Avon, Perceive EDP

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zapach głęboki, intymny, niczym nasz 'szósty zmysł'.
Woń która swym labiryntem poprowadzi Cię tam, gdzie znajdziesz pełną harmonię i wewnętrzny spokój.

Nuty zapachowe: frezja, gardenia, biały pieprz, gruszka, goździk, śliwka damasceńska, orchidea waniliowa, piżmo, drzewo sandałowe.

23% jesień/zima 77% wiosna/lato

Perceive

Bardzo lubię ten zapach. Jest świeży, lekki, przyjemny. Perfumy idealnie nadają się na codzień. Zapach ponadczasowy i uniwersalny. Cenię go za trwałość, wydajność oraz ciekawy flakon. Na pewno wrócę do tych perfum.

Wykorzystała: kilka próbek

Świeżak

Kiedyś szczerze nie znosiłam tego zapachu, niemiłosiernie mnie drażnił. Jednak po latach chyba zmienił się mój gust zapachowy bo nawet polubiłam świeże perfumy. Ten zapach jest bardzo charakterystyczny - jak morska bryza. Idealny na lato. Bardzo intensywny. Flakonik bardzo mi się podoba, jest ciekawy.
Kilka razy go miałam na sobie, miałam mnóstwo próbek tego zapachu. Jednak mam poczucie, że nie pasuje do mnie. Niby ładny, niby przyjemny ale czegoś mu brakuje. Miłości między nami nie będzie.
Zapach idealny do pracy - mam wrażenie, że z tą myślą został skomponowany.
Przyjemnie było go potestować, w sumie to taka perełka Avonu.
Niestety nie do końca do mnie przemawia, nie wrócę już do niego. Wolę wersję Perceive Dew - również świeża ale ma w sobie coś, co mnie przyciąga i co lubię.

Dobry

Naprawdę dobre perfumy. Świeże, kwiatowe, wodne, czyste, nieduszące, niebanalne, pozbawione tandetnej słodyczy. Bardzo przypadły mi do gustu i zużyłam kilka buteleczek. W tym momencie zapach już mi się nieco znudził, zaczęłam też wyczuwać w nim nieco męczące pieprzne nuty, więc na ten moment wolę próbować nowe, ale dalej chętnie do tego wracam :) Trwałość dobra, intensywność nie za mocna - idealnie i na co dzień (by nie zmęczyć otoczenia) i na wyjścia (jako tajemnicza, świeża elegancja).

Kultowy zapach dla kobiet w każdym wieku

Używam tego zapachu od lat i dopiero teraz zorientowałam się, że go nie zrecenzowałam :) Jestem z natury osobą, którą nudzą ciągle te same zapachy i muszę je często zmieniać. Jednak do Perceive co jakiś czas powracam i przez naście lat zużyłam już sporo flakoników.
Sam flakonik jest bezbarwny, o ciekawym i eleganckim kształcie. Mi on od zawsze kojarzył się z diamentem. Niby jakiś wymyślny nie jest, ale potrafi przyciągnąć wzrok na dłużej. Może to właśnie dzięki tej swojej prostocie i trochę niebanalnemu kształtowi wyróżnia się spośród innych, bardziej kolorowych i fikuśnych flakoników na mojej toaletce.
Zapach według mnie jest ponadczasowy, kultowy i uniwersalny. Pasuje do kobiety w każdym wieku, na każdą okazję i na każdą porę roku. Zachwyca delikatnością i subtelnością kwiatów- frezji, gardenii i orchidei. Owoce takie jak gruszka i śliwka damaceńska nadają zapachowi soczystości i świeżości, ale bardzo subtelnie, bo jednak to kwiatowe nuty są według mnie tutaj dominujące. Całość kompozycji dopełnia biały pieprz, który sprawia, że zapach jest intensywniejszy i bardziej wyrazisty.
To zapach świeży, dość intensywny, ale nie mdły. Mimo owocowych akcentów, nie jest on słodki. Dla mnie to kwiatowa kompozycja z lekką ostrością pieprzu. Zaletą tego produktu jest także to, że zapach ten jest trwały i przez wiele godzin utrzymuje się na skórze, a na ubraniach wyczuwalny jest nawet jeszcze po kilku dniach.
Nie jest to drogi produkt, ale solidny. Przepiękny zapach, ładny flakonik i fantastyczna trwałość, warte są każdej, wydanej złotówki.
Mimo, że w moim najbliższym otoczeniu nie ma żadnej konsultantki Avon, to w każdej chwili mogę ten zapach kupić na internecie. To dla mnie także zaleta.

Ładny, kwiatowy zapach

Myślę, że te perfumy marki Perceive to klasyk Avonu. Mają bardzo ładny, wyraźny i kwiatowy zapach. Buteleczka jest przepiękna i elegancka. Co do trwałości jest nieźle. Używam ich w okresie wiosennym. Polecam je zarówno na dzień jak i na wieczór.

Eleganckie

Bardzo lubię te perfumy i często do nich wracam, są świeże, trwałe, łatwo dostępne,tanie, dobre na każdą porę dnia i każda porę roku. Maja bardzo elegancki flakon.

Uniwersalny i kobiecy

W mojej opinii Perceive to zapach uniwersalny z dwóch powodów. Spodoba się niemal każdemu i pasuje zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Jest w nim coś zarówno świeżego, co powoduje, że jest super wyborem na co dzień, do pracy czy na kawkę z koleżankami. Jak również ma w sobie pewną głębię, która sprawia, że można go użyć również do małej czarnej, na wieczorne wyjście. Łączy w sobie aromaty kwiatowe i owocowe, ale po pewnym czasie wyczuwalne są też cieplejsze nuty piżma i drzewa sandałowego.

Pasuje do pewnej siebie kobiety, która lubi od czasu do czasu założyć szpilki. Ta woda toaletowa z pewnością dodaje kobiecości. Jest dosyć trwała. Całkiem długo się utrzymuje jak na perfumy w tak niskiej cenie. Na plus jest też estetyczny flakonik, który przypomina kryształ.

Klasyk z najlepszych lat Avonu

Mijają lata, życie ucieka, zmieniają się gusta i upodobania przez Opium i Montale, ale ciągle wracam do tego zapachu, bez niego w mojej toaletce czegoś brakuje.Uwielbiam go za lekkość, świeżość, podmuch pudru i gruszki, działa na mnie jak D@G LB-odejmuje mi lat i oczyszcza nastrój i poprawia humor,wszyscy dookoła go czują na mnie, trwałość jest rewelacyjna.Już chyba zawsze będzie ze mną. ale tylko niebieska wersja, bo inne to już nie to.Flakon wiadomo klasyk, jak Angel, nawet leżą obok siebie w łazience

Zapach moich kobiet i kobietek

Kultowy produkt avon. Konkurencja może pozazdrościć marce tego zapach. Od wielu lat jest to niezbednik mojej mamy,ktora zarazila nim moją bratową. Używa go też moja teściowa, a jej 6 -letnie wnuczki podkradają jej go przed wyjściem do szkoły! Moja babcia pyta się czy Perceive jest w promocji.. Istne szaleństwo. Ja osobiście go nie używam, bo po pierwsze to już by byla gruba przesada,a poza tym sama rzadko się perfumuje.
Zdecydowałam się na napisanie tej recenzji,bo uważam, że perfum jest dobrym pomysłem na prezent. Wpisuje się w gusta wielu kobiet w różnym wieku. 100ml perfumu na promocji kupuje za 45zł a 50ml pewnie i za 30zł można dostać więc cena nie jest zatrważająca .

HIT nad HITAMI

Uwielbiam ten zapach no co tu dużo mówić . Jest mój w 100%. Każda nuta, każdy akord to przyjemność dla moich zmysłów. To chyba ta frezja w skłądziee sprawia ,że tak szaleje za tym zapachem. Kompozycja jest kwiatowo- owocowa lekko przypudrowana bym odważyła się nawet stwierdzić. Gruszka dodaje mu soczystości, a biały pieprz charakteru.Zapach unosi się przez cały dzień. Perceive jest na każdą pogodę oraz na każdą porę dnia .

Narkotyczny pieprz!

Uwielbiam ten zapach! To taki klasyk Avonu do którego często wracam.
Perceive to obok Treselle jeden z mych ulubionych zapachów firmy. Powstał w czasie, gdy Avon tworzył naprawdę udane dzieła, którym obca była jeszcze ta charakterystyczna nuta, która w późniejszych latach zawładnęła jego pachnidłami... Perceive zamówiłam w slonecznej Andaluzji lata temu i już zawsze będzie mi się kojarzyć z tym właśnie, hiszpańskim rejonem swiata. Mimo upału, który dawał się we znaki, Perceive otulał mnie "mroznym"wiatrem swiezosci... Z jednej strony chłodny, surowy kryształ (do czego nawiązuje swietnie kształt butelki), z drugiej otulające ciepło swiezego prania na które padają promienie słonca...Soczysta gruszka na kwiecistym tle doprawiona sporą dawką pieprzu, który uwielbiam w pachnidłach.
Przyprawa ta działa bowiem wręcz uzależniająco na mój zmysł powonienia.
Lubię się psiknąc recenzowanym przed bieganiem i w ogóle do treningow czy dłuższych wędrówek, bo ten pięknie się na mojej skórze rozwija podczas aktywności fizycznej wydobywając to z ma najlepszego do zaoferowania.
Dla mnie to zapach na wiosnę i lato. Nie wiem już ile jego flakonów zużyłam, ale gdy tylko skończę jeden, od razu zamawiam kolejny...

Miłość podlotka

Będąc nastolatką uwielbiałam ten zapach, był taki niewinny, kobiecy.
Podrosłam, węch mi się wyostrzył i stwierdziłam, że niestety gusta mi się zdecydowanie pozmieniały a po Perceive pozostało tylko wspomnienie.
Z tego co pamiętam parametry miał nie złe, nie mniej jednak obecnie nie kupie ponownie.