Bielenda Professional, Transparentna ultra nawilżająca maska do twarzy

Bielenda Professional, Transparentna ultra nawilżająca maska do twarzy

Przeznaczenie: Każdy rodzaj cery, szczególnie sucha i odwodniona
Składniki aktywne: Alginat, Trehaloza, Betaina, Witamina E w mikrokapsułkach
Działanie:
Zwiększa nawilżenie i odżywienie skóry
Wycisza i łagodzi
Intensyfikuje proces regeneracji
Zapobiega utracie elastyczności
Napina skórę

Rewelacja

Kupiłam ją na allegro w atrakcyjnej cenie, więc nie mogłam się powstrzymać. Uwielbiam bielendę pro a w szczególności maski algowe. Nakładanie ich sprawia mi wielką frajdę.
Maska jest wydajna, opakowanie spokojnie wystarczy na kilkanaście razy. Zapach jest obłędny, bardzo mi się podoba. Czasami jako bazę nałożę serum, a czasami nie, ale efekt zawsze jest taki sam.
Krosty są wyciszone, cera jest wybielona, skóra nawilżona i wygładzona. Wyglądam promiennie, ale niestety efekty są krótkotrwałe jak to bywa przy maskach. Skóra jest mięciutka i lubię ją dotykać. Zauważyłam że też delikatnie zamyka pory. Jak znajdę w promocyjnej cenie to na pewno kupię może i dwa opakowania na zapas.

cuchnie

Bardzo lubię maski Bielendy, ale ta niestety jest najgorsza ze wszystkich.
Działanie ma podobne do innych masek algowych, czyli uspokaja cerę i ujednolica koloryt, ale wcale nie jest jakoś ultra nawilżająca. Ma nieco inną konsystencję i wolniej zastyga.
Odejmuję gwiazdki za niewyobrażalny, chemiczny smród. Nie spotkałam jeszcze kosmetyku o tak intensywnym zapachu. Jest on dla mnie nie do zniesienia, ciężko wytrzymać z maską na twarzy, mdli mnie i zaczyna boleć głowa, drażni oczy, zapach jest milion razy za mocny. Więcej nie kupię.

Bomba nawilżenia

Maseczkę zakupiłem, ponieważ mam cerę raczej wrażliwą, ale miejscami się przetłuszcza. Odkryłem jednak pare lat temu, że najlepsze dla mojej skóry jest jednak regularne nawilanie jej.
Za namową moich kolezanek, z branży kosmetycznej, postanowiłem zaryzykować i zakupić. Pani w sklepie zapewniała mnie, że ta maseczka to najlepszy wybór - miała rację :)
Maseczka jest jak bomba witaminowo-nawilżająca.
skóra, po maseczce jest jedwabiście gładka, ale nie tłusta.
Bardzo dobrze się ją przygotowuje, jeszcze szybciej aplikuje, a najszybciej usuwa i dokładnie tak jak informuje producent, czas jej zastygania jest naprawdę krotki.
Ma konsystencję proszku, po zmieszaniu z wodą żelu, a gdy zastygnie łącznej maski żelowej.
Bardzo pezyjemny świeży zapach.
U mnie w domu wszyscy są zachwyceni.

Minusy: według mnie brak, chyba, że ktoś (malkontent) potraktuje zalety jako wady

Ps.Maseczka została zakupiona w opakowaniu uzupełniającym, co robi różnicę w cenie, na około 10zł

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 0,5