Carex, Kitchen, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Carex, Kitchen, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Carex Kitchen ze technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy, pielęgnuje dłonie i wspiera naturalną barierę ochronną skóry zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.. Składniki myjące oraz składnik antybakteryjny zadbają o codzienną higienę rąk. Mydło Carek Kitchen jest przeznaczone do stosowania w kuchni. Usuwa zapach czosnku, cebuli lub ryby, który pozostaje na dłoniach po przygotowywaniu posiłku. Carex Kitchen to jednocześnie łagodna pielęgnacja i pewność higienicznie czystych rąk. Delikatność mzda Carex Kitchen dla skóry została potwierdzona dermatologicznie

Kuchenny pomocnik

Mydło to bardzo często gości przy moim kuchennym zlewozmywaku. Wygodne opakowanie z pompką, dobrze wykonane, nie zacina się, wygodnie się dozuje stosowną porcję mydła. Zapach mydła bardzo przyjemny, orzeźwiająco limonkowy i przede wszystkim robi robotę, czyli neutralizuje uciążliwe kuchenne zapachy ze skóry dłoni. U mnie nie zauważyłam efektu wysuszenia skóry. Działanie antybakteryjne oczywiście na plus!

Sprawdza się w kuchni i nie tylko

Używam tego mydła głównie w kuchni, ale i do codziennego mycia rąk jest ok.
Ma wygodne opakowanie z dozownikiem, dobrze się pieni, usuwa zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy.
Zapach mydła jest w porzadku, nie przeszkadza.
Nie podrażnia skóry dłoni.
Można kupić na promocji i jak tak właśnie robię, ze wzgledu na cenę.

Dobre mydło do kuchni i usuwania uciążliwych zapachów

Tego mydła używam od czasu do czasu, zwłaszcza w kuchni, bo dobrze się sprawdza do usuwania zapachów, które nie chcą tak łatwo schodzić. Mam tu na myśli czosnek, ryby, cebulę itp. Bardzo podoba mi się zapach tego mydła. A samo mydło dobrze się pieni, ma wygodną pompkę, wystarczy nacisnąć delikatnie i wycisnąć trochę mydła.

Mały kuchenny bohater ;)

Mydełko jest zamknięte w małej (250 ml) przezroczystej buteleczce z praktyczną pompką. Zapach jest limonkowy i orzeźwiający, długo utrzymuje się na dłoniach. Produkt dobrze radzie sobie z nieładnymi kuchennymi zapachami w stylu cebuli lub ryby. Może delikatnie wysuszać skórę, ale jest to nieuniknione przy tak mocnym detergencie jak antybakteryjne kuchenne mydło. Polowałam na niego w promocji i chętnie do niego wrócę, gdy znów będzie kosztował troszkę mniej niż normalnie.

Używam w kuchni

To mydło jest bardzo wydajne, zabija dobrze wszystkie zapachy kuchenne no i jest antybakteryjne, co się przydaje. Zapach ładny, orzeźwiający, nie przesusza dłoni, pieni się też w miarę ok. Dobrze odtłuszcza. Lubie to mydło też ze względu na to, że jest dość gęste i nie trzeba nakładać go zbyt wiele, żeby umyć ręce. Aplikacja jest wygodna dzięki atomizerowi.

Niezbędnik w kuchni

Bardzo fajne, łagodne mydło do rąk. Jak dla mnie jego największą zaletą jest neutralizowanie zapachów przede wszystkim mięsa, cebuli czy czosnku. Bardzo dobrze oczyszcza skórę dłoni, nie podrażnia i nie wysusza. Zapach jest bardzo świeży i przyjemny. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne przez co zapewnia większą higienę podczas gotowania i idealnie sprawdza się w roli pierwszej pomocy przy drobnych urazach i skaleczeniach w kuchni. Jedyny minus to jego wydajność, zdecydowanie za szybko się kończy. Poza tym wszystko na duży plus!

Nie tylko do kuchni

Bardzo fajne mydełko, które używałam nie tylko w kuchni. Ma przyjemny, świeży i orzeźwiający zapach, który wcale nie kojarzy się tylko i wyłącznie z kuchnią. Myślałam, że będzie mieć zapach podobny do płynu do naczyń, ale pozytywnie się rozczarowałam. Zapach też dość długo utrzymuje się na dłoniach. Wadą jest to, że mydło nie ma specjalnych właściwości pielęgnacyjnych i jeśli ktoś, tak jak ja, musi często myć ręce, to napewno skóra będzie wysuszona po użyciu tego mydła. Opakowanie jest zgrabne i ładnie wygląda czy w łazience czy w kuchni. Dozownik mógłby dozować mniej mydła, zwłaszcza że opakowanie nie jest zbyt duże.

Dobre

Mydełko posiada przyjemny, orzeźwiający zapach, który dość długo trzyma się skóry. Skutecznie usuwa z dłoni wszelkie kuchenne zapachy, pieni się dostatecznie, dobrze oczyszcza i odtłuszcza, nie wysuszając przy tym skóry. Butla jest stabilna, pozwala na wygodne dozowanie.
Jedyna wada to bardzo rzadka konsystencja, przez którą produkt szybko się zużywa. Mydło kuchenne z Palmolive starcza mi na dłużej, wydajność Carexu mogę porównać z Isaną, której cytrynowo-rozmarynowy zapach bardziej przypadł mi do gustu.

Idealne mydełko do kuchni

Bardzo dobrze nadaje się do mycia rąk w kuchni ponieważ zabija zapachy produktów które mamy na rękach a przy tym jest delikatne. Dobrze usuwa plamy. Nie wysusza skóry i dobrze się pieni. Zapach typowo kuchenny.

Idealne do kuchni

Mydło mam zawsze w kuchni.Pomaga usunąć nieprzyjemne zapachy z dłoni,np.zapach cebuli i czosnku.Nie wysusza skóry i łatwo się pieni.Opakowanie jest estetyczne,przez co nie szpeci w kuchni.Ma wygodny aplikator i jest wydajne.Mydło jest antybakteryjne,przez co sprawdzi się szczególnie do higieny rąk przed posiłkiem.Produkt w zupełności spełnił moje oczekiwania.

Nawet mój towarzysz życia pokochał ;)

Mydło idealne do kuchni - używa się go bardzo wygodnie dzięki pojemnikowi z pompką, jest wydajne, ładnie pachnie i co najważniejsze - naprawdę usuwa kuchenne zapachy z rąk ;) Mój facet stwierdził nawet, że myje lepiej niż to ustawione w łazience (też Carex), także polecam też w jego imieniu ;)

do kuchni idealny

Raczej nie daję się złapać na slogany "mydło antybakteryjne", z racji mojego doświadczenia zawodowego wiem, że nie usuwają więcej mikrobów niż zwykłe mydło. Ale spróbowałam skuszona innym sloganem "usuwa kuchenne zapachy" ;)

Mydło jest gęste i bardzo wydajne, ma dość intensywny zapach, może przeszkadzać - ja się przyzwyczaiłam. Mydło o dziwo nie wysusza skóry, nawet mam wrażenie, że nawilża. I co najważniejsze faktycznie usuwa kuchenne zapachy z rąk, nawet czosnku. W mojej kuchni to niezbędnik, polecam.