Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Nawilżaj skórę już podczas oczyszczania za pomocą Żelu micelarnego Mixa Hyalurogel, wzbogaconego w czysty kwas hialuronowy.
Jego unikalna formuła zawiera micele-małe cząsteczki-które jednym gestem usuwają zanieczyszczenia i makijaż. Żelowa formuła zmniejsza tarcie skóry płatkiem kosmetycznym. Produkt do twarzy i powiek. Formuła żelu wzbogacona jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody, niż sam waży. Nawilża, koi i przygotowuje skórę do nałożenia kremu.
Hipoalergiczny. Bez etanolu. Bez parabenów.

Ulubieniec

Szukałam jakiegoś nowego żelu do mycia twarzy i przypadkiem trafiłam na ten, bo akurat był w promocji. Twarz po umyciu rzeczywiście nie jest ściągnięta, ale co ważne bardzo dokładnie oczyszczona z makijażu. Skóra nie piecze ani nie jest podrażniona. Poza tym produkt jest dosyć wydajny. Cena mogłaby być niższa, ale przy takiej jakości można to wybaczyć.

Mixa, żel do mycia twarzy

Podoba mi się ten żel jest bardzo wydajny, fajnie się pieni i nie pozostawia uczucia ściągnięcia na buzi. Nie pomógł mi z problemami na mojej buzi, ale nie mogę mu nic zarzucić.

Faworyt wśród żeli do mycia twarzy

Jest świetny! Naprawdę. Podpisuję się pod tym co pisze producent. Nie przesusza skóry, nie ściągu, nie ma żadnego dyskomfortu po użyciu. Przeciwnie. Buzia jest złagodzona, lekko nawilżona, gładka, mięciutka. Sam żel jest bezbarwny o delikatnym zapachu i bardzo dobrze się pieni. Jestem bardzo zaskoczona wydajnością, wystarczył.. na rok! Może dlatego, że wystarczy naprawdę jedna pompka, nawet niecała. I tu kolejny plus, opakowanie z pompką to komfort aplikacji i estetyka.. Czysto i schludnie. Jednak największa zaleta to fakt, że zmywamy nim również powieki. Używałam do demakijażu oczu i zero podrażnień. A niełatwo mi znaleźć produkt do mycia zarówno twarzy jak i powiek bez podrażnień i szczypania. Moja buzia bywa na tym punkcie bardzo "przewrażliwiona". :) Jak dla mnie hit!

Jest ok.

Rzeczywiście ten żel zmniejsza uczucie ściągnięcia, co jest dużym plusem. Jest łagodny dla oczu i nie podrażnia ich, nie uczula.

Dobrze sobie radzi ze zmywaniem makijażu, wystarczy niewielka ilość na wacik, żeby wyczyścił twarz. Podoba mi się zapach, bardzo świeży :)

Cena nie jest wygórowana, a sam produkt bardzo wydajny.

bardzo słaby żel

działanie żelu wręcz odwrotne do opisanego do producenta. Nie wiem możne moja skóra tak zareagowała ale nie polecam...
po użyciu żelu moja skóra była bardzo czerwona, jakbym była poparzona na słońcu!!!! cos okropnego!! "efekt" utrzymywał się przez jakaś godzinę.
niestety wylądował w koszu po 3 użyciach... cos nie tak ze składem...
moja skóra była bardzo sucha po tym i sciagnięta... najgorszy kosmetyk , jaki do tej pory miałam.

polecam

Bardzo dobry żel micelarny, dobrze oczyszcza, nawilża skórę. Nie ma uczucia ściągnięcia. Jestem bardzo zadowolona, polecam przetestować. Dużo produktów przetestowałam, ten jest póki co najlepszy.

Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Uwielbiam kosmetyki Mixa, bo są idealnie dobrane do mojej przesuszonej i ściągniętej skóry. Żel kupiłam na promocji, bo chciałam go wypróbować i sprawdzić czy będzie równie dobry jak inne produkty z tej serii. Musze przyznać, że pomimo iż jest łagodny dla skóry to bardzo dobrze oczyszcza i delikatnie nawilża nie powodując uczucia ściągnięcia.

ZMNIEJSZAJĄCY UCZUCIE ŚCIĄGNIĘCIA

Produkt wyposażony jest w wygodną pompkę i ma opakowanie w przepięknym, głębokim niebieskim kolorze. Chciałam się dzisiaj podzielić z Wami moimi pierwszymi wrażeniami na temat tego produktu :)Produktu tego używamy bez użycia wody. Przyznam się Wam, że było to dla mnie nie do pojęcia, ale skoro producent tak zaleca to tak też zrobiłam. Nałożyłam jedną pompkę żelu na płatek kosmetyczny i przystąpiłam do demakijażu. Produkt bardzo dobrze poradził sobie ze ściągnięciem pudru, podkładu oraz produktów do konturowania twarzy. Następnie przeszłam do zmywania oczu. Obawiałam się, że gdy żel dostanie mi się do oka to je podrażni lub sprawi, że zajdą mi mgłą. Na szczęście nic takiego się nie stało. Żel bardzo dobrze radzi sobie zarówno z tuszem do rzęs, jak i cieniami. W ogóle nie podrażnia wrażliwych okolic oczu.
Skóra po jego użyciu nie jest lepka, a uczucie jakie zostawia po sobie jest naprawdę przyjemne i komfortowe. Twarz jest nawilżona, odświeżona i oczyszczona. Mogę nawet zaryzykować twierdzenie, że żel zdecydowanie lepiej zmywa makijaż niż płyn micelarny. Dzięki temu, że jest niezwykle gęsty, a opakowanie jest wyposażone w pompkę produkt jest bardzo wydajny.

Mixa, Hyalurogel - opinia pozytywna ;)

Żel uważam za bardzo delikatny, łagodny i przyjemny nawet w przypadku skóry bardzo wysuszonej i wrażliwej. Nie zauważyłam efektu ściągania oraz podrażnień. Bardzo przyjemny, delikatny zapach. Dzięki pompce bardzo przyjemna i wygodna aplikacja. Bardzo dużą zaletą jest wydajność - wystarczy na naprawdę długo. Polecam

Bardzo dobry

Zachwycona serią Hyalurogel postanowiłam wypróbować ten oto produkt. Zawsze używałam płynów micelarnych i byłam ciekawa formy żelu.Ma wygodne opakowanie z pompką, co ułatwia dozowanie. Produkt dobrze zmywa makijaż, nawilża i nie podrażnia skóry. Działa więc jestem jak najbardziej na tak.

Do wrażliwej cery

Do wrażliwej skóry jest idealny, nie powoduje podrażnień, nie ma tego okropnego uczucia ściągania więc bardzo mi przypasował ten żel. Zapach nie jest jakoś mocno intensywny, jest ok, konsystencja też dobra, żel nie spływa po twarzy. Opakowanie bardzo wydajne, starcza na dłuższy czas nawet podczas codziennego używania.

Koi i nawilża

Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, dlatego ten produkt jest dla mnie wybawieniem. Stamdardowe mleczka do demakijażu, zazwyczaj już odpadają na starcie, część z nich powoduje właśnie nieprzyjemne uczucie sciągnięcia i czerwone plamy na twarzy.
Z tym żelem jest jednak inaczej. Nakładam jedną pompkę tego specyfiku na wacik i oczyszczam dokładnie z makijażu twarz i szyję. Żel bardzo dobrze sobie radzi z podkładem, pudrem i cieniemi, nieco gorzej z tuszem do rzęs. Po użyciu ma się miłe wrażenie oczyszczonej dogłębnie skóry.
Nie podrażnia oczu oraz nie uczula. Ma bardzo gęstą konystencję i jest niesamowicie wydajny.
Skóra jest miła w dotyku i naprawdę odświeżona i gładka. Dla mnie super!