Soleo Professional, Jungle Fruit 12 x bronzer (Naturalny bronzer do ciała)

Soleo Professional, Jungle Fruit 12 x bronzer (Naturalny bronzer do ciała)

Naturalny 12 x bronzer Soleo Professional Jungle Fruit 12 x bronzer z peptydami, ekstraktami roślinnymi i witaminami. Zapewnia wyjątkowo ciemną, tropikalną opaleniznę. Soleo Professional Jungle Fruit 12 x bronzer nawilża i pielęgnuje skórę. Oszałamiający aromat owoców tropikalnych przeniesie myśli na rajskie plaże.
Składniki aktywne:
- DHA + ekstrakty brązujące – składniki brązujące,
- Tan Acel– składniki przyspieszający opalanie,
aloes, witamina E – składniki nawilżające,
- kofeina, karnityna, kolagen – składniki wygładzające,
- wyciągi roślinne i witaminy B6, B3, B2 - składniki pielęgnujące.

50 - 100ml, 100 – 250ml
nawilżające, koloryzujące
zapachowa
w tubie
balsam

uwielbiam

Uwielbiam ten brozer - po pierwsze trudno sie opalam i jest to w moim przypadku strasznie trudny i dlugi proces:/ opalam sie wiec w solarium, bo mniej to wyczerpuje niż słońce, noi i jest szybkie i bez smug i poparzeń. Ten balsam jest dla mnie prawie idealny - bardzo szybko brązuje skórę bo jak zapewnia producent ma aż 12 składników brązujących...nie widzę jakiś spektakularnych prędkości szybszych niż inne bronzery no ale niech będzie;) ma za to cudowny zapach ( KOCHAM!!!) i dlatego wracam do niego z chęcią:)

Świetny

Zaczęłam używać tego bronzera od czasu, kiedy zaczęłam pracę w solarium. Wzięłam go pierwszy raz, bezsensownie, u mnie w solarium za 40 zł, tymczasem na Allegro można go dostać za około 20 zł.
Ładnie się rozsmarowuje, nie zostawia śladów, nawet przy mało dokładnym rozprowadzeniu (wiem, bo na nałożenie go miałam bardzo mało czasu, bo zawsze włączalam sobie łóżko, biegłam do kabiny, musiałam zdążyć się rozebrać i dopiero posmarować :P).
Zapach jest śliczny, słodki, cudowny.
Uważam jednak, że za ta cene jest go za mało, bo zaledwie 100 ml. Ja go nakładałam na całe ciało zwykle, wiec starczyło na niewiele uzyc (może czas schudnąć, haha)

Skóra jest po nim bardzo ładna, jest naprawdę brązujący (a nie pomarańczujący jak niektóre kremy wspomagajace opalanie), konsystencję ma ok, nie jest jakiś superlekki, ale to w końcu nie woda termalna, tylko kosmetyk do opalania, a myślę, że większość osób po opalaniu i tak zwykle bierze prysznic. No i uważam też, że nawilża skórę i to porządnie.

Jak dla mnie z kosmetyków do opalania jest najlepszy, a używałam zarówno tych z Rossmanna, jak i "specjalistycznych", które można kupić w solarium (w tym także firmy Soleo albo Supertan)
Odejmuję jedną gwiazdkę za zbyt mała pojemność za taką cenę, no ale to tylko" kwestia ekonomiczna" na minus, działanie ma super, a to jednak dla mnie ważniejsze :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Dwa