Matrix, Instacure, Anti - breakage Conditioner (Odżywka przeciwko łamliwości włosów)

Odżywka Instacure wzmacnia, odżywia oraz regeneruje zniszczone i łamliwe włosy. Zawarte w produkcie płynne proteiny wypełniają łuskę włosa zmiękczając je na całej długości. Regeneruje strukturę włosa, niwelując widoczność rozdwojonych końcówek oraz zmniejsza ich wysokoporowatość. Włosy są bardziej odporne na złamania, wygładzone i elastyczne.

+ zawiera płynne proteiny
+ wzmacnia
+ wypełnia strukturę włosa
+ dodaje włosom miękkości
+ ułatwia rozczesywanie i modelowanie

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, wygładzające
Skóra głowy
normalna

Cudo

Odżywka cudo! Sprawiła, że moje włosy stały się gęstsze, mocniejsze i lśniące. Jest bardzo wydajna co jest dużym plusem. Włosy po jej zastosowaniu dobrze się rozczesują. Polecam

Lepsza niż szampon

Odżywka o takim samym zapachu jak szampon. Gęsta wręcz zbita koloru białego. Opakowanie dosyć wygodne pozwala zużyć odżywkę do końca. Włosy po są miękkie, lepiej się układają i wyglądają zdrowiej. Dobrze się rozczesują i nie elektryzują się. Opakowanie wystarcza na w miarę długo. Przy długich włosach musiałam nakładać jej sporo, ale gdy ścięłam to wystarczyło trochę. Cena dosyć wysoka.

Wygodne opakowanie i świetne działanie odżywki

Odżywka przeciwko łamliwości włosów zachęciła mnie do zakupu tym, że zawiera płynne proteiny. Zmiękcza włosy na całej długości, wzmacnia, dodaje miękkości. Ma przyjemną formułę zamkniętą w wygodnym opakowaniu. Odżywka ułatwia rozczesywanie, co przy moich płaczących i suchych włosach dla wielu produktów jest wyzwaniem. Przyjemny zapach. Z pewnością kupię ponownie.

Polecam każdemu

Odżywka matrix jest mega. Po 2-3 tyg stosowania moje włosy są zregenerowane. Odżywka jest bardzo wydajna, pięknie pachnie, ma ładne opakowanie i co najważniejsze jest skuteczna. Nie obciąża włosów o idealnie pasuje do każdego rodzaju skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ta odżywka to hit dla suchych i łamliwych włosów

Moje włosy, które od dłuższego czasu są przesuszone i łamliwe na które różnego rodzaju odżywki nie działały nie spodziewaly się cudów a cud się stał. Już podczas spłukiwania odżywki czuć pod palcami jakie włosy są gładkie i miękkie, są tak przyjemne w dotyku że pokochałam mycie włosów. Co ważne podczas mycia nie ma mowy o kołtunach a włosy pod palcami same jakby się czesały. Zawsze musiałam używać szczotek do włosów bo grzebienie sobie nie radziły z moimi włosami i nie jeden się połamał a dziś po zastosowaniu odżywki nie dość że włosy się nie łamią, to w dodatku potrafię rozczesać je grzebieniem, stały się miękkie i spezyste. Zapach bardzo przypadł mi do gustu.

Extra odżywka :)

Odżywka jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Włosy w pewnym stopniu przestały się łamać. Końce nie puszą się o nie są przesuszone jak wcześniej. Włosy po odżywce stają się lekkie i dobrze się rozczesują.

Godna polecenia

odżywka jest gęsta, ładnie pachnie i co ważne dziala na włosy. wygładza je, odżywia. czuję różnicę, ponieważ włosy są idealnie dociążone a nie przeciążone. włosy są takie gęste, mięsiste. nie zauważyłam puszenia po stosowaniu tego produktu.
Minusem może być twarda butelka, a przez to trudno będzie wygrzebać resztki kosmetyku.

Maska Matrix

Cudowny produkt w super opakowaniu. ładnie pachnie, bardzo wydajny, dobry w aplikacji. Włosy są bardzo miękkie, sypkie i łatwe do rozczesania. tak sie nie plączą wyglądają zdrowiej.

Działa, jak obiecuje producent

Z odżywkę bardzo się polubiłam, jedyne do czego mogłabym się przyczepić to opakowanie - odżywka jest dość gęsta i czasami trudno ją wydobyć z butelki. Tuba byłaby tu zdecydowanie wygodniejsza w użyciu. Poza tym wszystko na TAK - włosy po użyciu są wygładzone, ale nie obciążone, łatwo się rozczesują i są pełne blasku. Nie tracą na objętości, zyskują za to piękny zapach. Choć odżywkę używam niecałe dwa tygodnie, mam wrażenie, że są w lepszej kondycji (jestem posiadaczką włosów cienkich, delikatnych łamliwych, szybko tracących objętość). Polecam wszystkim!

Odżywka do włosów

Odżywka bardzo dobrze poradziła sobie z moimi włosami. Odżywka ładnie pachnie, dobrze oczyszcza. Opakowanie jest bardzo estetycznie wykonane. Na rezultaty trzeba jeszcze poczekać, lecz już widać, że kondycyjnie włosy są błyszczące, zdrowo wyglądają.

Uzupełnienie pięlęgnacji

Odżywka pachnąca podobnie jak szampon, bardzo przyjemna w użyciu. W przypadku odżywki minusem było dla mnie opakowanie - bardzo ciężko wydobyć z niego odpowiednią porcję odżywki. Włosy po użyciu odżywki stawały się niesamowicie miękkie i gładkie absolutnie ich nie obciążając.

Dobra odżywka

Odżywka spełniła moje oczekiwania, chociaż nie uważam, żeby był to cudowny produkt. Włosy były bardziej miękkie, zdecydowanie odżywione, wydawały się mocniejsze, ale w odczuciu jest to dla mnie odżywka jak każda inna tego typu.