Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Mixa, Hyalurogel, Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia

Nawilżaj skórę już podczas oczyszczania za pomocą Żelu micelarnego Mixa Hyalurogel, wzbogaconego w czysty kwas hialuronowy.
Jego unikalna formuła zawiera micele - małe cząsteczki,które jednym gestem usuwają zanieczyszczenia i makijaż. Żelowa formuła zmniejsza tarcie skóry płatkiem kosmetycznym. Produkt do twarzy i powiek. Formuła żelu wzbogacona jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody, niż sam waży. Nawilża, koi i przygotowuje skórę do nałożenia kremu.
Hipoalergiczny. Bez etanolu. Bez parabenów. Nie wymaga spłukiwania.

Najlepszy

Bez umycia twarzy żelem czuję się brudna i niedomyta, nawet jeśli wcześniej wykonam dokładny demakijaż.
Jedyne czego nienawidzę zaraz po umyciu twarzy, to właśnie uczucie ściągnięcia, a w bardziej ekstremalnym okresie czyli np zimą- moja skóra piecze i jest zaczerwieniona.
Ten żel tak jak obiecuje producent dobrze myje twarz, ale nie powoduje jej ściągnięcia.
Dodatkowo jest w higienicznym, estetycznym opakowaniu z pompką i w bardzo niskiej cenie, a miałam 5 x droższe, które to uczucie ściągnięcia powodowały.
Oczywiście żel do mycia nie zastąpi kolejnych etapów pielęgnacji i nie zastąpi kremu i serum, ale lepszego produktu do tej pory nie znalazlam

Bardzo fajny

Super żel micelarny. Skóra po jego użyciu nie jest ściągnięta ani wysuszona. Dobrze domywa resztki makijażu i sebum. Daje uczucie oczyszczenia i odświeżenia. Ma łagodny, delikatny skład. Nie uczula. Zapach typowy dla tego typu kosmetyków. Robi wszystko, czego oczekuję od żelu micelarnego.

Fajny żel, który faktycznie działa

Większość kosmetyków z mixy mi się sprawdza i tutaj też nie ma odstępstwa od reguły. Ten żel świetnie nadaje się do zmywania makijażu, ponieważ zupełnie nie przesusza mojej delikatnej cery. Wygodnie się go aplikuje i rozprowadza po twarzy, zapach jest neutralny i niedrażniący. Fajnie, że jest to kosmetyk na każdą kieszeń, który faktycznie działa i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną. Polecam.

bardzo dobry produkt

Jako kosmetolog nigdy nie byłam przekonana do produktów tej marki. Po wypróbowaniu tego produktu, moja opinia się zmieniła. Jest to naprawdę dobry produkt do każdego typu cery. Jako drogeryjny kosmetyk bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

fajny

Żel micelarny Mixa Hyalurogel jest bardzo fajny i przydatny w codziennym stosowaniu. Jest bardzo wydajny przez swój skład, zmywa dokladnie makijaż, opakowanie bardzo fajne, chroni przed wyschnięciem dzięki pompce

super

Żel micelarny Mixa Hyalurogel jest bardzo fajny i przydatny w codziennym użytkowaniu. Jest bardzo wydajny, zmywa dokladnie makijaż, opakowanie bardzo fajne, chroni przed wyschnięciem

Lubię ten produkt :)

Żel micelarny zmniejszający uczucie ściągnięcia - to coś bez czego moja toaleta nie może się obyć. Żel świetnie zmywa makijaż, idealnie dba o skórę, a od kiedy mam go w swojej szafce nie wiem co to znaczy uczucie ściągania skóry.
Jestem zaskoczona jego wydajnością! Poręczne opakowanie z pompką chroni nas przed nadmiernym zużyciem wpływając na łatwość dozowania.

Świetny produkt

Żel jest rewelacyjny. Nie podrażnia wrażliwej skóry, doskonale oczysza ją. Producentowi sprawdził się ten produkt. Nie czuć uczucia ściągania na twarzy.

Bardzo dobry produkt

Coz moge powiedziec, producent nie robi nas w bambo i jego obietnice pokrywaja sie z rzeczywistoscia :) ten zel jest swietny i kto wie, czy nie stanie sie moim hitem!

Ideał !

Cudowny produkt. Ani mnie nie podrażnił ani nie uczulił. Jest bardzo wydajny oraz ma wygodny aplikator. Nie powoduje uczucia ściągnięcia na skórze twarzy. Dodatkowo można go dostać w bardzo dobrej cenie.

Fajny produkt

Cała seria Mixa Hyalurogel przypadła mi do gustu. Są to kosmetyki delikatne, dla cery wrażliwej, nie podrażniają. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne w użyciu a jednocześnie produkt jest bardzo wydajny - jedna pompka pozwala oczyścić twarz. Bardzo przyjemna, lekko żelowa konsystencja produktu nie powoduje jego pryskania podczas dozowania jak ma to miejsce w wielu produktach z pompką. Co do samego działania żel dobrze usuwa makijaż z twarzy, jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie powoduje reakcji alergicznych. Rzeczywiście nie zauważyłam po zastosowaniu żelu aby skóra była nieprzyjemnie ściągnięta czy napięta. Jednocześnie produkt po użyciu nie pozostawia na twarzy lepkiej warstwy, dobrze się wchłania.

Żel bardzo ok

Podebrałam też żel kiedyś kilka razy od siostry i tak mi przypasował, że zaczęłam kupować swój ;) Rzeczywiście zmniejsza uczucie ściągania. Bardzo delikatny i przyjemny zapach, nie jest zbyt intensywny, co mi odpowiada. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu :) Można go często dorwać na promocji w Rossmanie :)