Christian Dior, Addict Eau Fraiche (2014) EDT

Christian Dior, Addict Eau Fraiche (2014) EDT

Lekki oraz tryskający energią kwiatowy zapach. Otwarcie to musujące nuty cytrusowe ze słodko-kwaśnym grapefruitem. Kalabryjska bergamotka, frezja i konwalia tworzą kwiatowy, radosny koktajl z białym, powlekającym piżmem w tle.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kalabryjska bergamotka
nuta serca: konwalia, frezja
nuta bazy: białe piżmo

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

poprawiacz nastroju

Bardzo świeży...kwiatowy... lekki...delikatny zapach...

Myślę, że jest niewiele osób, którym ten zapach się nie spodoba... bo jest przyjemny...niezobowiązujący...nienachalny

Osobiście najbardziej wyczuwam frezje (moją ukochaną) i delikatną nutę bergamotki (którą również kocham)

To jest ten rodzaj zapachu, przy którym nie wiemy czy ktoś użył perfum...czy może to zapach jakiś delikatnych kwiatów i świeżości unosi się w powietrzu

Jest to zapach bliskoskórny, dlatego jeśli chodzi o trwałość to nie jest jakaś wybitna... ale też to nie jest ten typ zapachu, za którym ma ciągnąć się tzw. "ogon".

Jest idealny na wiosnę i na lato...ale ja używam go również zimą, ponieważ po rozpaleniu zapachu w powietrzu, można zamknąć oczy i poczuć się jak w piękny, wiosenny dzień

To zapach tzw. "poprawiacz nastroju"...na myśl o nim aż się uśmiecham

Idealne na lato

Dostałam te perfumy od męża. Ich zapach jest delikatny, lekko słodki ale nie duszący. Napewno są bardzo dziewczęce i idealne na lato. Po kilku godzinach nie czuje ich na sobie ale inni owszem więc nie są męczące.

Używa produktu od: próbka

Po prostu ideał.

Dior, Dior..... po prostu idealne, kwiatowe, piękne, cudowne.
Plusy:
-piękne
-kwiatowe
-nie duszące
-uwodzicielskie
-zmysłowe
-długotrwałe
Minusy:
-cena

świetny na wiosnę i lato

Te perfumy zaskoczyły mnie totalnie. Widząc skład nigdy bym tego nie wywąchała. Jakie jaśminy? Jakie tuberozy? Mój nos jest chyba upośledzony albo to kwestia ciąży w której jestem, ale naprawdę nie czuję tu nic więcej ponad owocowy koktajl z przewagą mandarynek. Jak dla mnie, ten zapach jest lekki i bardzo dziewczęcy. Mam wrażenie że pasuje do mnie jak kwiat do kożucha; ale mimo to, akurat w czasie wczesnej wiosny i pierwszych promieni słońca, takie zapachy lubię najbardziej. Jest świeżo, subtelnie i ciut słodko. Powiedziałabym że to flagowy produkt Escady, a nie Diora, bo nie zachwyca trwałością i szybko tracimy z nim nosowy kontakt. Otoczenie reaguje na zapach pozytywnie. Mój mąż uwielbia wiosną czuć na mnie kwiatki i owoce i jest wniebowzięty niuchając zagłębienie mojej szyi.

Używam tego produktu od: używam od miesiąca