Isana, Milde Seife Blütenfest mit Ying-ylang Extrakt (Delikatne mydło w płynie 'Święto kwiatów')

Mydło Isana 'święto kwiatów' posiada kwiatowy zapach. Delikatnie i łagodnie myje dłonie. Lipidy chronią i pielęgnują skórę. Zawarty kompleks pielęgnacyjny pozwala utrzymać gładką i delikatną skórę dłoni. Produkt testowany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry. Produkt przyjazny dla skóry.

mydła
oczyszczające
z pompką
w żelu
normalna

Bardzo lubię firmę ISANA

Ta firma dostarcza nam wiele dobrych i wydajnych produktów. U mnie kolejno znalazło się to mydło. Cudownie pachnie! Jak większość kosmetyków tego producenta. Mydło ma bardzo fajną konsystencję, która nie wysusza rąk, a dodatkowo sprawia, że je nawilża. Stosuję codziennie od miesiąca i widać różnicę. Skóra nie jest taka sucha, a delikatnie odżywiona i pachnąca. Za produkt nie zapłaciłam więcej niż 3 zł. Cena na którą może sobie pozwolić każdy z nas. Polecam bardzo, szczególnie teraz na wiosnę, bo mydło cudownie pachnie kwiatami.

Dla mnie nie.

Lubię produkty Isany i często kupuję, bo są to sprawy groszowe. To mydło niestety do gustu mi nie przypadło przez swój zapach. Dla mnie jest to zapach starych perfum. Nie mój klimat. Poza tym mydło spisuje się dobrze.

Zwyczajne mydło

Powiem szczerze- i tak je pewnie jeszcze kupię, bo jest tanie i ładnie pachnie. Więc narzekać nie ma na co. Jednak co mi w tym produkcie nie odpowiada to fakt, że wysusza dłonie, mydło jest rzadkie. Mało wydajne. Ale to wszystko jestem w stanie wybaczyć, bo nie kosztuje miliony monet. Opakowanie jest dosyć ładne. Uwielbiam w kosmetykach akcent z Ying- Ylang, ponieważ ma przepiękny zapach. Jako zwyczajne mydło do rąk i tak polecam, bo zwykle szkoda kasy na droższe mydła w płynie. Produkt średnio się pieni. Dokładnie oczyszcza i myje skórę dłoni.

Słaba wersja

Lubię kupować mydła w płynie marki Isana przede wszystkim za niską ceną, dobrą jakość, wydajność i poręczne opakowanie. Niestety wersja 'Święto kwiatów' bardzo mnie rozczarowała z kilku powodów. Zapach jest mdły, nijaki i nie uważam, że można go określić jako kwiatowy. Kolejnym minusem jest kiepskie pienienie się produktu co mnie zdziwiło bo innym wersjom nie mogę tego zarzucić. I tak będę kupowała mydła marki Isana jednak będę omijała wyżej wymienioną wersję bo póki co jest najgorsza jaką wybrałam.

Nie dla mnie

Jestem na etapie testowania wszystkich mydełek od Isany, przetestowałam to, więc pora na recenzję.
Mydełko bardzo dobrze się pieni, myje i usuwa zanieczyszczenia. Po umyciu rąk, są one lekko nawilżone. Zapach jest kwiatowy, nie podoba mi się, sprawia wrażenie zapachu babcinych perfum. Mydełko ma kolor różowy, zamknięte jest w ładnym opakowaniu w kwiatuszki.
Pompka wymierza odpowiednią ilość mydła. Produkt jest bardzo wydajny, a cena jest bardzo, bardzo niska. Jak za taką cenę, naprawdę warto spróbować.

jedno z moich ulubionych

Często kupuję mydła Isany i cieszę się, że mają taki spory wybór. Jeśli chodzi o właściwości myjące, to myślę, że wszystkie są na jednym poziomie. Natomiast jeśli chodzi o zapachy, to jest chyba najładniej pachnące. Świeży, wyraźny ale delikatny kwiatowy zapach. Nie drażni, nie przeszkadza. Samo mydło jest dość gęste przez co wydajne. Dobrze się pieni i z łatwością zmywa nawet tłuste produkty z dłoni. Za to, że opakowanie jest z pompką i bardzo ładnie wygląda ode mnie dostaje kolejny punkt. Aaaa i jeszcze cena - na każdą kieszeń. Polecam

Piękny zapach i dobre mycie

Mydło odkryłam u swojej babci, kiedy pojechałam do niej na dłuższe wakacje. Po przyjeździe do domu od razu zaopatrzyłam się w jedno opakowanie tego mydła. Zapach bardzo przypadł mi do gustu!

Klasyczne opakowanie mydła Isany, z pompką, która działa bez zarzutu. Moim zdaniem jedna pompka to trochę za dużo na jedno dozowanie, ale można mechanizmem manipulować tak, by otrzymać odpowiednią dawkę mydła. Opakowanie ładnie się prezentuje w łazience, choć ja wolę przelewać zawartość do własnego dystrybutora.

Zapach
Jest po prostu cudny! To kwiatowy, ożywczy zapach, aż chce się myć ręce ;) Nie jest narzucający ani zbyt perfumowy, nie wywołuje zawrotów głowy. To przyjemna opcja właśnie na lato, jeśli wolimy kwiatowe zapachy od owocowych.

Mydło
Pieni się bardzo dobrze, mała ilość w zupełności mi wystarcza. Zmywa tłuszcz, skrobię, inne zabrudzenia - nie muszę zbytnio szorować rąk nawet po pracach w ogrodzie. Jednocześnie dobrze się spłukuje, nie pozostawia na dłoniach zapachu, ale neutralizuje poprzednie wonie. Co dla mnie ważne - nie podrażnia ani nie wysusza skóry dłoni. Jestem atopikiem i większość takich nie-dermokosmetyków mnie uczula i podrażnia, ale tutaj mydło działa bez zarzutu. Jedyne co - muszę smarować po umyciu ręce kremem, by zniwelować lekkie uczucie ściągnięcia.

Wydajność
Moim zdaniem wydajność jest bardzo zadowalająca - na jeden raz wystarczy bardzo mała ilość, więc jedno opakowanie zużywa się i zużywa... Ja swoje miałam 1,5 miesiąca przy używaniu przez kilku domowników.

Polecam mydło - świetnie pachnie, dobrze myje, jest wydajne i w dobrej cenie.

Bardzo delikatne, o świeżym - kwiatowym zapachu

Uwielbiam mydła w płynie, a już w szczególności te z firmy Isana, ponieważ uważam, że nie ma co przepłacać i wydawać dwa razy tyle na mydła z droższych firm, gdy tutaj mamy bardzo dobre i spełniające swoją rolę mydełka, jednocześnie przy ogromnym wyborze co do ich zapachów. Konkretnie tą wersję włożyłam do koszyka kompletnie nie wiedząc jak pachnie, jednak patrząc na szatę graficzną, wiedziałam że i tym razem się nie zawiodę.

Zacznę od opakowania które od razu mnie urzekło, ponieważ zawiera motyw kwiatowy, który jest idealny na tę porę roku, a więc genialnie oddaje słoneczną pogodę, pięknie zdobiąc przy tym naszą łazienkę. Jak to na mydła w płynie przystało, opakowanie jest z pompką, która działa bez zarzutów, nic się nie zacina, nie blokuje, nie 'pluje' na prawo i lewo, nie ma problemu z aplikacją odpowiedniej ilości produktu.

Mydełko ma różowy kolor, przez co gdy kapnie nam na umywalkę to niestety to dość mocno widać. Co do konsystencji - jest w porządku, jednak mogłoby być odrobinę gęściejsze, ponieważ niekiedy potrafi uciekać z rąk, jednak dla mnie to żaden problem. Ma bardzo delikatny, świeży, kwiatowy zapach, który absolutnie nie drażni, używanie go to sama przyjemność.

Jeśli chodzi o samo działanie mydła, to w stu procentach spełnia swoją rolę. Osobiście od mydła do rąk nie oczekuje zbyt wiele, ważne jest dla mnie żeby dokładnie oczyszczało i nie wysuszało skóry dłoni. Tak więc, dobrze się rozprowadza, fajnie się pieni, dokładnie oczyszcza dłonie i przede wszystkim nie wysusza ani w żaden sposób nie podrażnia. Nie zauważyłam żeby wykazywało właściwości nawilżające, jednak od tego mam mnóstwo innych kosmetyków i absolutnie tego od niego nie wymagam. Nie ma żadnych problemów z jego spłukiwaniem, po umyciu dłonie się nie lepią, są delikatnie wygładzone i przyjemnie pachną.

Jak za taką cenę uważam, że nie ma nic lepszego, mydełko dostępne oczywiście w Rossmanie, według mnie wystarcza na bardzo długo i szczerze powiedziawszy to nie wiem czy kupię ponownie, ale to tylko ze względu na to, że wybór co do zapachów jest ogromny i chyba jak każda z nas (jeśli chodzi o mydła czy żele pod prysznic) uwielbiam je zmieniać. Ode mnie piąteczka i gdy tylko skończy mi się to opakowanie, pomknę do Rossmana w poszukiwaniu kolejnych perełek zapachowych :)

Kwiatowe i delikatne

Mydełko te jest bardzo przyjemne w stosowaniu. Ma bardzo ładny, delikatny, kwiatowy zapach, który nie jest przesadnie intensywny czy drażniący. Idealna kompozycja kwiatowa zapewnia przyjemne mycie dłoni.

Zapakowane w opakowaniu z pompką, która działa bez zarzutu, nie psuje się i nie zacina. Można w łatwy sposób wydobyć odpowiednią ilość produktu. Opcja pompki jest chyba najlepszą z możliwych do tego typu produktów. Szata graficzna w przyjemnych kwiatowych kolorach dzięki czemu opakowanie zdobi łazienkę.

Konsystencja idealna, bardzo przyjemna i lekka. Mydło dobrze się rozprowadza, ładnie pieni i bezproblemowo spłukuje. Dłonie po myciu się nie lepią, są wygładzone, delikatnie nawilżone, miękkie i ładnie pachną.

Mydełko dostępne w drogeriach Rossmann za symboliczną cenę około 3zł za pojemność 500 ml więc niewiele a mydełko jest wydajne i wystarcza na długo nawet przy regularnym stosowaniu.

Lubię je.

Mydło dobrze myje, dobrze się pieni. Bardzo przyjemnie pachnie - kwiatowo, niezbyt intensywnie.
Opakowanie jest kolorowe i ładnie wygląda na umywalce. Oczywiście plusem jest pompka.

Robi co ma robić

Zapach jest kwiatowy ale też lekko cukierkowy. Mydło ma gęstą konsystencję i ciemno różową barwę. Także jak coś kapnie z dozownika to od razu brudzi umywalkę. Mydło lekko się pieni ale dobrze oczyszcza dłonie i nie wysusza ich. Dozownik się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość produktu. Grafika przyciąga wzrok w łazience.

fajny zapach w mojej łazience

Mydełko przetestowane, nie wysusza, ładnie myje.
Pachnie świeżymi kwiatami, bardzo kuszący ten zapach i bardzo mi się spodobał.
Czego chcieć więcej od mydełka za tę cene?