciętniak i według mnie zbyt drogi jak na to co robi. Na pewno nie kupię go ponownie, nie dlatego, że jest beznadziejny, ale dlatego, że nie zrobił na mnie żadnego "wow".

Poprawny szampon

Kupiłam go w promocji wraz z odżywką, bo po próbce odżywki byłam nią oczarowana. Szampon okazał się poprawny. Plus za opakowanie, choć ciężko wycisnąć resztki szamponu z tuby. Szampon dobrze myje, ładnie się pieni, kompletnie nie zauważyłam polepszenia objętości włosów, ale nie tego oczekiwałam.

Lubię go.

Lubię szampony o żelowej bezbarwnej konsystencji. Są lekkie i nie obciążają włosów. I taki też jest ten szampon. Gęste kremowe formuły zdecydowanie dają u mnie efekt przetłuszczonych włosów.Włosy mam gęste, falowane dość suche. Potrzebują nawilżenia i uniesienia od nasady. Dove daje im właśnie delikatna objętość, bardzo dobrze oczyszcza. Nie ma też jakiegoś super nawilżenia ale nie puszą się, są miękkie i delikatne w dotyku. Na pewno nie przesusza. Dzięki swej lekkiej konsystencji, dłużej są świeże i nie wymagają tak częstego mycia. Lubię też zapach, nie jest to typowy zapach dove.. Jest wydajny a tubka skierowana aplikatorem do dołu to wygoda użycia.Polecam osobom, które lubią takie żelowe formuły a włosy potrzebują lekkości objętości.

Bez rewelacji

Jak dla mnie szampon bez rewelacji. Nie jest w stanie umyc moich wlosow ze sklonnoscia do przetluszczania sie. Nie jest w stanie ich rowniez wypielegnowac. Wlosy ciezko sie rozczesuja, sa suche I bez blasku. Jedynym plusem jest to ze jest wydajny I jest w tubce co pomaga sie go pozbyc z opakowania do ostatniej kropli.

Nie dla mnie.

Jednak moje włosy nie lubią się z szamponami o bezbarwnym kolorze. Wolą konsystencje kremową. Szampon sam w sobie nie jest zły ale też nie ma rewelacji. Pachnie ładnie, pieni się średnio, moje włosy wysusza, ciężko je rozczesać. Taka konsystencja zawsze źle działa na moje włosy. Jedyny plus, że włosy się tak szybko po nim nie przetłuszczały.

Super!

Kupiłam ten produkt, ponieważ szukałam bardzo delikatnego produktu do moich długich, delikatnych włosów.
Plusy:
- świetnie oczyszcza skórę głowy
- włosy stają się mocniejsze
- włosy wyglądają na zdrowsze, błyszczą się :)
- Nie wysusza
- Lekki :)
- nie plącze włosów, wręcz przeciwnie :)

Minusy:
- brak :)

OK

Po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona- włosy pełne objętości i jakby wygładzone jednocześnie. Natomiast z każdym kolejnym zastosowaniem już nie było aż tak wspaniale. Dlatego używałam go raz na jakiś czas.
Generalnie szału nie ma, zdecydowanie moim ulubieńcem z tej serii jest suflet. Jeżeli chodzi o szampon to powiedziałabym że za pierwszym razem cudo a potem przeciętniak.