Natko, Revitax, Szampon na porost włosów

Natko, Revitax, Szampon na porost włosów

Zobacz oferty

e-ZikoApteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Odświeżający szampon na porost włosów Natko Revitax zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów. Pielęgnuje włosy i jest przy tym łagodny dla skóry głowy. Kofeina wzmacnia osłabione cebulki włosów i jednocześnie stymuluje porost włosów. Dodatkowo szampon na porost włosów Revitax Natko zawiera witaminę B3 i pantenol, włosy stają się elastyczne i łatwe do czesania. Ponadto szampon zapobiega tworzeniu się łupieżu.

Świetny szampon

Jestem bardzo zadowolona! Włosy wypadały mi garściami, przy każdym prysznicu syfon był ich pełen, szczotka tak samo. Teraz już właściwie nie wypadają, po kąpieli nie mam czego wyciągać! Kiedy czasem przeczeszę dłonią włosy też nic nie zostaje. Przy okazji pozbyłam się łupieżu. Używam go od ok. dwóch miesięcy, ale efekty było widać już po tygodniu. Zostawiam na głowie na ok. 3 minuty lekko masując skórę.

Może być

Testowalam podobny, ale droższy, który w składzie miał Sodium Coco Sulfate , był łagodniejszy dla skóry głowy, ale nie oczyszczal tak mocno. Teraz powstaje pytanie na czym nam zależy, bo ten szampon stosowany klasycznie owszem ładnie oczyszcza, ale jego efekty nie są oszałamiające po dłuższym stosowaniu, wpływ na porost i wzmocnienie jest niewielki. Kiedy stosujemy tego typu szampony jako wcierki na mokro efekt jest bardziej widoczny. Tylko czy traktowanie skóry głowy bardziej inwazyjny składnikiem jest dla niej odpowiednie, jest kwestią indywidualną . Dla mnie to za mocne a włosy rozjasniane zbyt puszy. Rozciagnelam w czasie jego stosowanie, na co dzień używałam głównie szamponów w kostce, tego 2,3 razy w tygodniu max,wcierajac go na mokre włosy na minimum 40 minut i splukujac. Rzeczywiście włosy maja się lepiej, wiekszy wzrost jest zauważalny, odrobinę mniej wypadaja, ale wcierka o podobnym składzie byłaby bardziej skuteczna. Cena do wydajności przyzwoita, opakowanie eleganckie, wygodne na klik, zapach jak męska perfuma. Zuzylam po 3 miesiącach stosowania średnio 2,3 razy w tygodniu. Nie używalam go jednorazowo za dużo, głównie ze względu na wpływ na farbowane wlosy i zbytnie ich puszenie.

Genialny

Skuteczność chyba zależy od tego co jest przyczyną problemów. W moim przypadku wyraźnie działa kofeina zawarta w szamponie, która niezwykle skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów. Szampony z kofeiną u mnie działają w przeciwieństwie do innych, wiele droższych. Po kilkumiesięcznym stosowaniu zahamował wypadanie włosów i sprawił, że było sporo nowych włosów. Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów. Jest stosunkowo tani jeśli chodzi o preparaty na wypadanie włosów i przy regularnym długim stosowaniu działa. Poprawia kondycję zniszczonych włosów

Zaiste prawdę piszą -jest speed.

Szampon kupiłam by wzmocnić włosy i spowodować ich szybszy wzrost.
Konsystencję ma dość lejąca,jest przeźroczysty,bardzo dobrze się pieni i łatwo spłukuje.Świetnie oczyszcza ,wręcz koi skórę głowy i domywa włosy-nie wysusza ,choć tego się bałam-trzymam go na włosach pięć minut.Posiada składnik przeciwłupieżowy ,więc trochę wypłukuje farbę.
Pachnie dość męsko , mnie się to podoba,jest bardzo wydajny.
Po dwóch miesiącach używania włosów wypada znacznie mniej pojawiły się nowe "antentki" ,szybszy wzrost widzę po odrostach.
Na pewno kupię nie raz ,bo kosztuje tylko kilkanaście złotych ,a efekty znakomite.
Polecam!

Pewniak.

Tego szamponu używam od x lat z przerwami. Nie wiem ile butelek zużyłam, ale z pewnością możnaby zapełnić nimi jeden kontener (lub nawet dwa).
I jedno jest pewne - zawsze mam go gdzieś pod ręką (mam kilka swoich ulubionych szamponów i czarna butla Revitaxu jest zawsze wśród nich).
Jeżeli chodzi o pobudzanie wzrostu włosów, czy zagęszczenie, to trzeba raczej podchodzić do tego sceptycznie. U mnie nie zauważyłam, aby włosy rosły szybciej, ale to może dlatego, że nigdy nie trzymam żadnego szamponu długo na głowie (max 2 min).
Odnośnie działania na utratę włosów - u mnie wypadanie powodują zaburzenia równowagi hormonalnej, więc wiadomo, że sam szampon nigdy sobie z tym nie poradzi. Wspomaga jednak walkę z wypadaniem, w połączeniu z innymi specyfikami i dietą, jest w tej kwestii niezły.
Dla mnie najważniejsze jest jednak, że szampon jest delikatny dla mojego skalpu, jeżeli jakiś inny specyfik podrażnił mi skórę głowy, czy spowodował swędzenie, Revitax zawsze potrafi ukoić mi głowę. Pieni się świetnie, pachnie trochę jak męska woda kolońska, ale mi to nie przeszkadza. Włosy się po nim nie plączą i zawsze wyglądają przyzwoicie, nawet bez odżywki. Dla mojego faceta (który ma bardzo wrażliwą skórę głowy) jest tó również szampon pewniak, który nigdy nie zawodzi i łagodzi podrażniony skalp. Każdy wrażliwiec z przesuszoną skórą głowy, ze skłonnościami do swędzenia czy tworzenia małych ranek powinien wypróbować to cudeńko.
Koszt to ok. 16 zł w tańszych aptekach.
Ogolna ocena 4,8

Działa

Szampon poleciła Pani w aptece,która sama go używała. Efekty widziałam po około miesiącu codziennego stosowania. Szampon nie zagęszcza włosów,czyli nie pobudza do wzrostu nowych włosów. Szampon przyspiesza wzrost włosów. Przynajmniej w moim przypadku to tak działa. Myślę że warto kupić ten szampon za tak nie duże pieniądze. Na opakowaniu pisze aby po umyciu szampon pozostawić na włosach na około 10 minut. Ja nigdy nie sugeruje się tym co pisze i zawsze trzymam produkty na włosach przynajmniej 20 minut,czesto trwa to pół godziny. Może dlatego tak szybko pojawił się efekt.

stosuje i jestem zadowolona , ale..

mam długie włosy które bardzo wypadaja na początku stosowania praktycznie co drogi dzien tego szamponu zauwzylam poprawe ale z czasem jak juz stosuje drógie opakowanie włosy wypadaja cały czas , ale wydaje mi sie ze to dlatego ze nie myje włosów nim codziennie jak zaleca producent , tylko co 3-4 dni . ja myje skóre głowy szamponem np H&S spłukuje nastepnie skore głowy myje revitaxem a w koncowki wcieram odzywke i trzymam z 3 minutki
+WŁOSY SĄ SYPKIE fajnie sie układają
+szybciej rosną . widze to tez po odrostach :D (ale moze to tez byc powod tego ze szampon ma kofeine i troche wypłukuje farbę )
+ mi zapach sie podoba podchodzi troche pod męski
+dobrze sie pieni
+wydajnośc tez raczej dobra :)
+cena

-ewentualny minus to to ze włosy nadal wypadaja moze troche mniej ale to tez dlatego ze nie stosuje regularnie
- wypłukuje farbę
- moze troszke przesuszac dlatego myje tylko skore glowy

W porządku! :)

Zakupiony z polecenia fryzjera. Jeżeli chodzi o hamowanie wypadania włosów - jak najbardziej! Konsystencja ok, ładnie się pieni, nie obciąża lecz pląta włosy i konieczne jest użycie odżywki. Mega wydajny! :)

Idealny szampon

Polecony przez fryzjera okazał się strzałem w dziesiątkę. Rok temu moje włosy były rzadkie, trudne do rozczesania. Po kilku miesiącach używania szamponu, z małą przerwą, włosów przybywa mi w ekspresowym tempie. Ponadto szampon jest bardzo wydajny, a cena przystępna.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

Wart polecenia:)

Przetestowałam wiele szamponów przeznaczonych do wypadających włosów ten szampon skutecznie hamuje ich wypadanie.Jednak podczas mycia plątał moje włosy i nie obeszło się beż uzycia odżywki.Dobrze myje włosy jednak po wysuszeniu są one oklapniętę ,bez życia.Uzywam go,kiedy moje wypadanie znacznie się nasila bo szampon jest skuteczny i nie podrażnia skóry głowy ale kiedy przejdę kryzys szybko zmieniam go na inny.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: kilka