Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Średnia ocena: 4.63/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżaj skórę już podczas oczyszczania za pomocą Żelu micelarnego Mixa Hyalurogel, wzbogaconego w czysty kwas hialuronowy.
Jego unikalna formuła zawiera micele - małe cząsteczki,które jednym gestem usuwają zanieczyszczenia i makijaż. Żelowa formuła zmniejsza tarcie skóry płatkiem kosmetycznym. Produkt do twarzy i powiek. Formuła żelu wzbogacona jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody, niż sam waży. Nawilża, koi i przygotowuje skórę do nałożenia kremu.
Hipoalergiczny. Bez etanolu. Bez parabenów. Nie wymaga spłukiwania.

W porządku

Cała seria Mixa Hyalurogel przypadła mi do gustu. Są to kosmetyki delikatne, dla cery wrażliwej, nie podrażniają. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne w użyciu a jednocześnie produkt jest bardzo wydajny - jedna pompka pozwala oczyścić twarz. Bardzo przyjemna, lekko żelowa konsystencja produktu nie powoduje jego pryskania podczas dozowania jak ma to miejsce w wielu produktach z pompką. Co do samego działania żel dobrze usuwa makijaż z twarzy, jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie powoduje reakcji alergicznych. Rzeczywiście nie zauważyłam po zastosowaniu żelu aby skóra była nieprzyjemnie ściągnięta czy napięta. Jednocześnie produkt po użyciu nie pozostawia na twarzy lepkiej warstwy, dobrze się wchłania.

Najlepszy dla wrażliwej skóry

Jestem posiadaczką skóry suchej i wrażliwej. Dobór odpowiedniego produktu do codziennego stosowania nie był taki łatwy.
Jednak z pomocą przyszła Mixa. Żel micelarny idealnie zmywa i głęboko oczyszcza skórę, bez efektu ściągniętej i suchej skóry. Żel doskonale daje radę nawet z najmocniejszym makijażem.
Skóra jest oczyszczona, nawilżona, miękka oraz gładka, przygotowane na dalsze kroki codziennej pielęgnacji.

przeciętny ale spełnia oczekiwania

żel całkiem dobrze oczyszcza skórę i faktycznie zmniejsza uczucie ściągnięcia po myciu twarzy, skóra nie pozostaje wyszorowana z bariery lipidowej i nawilżona

Super

Żelu używam na codzien.nie tylko po to by usunąć makijaż, ale również by oczyścić skórę twarzy. jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego żelu. Skóra sprawia wrażenie dobrze oczyszczonej , jest nawilżona i świeża. Nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Żel ma delikatny zapach i jest bardzo wydajny n

Może być

Żel micelarny z Mixy robi to co ma robić, czyli po prostu oczyszcza. Skutecznie usuwa resztki makijażu i sebum. Nie podrażnia, nie uczula. U mnie wywołuje jednak lekkie uczucie ściągnięcia, przez co raczej nie kupię go ponownie - znam inne myjadła w tej cenie, które są dla mojej cery delikatniejsze. Krótko mówiąc jest przeciętny.

Przyzwoity

bardzo dobry żel wydajność świetna i duża objętość produktu
kolejne zalety to fakt iż świetnie oczyszcza i nawilża skórę
i jej nie obciąża
żel jest w normalnej cenie więc nie jest ona zawyżona ja mało co używam żeli
ale ten zostanie u mnie na dłuższy czas moge go wam z czystym sercem polecić

Cera uspokojnona

Żel sprawdził się kiedy miałam okres suchej skóry. Pomógł mi się z tym uporać a do tego dobrze zmywa makijaż i inne zanieczyszczenia. Chętnie do niego wrócę.

Przyjemne oczyczszczenie

Bardzo lubię ten żel, sprawia, że skóra jest bardzo dobrze oczyszczona. Nie podrażnia i nie wysusza. No i rzeczywiście zmniejsza uczucie ściągnięcia. Po użyciu czuję że moja skóra jest odświeżona i nie ma żadnych resztek makijażu, czy innych zanieczyszczeń.

Przemiła konsystencja, ja nakładam na dłoń i wmasowuje w skórę twarzy. Wygodne opakowanie z pompką, nie wyobrażam sobie żeby miało zabraknąć tego produktu w mojej łazience. Ułatwia demakijaż i nie zużywam już płatków kosmetycznych.

Jeden z najlepszych!

Od jakiegoś czasu borykałam się z uczuciem z tzw :ściągnięcia" twarzy. Dlaczego borykałam? Bo już mnie to od jakiegoś czasu nie dotyczy. Odkąd stosuję żel micelarny bogaty w kwas hialuronowy, to moja skóra jest w lepszej kondycji. Jest naprawdę nawilżona, uczucie ściągnięcia jest już coraz mniejsze oraz ma piękny zapach. Nie powoduje podrażnień. Stosowanie żelu naprawdę jest przyjemne, więc najbardziej polecam.

Zmniejsza uczucie ściągnięcia

Bardzo polecam ten żel już u mnie 3 opakowanie.
Poznałam go tu na wizaż i już u mnie został.
Idealny dla osób o cerze wrażliwej które kochają makijaż. Dzięki niemu już nie odmawiam sobie makijażu wodoodpornego bo wiem, że ten żel sobie poradzi i nie podrażni skóry.
Bardzo ładnie nawadnia i nawilża skórę, jakby nie była dopiero co umyta tylko nawodniona mgiełką. Po nim często zapominam użyć krem , ponieważ skóra jest nawilżona.
Butelka jest niebieska i kojarzy się z wodą, żel ma fajną gestą konsystencję, nie spływa, myje dobrze i się pieni delikatnie. Opakowanie z pompką zawsze dobrze działa.
Skład jak najbardziej do polecenia dla fanek kwasu hialuronowego jak ja! Jak dla mnie ten kosmetyk to must have

Lubię baardzo

Bardzo fajny żel, przyjemnie pachnie, dokładnie oczyszcza, nie pozostawia uczucia ściągniecia. Jest bardzo delikatny, co jest bardzo ważne przy mojej wrażliwej cerze, gdyż nie podrażnia jej. Maluję się raczej delikatnie, więc u mnie radzi sobie świetnie. Cena też jest faaajna

Delikatny żel Mixa

Żel faktycznie zmniejsza uczucie ściągnięcia, delikatnie ale dokładnie oczyszcza. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny. Nie przesusza skóry. Ja mam cerę mieszaną i sprawdza się super. Można stosować na dwa sposoby: z wodą lub na waciku. Ja preferuję oczyszczanie twarzy z użyciem wody. Żel jest delikatny , nie tworzy piany, ale mimo to skóra jest dokładnie oczyszczona.
Kupiony w promocji był super wyborem.