Guess, Guess Dare EDT

Guess, Guess Dare EDT

Zobacz oferty

Guess Dare marki Guess to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Guess Dare został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kumkwat, kwiat cytryny i kwiat gruszy;
nuta serca: kwiat kaktusa, dzika róża i jaśmin;
nuta bazy: piżmo, nuty drzewne i kokos.

<50ml

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Bardzo ciekawy zapach

Już na samym starcie mogę powiedzieć, że urzekła mnie butelka. Jest śliczna, a wisiorek dodaje jej szyku. Cena bardzo fajna np. na nolino (ja dałam koło 80-90 zł za 100ml), w drogeriach odradzam stanowczo. Zapach jest przyjemny, trochę unisex, lekko zadziorny, mimo to kobiecy. Fajnie się trzyma, prawie cały dzień, a na mnie z reguły mało co się trzyma :D Nie nadaje się raczej dla bardzo młodych dziewczyn, preferowałabym raczej 18, 20+, ale oczywiście kto co lubi. Pasuje i na dzień i na wieczór, jest bardzo uniwersalny. Mi odpowiada bardzo i na pewno kupie kolejna buteleczkę, ale nie wiem kiedy to nastąpi, bo jest bardzo wydajna ;)

Piękny!

Zapach jest bardzo charakterystyczny, ma pazurek. Pięknie rozwija się na skórze, jest taki zadziorny. Trwałość zadowalająca. Flakon bardzo ładny, cieszy oko. Atomizer rozpyla idealną porcję tego cudeńka :).
Polecam wytestować, ja kupię na pewno ponownie.

W drogeriach internetowych można go dostać w fajnej cenie - cena w drogeriach stacjonarnych uważam, że jest z kosmosu.

ciekawy

Ciekawy i zmienny zapach, potrafi zaskoczyć. Pierwszy zapach jest przyjemny słodkawy i świeży, natomiast po jakimś czasie zapach staje się intensywniejszy bardziej wyrazisty. Zapach bardziej jesienny gdyż na lato jest zbyt intensywny - zlatują się wszystkie pszczoły z otoczenia. Zapach nadaje się zarówno do pracy jak i na wieczorną randkę. Mała buteleczka zmieści się w każdej torebce.

Pazurek

Po raz kolejny zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Dla mnie ''Dare'' nie jest świeżym, delikatnym zapachem tylko - tak jak w opisie - kwiatowo-drzewno-piżmowym. Kupiłam go latem i po pierwszym użyciu odłożyłam celem stosowania jesienią - co właśnie czynię. To zupełnie nie jest wiosenno-letni zapach, tylko właśnie jesienny, ewentualnie wczesno-wiosenny. Okej - to żaden killer, ale ma wyraźnie cięższe, suche, drapiące, orientalne nuty, szczególnie w środkowej fazie. Flakon też kojarzy się z kimś charakternym.
Początek tych perfum jest dla mnie najładniejszy - tu właśnie jest najdelikatniej, słodko-kwiatowo, ale też z jakimś mocniejszym dnem.
Końcówka zupełnie mi się nie podoba - robi się tak ''męsko''.

Kupiłam te perfumy w formie pen'a; niestety kulka wypada z ''flakonu'' - wychodzi razem z zakrętką. Trudno ją stamtąd wydobyć i nie ma to sensu, bo przy kolejnym otwarciu jest to samo. Dlatego niestety mam perfumy ''lane'' i to z dużym ujściem...

doskonały prezent

Perfumy pięknie opakowane idealne na prezent ,zapach delikatny ale jednocześnie dość trwały i wyczuwalny ,doskonały na co dzień sprawdzi się też na letnie ciepłe dni.Zapach jest przyjemny ale jak dla mnie kobiety dojrzałej zbyt delikatny wręcz powiedziałabym eteryczny dlatego nie kupię go ponownie ale nie jestem nim zawiedziona po prostu lubię próbować różnych zapachów .

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny zapach na dzień

Przy ostatnich zakupach w drogerii internetowej dostałam kilka próbek tej perfumy. W pierwszej chwili zapach nie przypadł mi do gustu - był zbyt delikatny. Jednak po jakimś czasie zapach się zmienia, staje sie intrygujący. Całkiem fajny na wyjście do pracy czy szkoły. Jak dla mnie minusem jest trwałość. Po tej marce spodziewałam sie czegoś trwalszego.

Przyjemny powiew świeżości

Jako młoda osoba cenię sobię niezobowiązujące zapachy. Guess Dare pachnie świeżo i przyjemnie. Wyraźnie czuć cytrusowy zapach. Nie jest to perfum, który wybrałabym na większe wyjście, natomiast jako zapach na co dzień sprawdza się idealnie. Dodatkowym plusem jest oprawa perfumu. Śliczny flakonik z łańcuszkiem od razu przykuł moją uwagę. Trwałość zapachu nie jest najgorsza, aczkolwiek mogłaby być lepsza. Cena produktu jest naprawdę atrakcyjna. (Kupiłam na promocji w Rossmannie za 79 zł 30ml)

Delikatne - świetne na co dzień !

Muszę się przyznać, że perfumy kupiłam bo bardzo spodobała mi się ich buteleczka, do tego zapach wydawał się być całkiem przyjemny.
Moim zdaniem są to idealne perfumy na codzień - do pracy, na uczelnie - lekkie i niezobowiązujące.
Flakonik - bardzo estetyczny, ciekawy i praktyczny w użytkowaniu, co najważniejsze to wersja 30 ml bez problemu mieści się w mojej torebce.
Zapach - świeży, delikatnie owocowy, choć można wyczuć odrobinkę nuty drzewnej ale mimo to jest bardzo przyjemny dla nosa swojego i otoczenia :)
Co do trwałości, to jak to z lekkimi perfumami bywa jest ona taka sobie - po ok. 4-5 godzinach praktycznie już nie czuje ich na swojej skórze ale jak na dzienne perfumy to i tak dobrze.
Na plus wydajność oraz całkiem przystępna cena.

Polecam, szczególnie jeżeli jesteście zwolenniczkami lekkich, owocowych zapachów :)

Powiew świeżości

Super zapach za przystępną cenę. Świeży I dość delikatny , nie jest trwały,dzięki czemu szybciej się zużywa. polecam na wiosnę I lato :-) ładna buteleczka ze złotym łańcuszkiem I zakrętką dobrze prezentuje się w łazience.

Szampon

Mój mąż stwierdził, że woda pachnie jak &quot;jakiś taki szampon pokrzywowy&quot; :D i ja się z nim zgadzam. Może nie koniecznie czuć w nim jakieś zioła, ale na pewno kojarzy mi się z szamponem z gatunku tych rzadkich, półprzeźroczystych, pakowanych w wielkie miękkie butle, które stoją na najniższej półce w markecie w cenie 3-5zł/litr. ;)

Czyli generalnie zapach jest ładny, świeży, orzeźwiający, dający poczucie czystości jak prosto spod prysznica. Jak ktoś lubi taką kąpielową świeżość nosić cały dzień, to woda może się okazać dla niego idealna.

Dla mnie ten zapach jest za mało &quot;perfumowy&quot;. Nie ma wyrazu, nie ma charakteru, nie ma pazura... sama świeżość to trochę za mało.

Trwałość nawet niezła. Kilka godzin się trzyma.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka/odlewka