Mokosh Cosmetics, 100% Olej arganowy

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Ten bogaty olej, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie oleinowego i linolowego. Zawiera niezwykle dużą liczbę naturalnych przeciwutleniaczy, chroniących organizm przed wolnymi rodnikami, a także liczne związki o działaniu antyoksydacyjnym, regeneracyjnym i promieniochronnym, między innymi karotenoidy, polifenole, fitosterole, witaminę E.

Działanie:

Nawilża, odżywia i spowalnia starzenie skóry
Poprawia elastyczność skóry
Uszczelnia barierę lipidową skóry
Wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami
Przyspiesza regenerację skóry po opalaniu, poparzeniach, przy bliznach i rozstępach
Skutecznie pielęgnuje skórę przy łuszczycy, egzemie i AZS
Łagodzi podrażnienia
Wzmacnia włosy i paznokcie
Delikatnie pielęgnuje skórę dzieci
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Świetny

Świetny olejek do codziennej pielęgnacji. Lubię dodać kilka kropel do kąpieli, dzięki czemu skóra ma delikatny zapach i staje się gładka i miękka. Sprawdza mi się też świetnie pod krem nawilżający na twarzy, ale również na suche skórki przy paznokciach czy na stopach. Bardzo wygodny w aplikowaniu no i piękne minimalistyczne opakowanie. :)

Świetny

Mokosh Cosmetics, 100% Olej arganowy. Wydajny olejek do wielu pielęgnacyjnych zastosowań. W stu procentach olej bez żadnych dodatkowych składników. Poręczna buteleczka i doskonały precyzyjny aplikator pipeta. Ja jestem zadowolona i z opakowania i składu, i z tego co produkt robi z moja skóra i włosami. Zostaje ze mną na zawsze :)

Wiele zastosowań

Olej arganowy to bogactwo dobrych składników, z których można korzystać na wiele sposobów. Ja używam regularnie do paznokci i skórek wokół. Bardzo dobrze uelastycznia skórę, zawsze miałam problem z przesuszonymi, odstającymi skórkami. Olejek wcierany regularnie doskonale radzi sobie z tym problemem. Bardzo podoba mi się pipeta w tym kosmetyku, aplikuje dokładnie tyle ojejku ile mi potrzeba i precyzyjnie w miejsce, które chce.

Dobry olej dobrej jakości

Produkt ma uniwersalne zastosowanie, ja go używam i do ciała i do włosów i do twarzy. Można nim wzbogacić balsamy, kremy do twarzy, maski do włosów czy dać samodzielnie na skórę.

Sam olej wydaje się być dobrej jakości, buteleczka jest poręczna, wygodna pipetka, duże opakowanie w przyzwoitej cenie.

O szerokim zastosowaniu

Olej o szerokim zastosowaniu. Wstępnie używałam kilka tygodni do paznokci i skórek wokół nich. Skóra zrobiła się bardzo elastyczna a paznokcie wyraźnie wzmocnione i ładne. Płytka bardzo zdrowo wygląda. Teraz używam też do końcówek włosów i do twarzy. Skóra robi się aksamitnie delikatna i nawilżona. Aplikacja jest łatwa. Opakowanie bardzo poręczne. Skład zasługuje na uwagę, olej 100% i żadnych barwników czy dodatków, na duży plus!

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacyjny olejek!

Rewelacyjny olejek! Bardzo sprawdza mi się i zimą, gdzie świetnie nawilża przesuszoną skórę jak i latem. Szybka regeneracja skóry po słońcu. Używam też do paznokci i do skórek wokół, wcieram wieczorem przed snem. Paznokcie są mocniejsze a skórki ładnie nawilżone i zregenerowane. Poręczne opakowanie i naturalny zapach bez zbędnych dodatków.

Wspaniały argan

Olej wysokiej jakości, łatwo się wchlania i działa wspaniale. Używam do włosów, twarzy i ciała (rozsmarowuję np. po 3 krople na mokrej dlonii wmasowuje we włosy, skórę).

Rewelacyjny olej

Rewelacyjny olejek. Produkt naturalny bez żadnych zbędnych substancji zapachowych i barwiących. Przy systematycznym stosowaniu widać poprawę elastyczności skóry. Olejek jest łatwy w aplikacji dzięki pipecie i szybko się wchłania. Stosuje go na skórę i włosy. Szybka ulga dla przesuszonych miejsc na skórze.

Dobry produkt.

Bardzo dobry do cery suchej oraz włosów. Fajnie, że produkt zamknięty jest w buteleczce z ciemnego szkła farmaceutycznego, które chroni nasz olej - dzięki czemu zachowuje on swoje odżywczedziałanie.

Efekt: Skóra odżywiona, zregenerowana i nawilżona.

Cudowny

...dla mojej wrażliwej, mieszanej, łatwo zapychającej się cery.

Ten olejek nawilża, delikatnie odżywia, pięknie się wchłania, jest lekki, koi podrażnienia i zaczerwienienia, a przy tym nie zapycha porów. Do tego jest naturalny.
Idealnie, prawda? Właśnie tego oczekuję od oleju do twarzy.
Używam jako ostatni etap pielęgnacji, po kremie nawilżającym zanim ten się do końca wchłonie, co kilka dni. Tak otrzymuję najlepsze efekty,
Moja skóra jest po nim nawilżona, odżywiona i promienna. Wygląda zdrowo.

Na tę chwilę, mój numer 1.

Gorzej sprawdził się na włosach. Dobrze je odżywia na długości i koi skórę głowy ale spalonych, rozjaśnianych końcówek nie odratuje!
(Tutaj sprawdzony, i jedyny skuteczny w moim przypadku, tip: w mokre końcówki wetrzyj czysty kwas hialuronowy. )

Za taką ilość i działanie cena jest odpowiednia i zrozumiała.

Wady: brak

Naprawdę polecam.

Rewelacyjny

Uwielbiam naturalne kosmetyki i czerpanie z ich właściwości. Olejek nadaje się do różnych zastosowań. Ma poręczne opakowanie. Wyjątkowo nawilża skórę, skóra jest elastyczna i wyraźnie odżywiona. Szybko się regeneruje po opalaniu i nie tylko. Łagodzi przesuszone miejsca. świetnie sprawdza się też na włosy, delikatnie wcieram 2-3 krople, spodziewałam się, że włosy będą tłuste, ale tak nie jest. Używam też do paznokci, skórki są bardzo ładnie wypielęgnowane.

Cudowny nawilżacz, scalacz końcówek

Od jakiegoś czasu bardziej wsiąkłam w temat olejów i testuję, próbuję.
Ten olej wypróbowałam jako pierwszy, ponieważ wydawał mi się najbardziej rozpowszechniony w pielęgnacji.
Sama stosowałam go do włosów, twarzy oraz do ciała.

Olej jest zamknięty w wygodnej butelce z pipetą. To ułatwia nam dozowanie jeżeli np chcemy zastosować mniejsza ilość do ciała czy twarzy, na końcówki. Miałam wcześniej z innej firmy olej normalnie w butelce to często nalalam za dużo, albo spłynął mi z rąk zanim nałożyłam na włosy. Także pipetą jest tu mega wygodna.
Butla nie jest duża, co zapewnia nam szybkie zużycie, czyli używamy świeżego oleju :)
Olej jest bezzapachowy :)
Do twarzy totalnie mi się nie sprawdził. Zapycha, jest za ciężki. Ani solo, ani jako dodatek do maseczki z glinki.
Stosuję go na włosy - albo kropelkę po myciu na końce, ale najczęściej nacieram włosy od połowy w dół, zawijam w ręcznik, tak chodzę z 20 minut i potem myje :) włosy są mega delikatne, miękkie, błyszczące i się nie plączą:)
Stosuję również do ciała - szczególnie pięty, kolana i łokcie, brzuch, pośladki :) uwielbiam również dodawać go do peelingu cukrowego. Zapewnia mi cudowne nawilżenie skóry :)

Jest to jeden z moich ulubionych olejów do włosów i do ciała :)