Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Nawilżaj skórę już podczas oczyszczania za pomocą Żelu micelarnego Mixa Hyalurogel, wzbogaconego w czysty kwas hialuronowy.
Jego unikalna formuła zawiera micele - małe cząsteczki,które jednym gestem usuwają zanieczyszczenia i makijaż. Żelowa formuła zmniejsza tarcie skóry płatkiem kosmetycznym. Produkt do twarzy i powiek. Formuła żelu wzbogacona jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody, niż sam waży. Nawilża, koi i przygotowuje skórę do nałożenia kremu.
Hipoalergiczny. Bez etanolu. Bez parabenów. Nie wymaga spłukiwania.

Recenzja MIXA Hyalurogel

Produkty MIXA Hyalurogel jest produktem wydajnym, jednak w moim przypadku słabo oczyszczą skórę twarzy oraz powoduje delikatne podrażnienia. Ściąga skórę twarzy, a przy użyciu z innymi produktami występuje pieczenie. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to jednak można znaleźć lepsze produkty w podobnej cenie.

Dobrze oczyszcza.

Żel micelarny to wszechstronny kosmetyk już na samym polu używania, a możemy korzystać z niego dwojako - za pomocą płatka kosmetycznego lub do użycia z wodą. Ja preferuję ten drugi. Choć produkt nie pieni się, to doskonale oczyszcza i robi świetny demakijaż skóry. Nie uczula, a cera po jego użyciu jest gładka, nawilżona i rzeczywiście uczucie ściągnięcia jest nieco mniejsze. Zdecydowanie większe efekty uzyskamy przy dłuższym stosowaniu. Czesto jest w promocji, co również jest mega plusem. No i estetyczne opakowanie z pompką.

dobry produkt

Żel bardzo dobrze się sprawdza, nie przesusza skóry. Daje uczucie świeżości i zmatowienia. Przyjemnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Dobry do codziennego stosowania, poprawa skóry u mnie widoczna.

Żel myjący Mixa

Bardzo fajny żel myjący, nie ściąga skóry. Bardzo ładnie pachnie, dobrze myje skórę, ja mam cerę mieszaną i fajnie mi się sprawdził, na pewno nie zauważyłam żeby podrażniał. Żel jest wydajny, lubię opakowania z pompką bo są wygodne w stosowaniu.

świetny żel

delikatny żel myjący, pozostawia skóre widocznie oczyszczoną, ale nie ściągniętą - co ważne. Ma lekki zapach, który nie powinien być dla nikogo drażniący. Z moją cerą, która jest normalna z tłustą strefą T sprawdza się idealnie ! Nie przesusza

Bardzo dobry żel :)

Żel bardzo delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, nie pozostaje uczucia napięcia. Skóra jest odświeżona i miękka. Dobrze się pieni, odrobina wystarczy do użycia. Nie podrażnia skóry. Piękny, delikatny zapach!

Tani i dobry

Bardzo przyzwoity produkt o przyjemnej żelowej konsystencji.
Mam cerę tłustą, wrażliwą, skłonna do podrażnień.
Kosmetyk sprawdził się u mnie.
Cera po zastosowaniu daje wrażenie odświeżonej, a żel nie pozostawia tłustego filmu. Pomaga wstępnie rozpuścić makijaż- pozostałości usuwam wacikami nasączonymi płynem micelarnym z Mixy i ten duet się sprawdza.
Opakowanie ma wygodną pompkę co jest dużym plusem
Napewno kupie ponownie.

Może być

spodziewałam się lepszego efektu ale nie ma co narzekać
Nie wysusza skóry i nie pozostawia ściągniętej
Czuję delikatne nawilżenie
po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam większych zmian i znacznej poprawy, w sumie w moim wieku to tendencja spadkowa i cudów nie ma co się spodziewać drogie dziewczyny, trzeba dbać o siebie od zawsze bo same kosmetyki nei pomogą kiedy jest już dosyć późno: )
miewałam lepsze ale kupiony na promocji jest adekwatny cenowo i jakościowo

Sprawdził się do mycia skóry

Spodobał mi się ten żel, bardzo przyjemnie się go używa. Mam skórę, która lubi się ściągać po tego typu kosmetykach, tutaj takiego efektu nie zauważyłam. Opakowanie jest poręczne, dobrze się dozuje kosmetyk dzięki pompce.

Bardzo fajny

Bardzo fajny płyn micelarny. Nie podrażnia, nie uczula - więc dla mnie świetny kosmetyk podczas codziennej pielęgnacji skóry. Dobrze ją oczyszcza i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.
Bardzo lubię markę Mixa i cenię ich kosmetyki już od kilku lat.

Jest ok

Dobrze zmywa makijaż, przyjemnie pachnie i wygodnie się go stosuje. Jest dość wydajny i rzeczywiście nie odczuwam ściągnięcia skóry, jednak po dłuższym czasie cera zaczęła się nieco przesuszać.

Jest całkiem dobrze

Żel na prawdę dobrze zmywa makijaż. Niestety po jego użyciu odczuwalam delikatne pieczenie i sciagniecie skóry. Jednak jego najwygodniejszą zaletą jest to, że nie trzeba go zmywac. Oszczędza to wiele czasu i mokrych koszulek.