Mokosh Cosmetics, 100% Olej arganowy

kosme.pl

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ten bogaty olej, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie oleinowego i linolowego. Zawiera niezwykle dużą liczbę naturalnych przeciwutleniaczy, chroniących organizm przed wolnymi rodnikami, a także liczne związki o działaniu antyoksydacyjnym, regeneracyjnym i promieniochronnym, między innymi karotenoidy, polifenole, fitosterole, witaminę E.

Działanie:

Nawilża, odżywia i spowalnia starzenie skóry
Poprawia elastyczność skóry
Uszczelnia barierę lipidową skóry
Wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami
Przyspiesza regenerację skóry po opalaniu, poparzeniach, przy bliznach i rozstępach
Skutecznie pielęgnuje skórę przy łuszczycy, egzemie i AZS
Łagodzi podrażnienia
Wzmacnia włosy i paznokcie
Delikatnie pielęgnuje skórę dzieci
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

do wszystkiego!

Mega uniwersalny produkt. W moim przypadku sprawdza się zarówno do włosów - zapobiega wysuszaniu i rozdwajaniu się końcówek. Aczkolwiek należy uważać z ilością, aby nie przesadzić. Wystarczy kilka kropel :)
Olej arganowy dodatkowo super nawilża moją skórę, jest świetny na przesuszone łokcie, a dodatkowo ostatnio zaczełam go aplikowac na rzęsy. Dwie kropelki na szczoteczkę do rozczesywania rzęs. - olej czyni cuda! Eliminuje problem wypadania włosków, pogrubia włoski dodając im objętości i oczywiście nawilża rzęsy! Produkt turbo uniwersalny i mega wydajny.

Do włosow

Olej arganowy z Mokosha to najlepsze co spotkało moje włosy. Używam do olejowania 1raz w tygodniu i włosy się błyszczą, są sypkie i gładkie.
Najlepszej jakości olej arganowy. Super praktyczne opakowanie.

prawdziwe złoto maroka

olej arganowy nie bez przyczyny zwany jest złotem Maroka. szklane opakowanie z pipetą sprawia, że w wygodny sposób można dozować ilość produktu. wszechstronne zastosowanie- do twarzy, włosów, dłoni, stóp i ciała . każdy powinien choć raz spróbować tego produktu

Bardzo dobry!

Olej arganowy kiedyś paskudnie zapchał mi cerę, więc od tego czasu podchodzę do niego ostrożnie. Jednak wszechstronność tego oleju jest na tyle szeroka, że raz na jakiś czas daję mu szansę.

Tym razem padło na olej od Mokosha, sprzedawany jest w szklanej butelce 100 ml z pipetą. Etykieta jest nadrukowana bezpośrednio na szkło (nie jest naklejana) i dzięki temu olej prezentuje się bardzo elegancko na półce.

Kolor jest bardzo jasny, słomkowy. Zapach prawie niewyczuwalny, lekko orzechowy.

Działa super: jako oliwka do ciała, jako olejek na twarz. Nie wieciałam go we włosy (nie lubią się z żadnym olejem)

uwielbiam

Jestem ogromną fanką polskich marek oraz produktów naturalnych. Marka Mokosh jeszcze mnie nie zawiodła a to jest mój hit. Produkt naturalny, który wspaniale odżywia. Jest wielofunkcyjny nadaje się do ciała i włosów. Szybko się wchłania. Cena wg mnie całkiem rozsądna.

Wspaniały

Używam go do olejowania włosów, jako serum na końcówki po suszeniu, do paznokci i w połączeniu z balsamem - na skórę.
Efekty są cudne:
- włosy są błyszczące i nawilżone
- paznokcie się wzmacniają, nie mam suchych skórek
- skóra jest miękka i nawilżona, wygładzona
Bardzo wydajny, wystarczy kropla na dłonie, 3-4 krople na nogi, itp.

Bardzo dobra jakość

Zacznę od tego, że bardzo lubię kosmetyki w szklanych opakowaniach. Są nie tylko bardziej ekologicznie, ale też wyglądają bardziej elegancko i są prawdziwą ozdobą w łazience. Dlatego też bardzo cenię kosmetyki Mokosh za konsekwencję w byciu eko, bo te produkty wyróżnia nie tylko naturalny skład, ale widać też, że producent zwraca uwagę na ekologię opakowania.
Jeśli chodzi o sam olejek, to jest to zdecydowanie jeden z najlepszych olejków arganowych jakie stosowałam. Idealna konsystencja, przejrzysta barwa i do tego jeszcze pipetka, która dla mnie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.
Olejku używam jako balsamu do ciała, kremu do twarzy, odżywki do włosów i paznokci, dodaję do kąpieli i do domowego peelingu. Wszędzie sprawdza się doskonale ze względu na rewelacyjne działanie nawilżające, odżywcze, regenerujące i odmładzające. Co prawda jeśli chodzi o to ostatnie, to u mnie chodzi bardziej o zahamowanie utraty jędrności niż odmłodzenie, ale ostatecznie i tak chodzi o jedno, czyli zatrzymanie młodości na dłużej :)
Bardzo wydajny. Polecam.

Wielofunkcyjny

Jestem zakochana w oleju jojoba, lecz Olej arganowy naprawdę jest świetny. Jest lekki, szybko się wchłania i fajnie nawilża. Stosuje go również pod makijaż i się sprawdza. Dodaje do kąpieli.

Używam tego produktu od: grudzień 2015
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Bardzo dobry produkt

Olej o bardzo wielu zastosowaniach i czystym składzie :)

Zalety:
-świetny jako olejek do masażu,
-działa przeciwzapalnie,
-zabezpiecza końcówki włosów,
-wydajność,
-łatwość aplikacji,
-nie uczula,
-doskonały do uzupełnienia buteleczki po olejku do paznokci Mokosh,
-doskonale komponuje się z glinkami,
-wspomaga mnie w walce z rozstępami

Wady:
odejmuje pół gwiazdki za dość wysoką cenę, płacimy jednak za czystą wersję olejku

produkt, "dobry"

Jeśli chodzi o olejek arganowy Mokosh, to jest to moje drugie spotkanie z tym olejkiem. Produkt ten najczęściej nakładam na włosy lub twarz. Produkt dobrze nawilża skórę, wspomaga jej regenerację, łagodzi podrażnienia.

Olejek arganowy marki Mokosh można stosować bezpośrednio na twarz, ciało. Można wykorzystać go jako dodatek do kąpieli, dodatek do maseczek, kremów czy peelingów.

Minusy:
- cena około 60 zł/100 ml,
- dostępność,
- olejek arganowy można zakupić taniej.

Świetny

Wielozadaniowość, wspomaga starzenie się skóry, wspomaga redukcję cellulitu, uszczelnia barierę lipidową skóry, wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami, przyspiesza regenerację skóry po opalaniu, poparzeniach, przy bliznach i rozstępach, pielęgnuje skórę przy łuszczycy, egzemie i AZS, łagodzi podrażnienia, wzmacnia włosy i paznokcie, delikatnie pielęgnuje skórę dzieci
-Działanie, do wszelkich olejków podchodzę jak pies do jeża, póki co używałam na skórki i paznokcie. W tej roli spisał się świetnie.
- Skład, 100% olejek arganowy
- Brak zapachu, nie zawiera sztucznych substancji zapachowych,
- Opakowanie, ciężko wydobyć go z opakowania, ale to plus, gdy się przewróci lub wypadnie z rąk (czyt. ktoś zabezpieczył opakowanie dla takich gap jak ja)
- Wydajność, przy dwutygodniowym stosowaniu zużycie minimalne

Minusy:
- Cena, 9,90 zł/ 7,5 ml (59,90zł /100 ml)
- Dostępność, wyłącznie na stronie www.mokosh.pl/

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo fajny produkt

Olejku używam od koło miesiąca. Nakładam kroplę na końcówki włosów w celu zregenerowania ich i zabezpieczenia. Olej jest niewyczuwalny, jednak mam wrażenie, że regularnie nakładany przyniósł pożądane efekty. Stosowany wyłącznie na końcówki jest wydajny.
Odejmuję pół gwiazdki za kroplomierz. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby wyjąć produkt z 7,5 ml opakowania, bo buteleczka wygląda nieco inaczej. Oprócz tego trzeba uważać, by podczas wytrząsania oleju nie pobrudzić się.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektów stosowania.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego