KWC LogobyWIZAŻ logo

• 14 grudnia 2022 o 9:15
    SUPER ZAPACHOWY PŁYN
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Firma Avon jest jedną z moich ulubionych i dlatego najczęściej recenzowanych. Płyny do kąpieli są łatwo dostępne nie tylko kupując je u konsultantki . Zapachy jakie używałam to najczęściej owocowe takie jak : pomarańcza, granat, owoce leśne . Zdarzała się też czekolada , która pachniała naprawdę smacznie. Cena płynu nie jest wygórowana szczególnie że zawsze kupowałam je w promocji. Kosmetyk zamknięty jest w zakręcanej ,plastikowej butelce . Konsystencja jest dość gęsta , niewielka ilość wystarczy na całą wannę pełną piany. Zapach długo utrzymuje się w wodzie jak również w powietrzu. Wydajny. Niestety już nie używam , ponieważ zlikwidowałam wannę , ale POLECAM. Nie skusiłam się jeszcze aby używać ich jako żel pod prysznic , ponieważ lubię inne produkty tej marki przeznaczone właśnie pod prysznic.
    Zalety:
    • zapach
    • wydajność
    • cena
    Wady:
    • brak
    U konsultantki
    62 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Medea05
    3 / 5
    3 stycznia 2022 o 22:38
    Pięknie pachnie, ale strasznie przesusza!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Płyn do kąpieli z Avonu dostałam w mikołajkowym prezencie. Myślę, ze po miesiącu używania moge go zrecenzować. Co warto zaznaczyć - płynu używalam w formie żelu pod prysznic, bo nie mam wanny. Dlatego pewnie nie do konca poprawnie ocenie pienienie sie :D Wazne w tej recenzji jest chyba zwrócenie uwagi na rodzaj mojej skóry - sama lubie wiedziec jak zachowuja sie kosmetyki na sklonnej do przesuszania skórze #MOJA SKORA *przesuszajaca się, zwlaszcza zima *wymagajaca nawilżania *od czasu do czasu traktowana chlorem basenowym Płyn, który dostałam, ukrywa sie pod słodką nazwa "Winter Dreamland". #OPAKOWANIE Płyn jest w duzej plastikowej butli o niezmiennym od 20 lat wyglądzie. Butla jest solidna, wytrzymała. Płyn jest koloru zielonego, ładnie widac jego ubytek z butelki. W czym się zakochałam, to w #ZAPACHU! Naprawde, jest cudowny!!! Taki zimowy i cieply jednoczesnie- wyczuwalne są nuty mandarynki, piżma i lawendy. Bardzo przyjemny, zgodnie z nazwa, "zimowy" zapach. Co ważne, zapach długo utrzymuje sie na skorze, wiec biorac kąpiel/prysznic wieczorem kładziemy się do łóżka otuleni przyjemnym zapachem ;) Co mnie zaskoczyło, to #KONSYSTENCJA Ja swój plyn przelewałam do opakowania z pompka. I jakie bylo moje zaskoczenie, gdy wydobywal sie "glutek" o żelowej konsystencji. Przelewajac calosc w opakowaniu wydaje sie ze jest bardzo plynna konsystencja, a to dlatego, ze po prostu to jesttaki glutek, gdzie wydobywa sie wszystko lub nic :D i przez to nie zauwaza sie, ze w rzeczywistosci to nie jest tak rzadkie. Serio, przelewajac do opakowania z pompka nie macie płynu, macie zel ;) Rzadszy moze niz inne ale żel;) Co mnie niestety zabolało, to #DZIALANIE Płyn niestety nie nadaje sie do skóry suchej gdyż dodatkowo ja przesusza! Dla mnie to straszny minus. Co prawda teraz "nadrabiam" nawilżenie balsamemm z mocznikiem, ale nie wyobrazam sobie stosować płynu bez balsamow nawilzajacych. Ja akurat balsamy nakladam rano (moja skora po myciu źle reaguje na wszystkie kosmetyki, a ostatnio godzne po kapieli to juz spalam w lozeczku wiec nie bylo opcji balsamu przed snem :D Co do pozostałych wad to po prostu skład - sztuczny i ten alkohol dość wysoko w składzie - to on jest odpowiedzialny za przesuszanie skóry. No piękny zapach! Ale ten skład :/ Tak wiec płyn, mimo ze ten konkretny zapach kocham calym sercem, dostaje 3 gwiazdki. Odejmuje je z powodu: -składu -przesuszajacego dzialania wynikajacego ze skladu - i generalnie dzialania samego w sobie. Tak, lubie jak zel/plyn do kapieli ladnie pachnie i zapach utrzymuje sie dlugo na skorze. Ale ja wymagam tez dzialania pielegnujacego skore. A przynajmniej nie szkodzacego. Tu tego nie ma :(
    Zalety:
    • zapach - przepiękny i długo sie utrzymuje na skórze
    • przyjemna konsystencja, nawett uzywajac jako żelu pod prysznic
    • trafiajac na promocje mozna miec litr kosmetyku za 15 zł. nic tylko brac;)
    • spoko wydajnosc
    Wady:
    • skład
    • wynikajace ze składy wysuszanie skóry
    • jako zel do mycia srednio sie pieni - nie wiem jak to dziala w kapieli:/
    44 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2020 o 17:35
    Przeciętny wysuszacz skóry
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zdarza mi się od czasu do czasu kupić coś z Avonu mimo ze nie przepadam za ich produktami( nie mówiąc o pomadkach bo te lubię i uważam za dobre) Ten płyn był częścią zestawu który kupiłam za 29,90 zł u konsultantki. W jego skład wchodził płyn do kąpieli , żel po prysznic, antyperspirant, mgiełka i balsam do ciała . Rzadko kupuje produkty do kąpieli z Avonu ale tu za niską cenę miałam kilka produktów do wypróbowania więc się skusiłam Mam wersje cytrynową Lemoniade. Zapach faktycznie kwaskowaty i przypomina ów napój. Butelka duża w kolorze intensywnej żółci ale ładnie wyprofilowana, podoba mi się taki kształt . Z tego co widziałam w katalogu to jest duży wybór zapachów i każdy ma inny kolor opakowania. Minusem jest duży otwór dozujący przez który wylewa się za dużo płynu. Konsystencja raczej rzadka przez co spada wydajność bo trzeba dużo nalać do wanny. Dobrze się pieni a zapach czuć w łazience . Powoduje wysuszenia skóry bo zawiera mocny detergent w składzie. Nie ma żadnych właściwości pielęgnujących a jako płyn do kąpieli powinien chociaż natłuszczać bo przecież leżymy w wodzie kilkanaście minut. *Słaby produkt, raczej nie kupie ponownie Plusy -duży wybór wariantów zapachowych -cena promocyjna -pojemność -ładna butelka -zapach Minusy -dość rzadka konsystencja -słabo wydajny -skład-mocny detergent-wysusza
    U konsultantki
    43 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Dzisiaj o 14:43
    Mój ulubiony płyn
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Płyny z avonu zamawiam dość często. W moim domu używam go jako mydło , żel pod prysznic ,a także jako płyn do kąpieli. Kiedy mam ochotę na długą kapiel pełna piany to właśnie płyn z avonu przychodzi mi z pomocą. Wystarczy niewielka ilość, żeby wanna wypełniła się pianą i pięknym zapachem. Testowałam różne zapachy a mój ulubiony to Malina. Uważam że płyny są wydajne i myślę że nie drogie. Butelki są 500 ml i 1000 ml.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Piękny zapach
    • Świetnie się pieni
    Inne
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 sierpnia 2024 o 16:20
    Sprawia kąpiel przyjemniejszą
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Płyn do kąpieli Avon senses bubble bath , opakowanie jest trochę nieporęczne, butelka z odkręcana nakrętką.Plyn pięknie, delikatnie pachnie.Konsystencja jest dość gęsta,kremowa wystarczy odrobina. Bardzo dobrze się pieni, nawilża skórę, pozostawiając przyjemnie pachnąca, delikatna i miękką w dotyku.Produkt jest wydajny,aczkolwiek czasami przypadkiem za dużo się go wyleje.Plun nie uczula, nie podrażnia skóry. Płyn dostępny jest w wielu wariantach zapachowych. Polecam wypróbować.
    Zalety:
    • Wiele wariantów zapachowych do wyboru
    • Wydajność
    • Ładny zapach
    • Gęsta, kremowa konsystencja
    Wady:
    • Brak
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Sole do kąpieli