Cien, SOS Hand Concentrate (Koncentrat do rąk)

Cien, SOS Hand Concentrate (Koncentrat do rąk)

Regenerujący krem do rąk, który tworzy na nich ochronną maskę. Idealny zarówno na dzień, jak i na noc. Jego wysoka koncentracja sprawia, że odżywia nawet najbardziej przesuszone dłonie.

Koncentrat na noc

Produkt nadaje się do stosowania na noc, jest tłusty w konsystencji przypomina wazelinę. Odżywia regeneruje i nawilża skórę. Nie posiada zapachu. Spełnia swoje zadanie. Opakowanie dość ładne wygodne i Poręczne. Produkt jest wydajny, za taką cenęWarto spróbować. Nie lubię uczucia powłoki na rękach i tej tłustości więc na dzień nie zdecydowałabym się go użyć ale jeśli chodzi o działanie moim zdaniem jest to dobry produkt, nie spodziewałam się po nim że tak się sprawdzi.

Działa cuda!

Kupiłam ten krem przypadkiem z myślą o mamie, która miała bardzo popękane, suche dłonie. Nie była to o tyle kwestia zimna czy detergentów, a raczej sprawa uczulwniowa, jednak ten krem przychodził wtedy na ratunek.
Po pierwsze, niesamowicie nawilża. W przypadku mojej przyjaciółki wyleczył zimowe pęknięcia skóry, a mnie też zawsze przed nimi chroni.
Po drugie, efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długi czas. Krem pozostawia na dłoniach wyczuwalna, lepka powłokę, która gwarantuje gładkie gładkie dłonie.
Po trzecie, radzi sobie z bliznami, ranami itp.
Dodatkowo kosztuje grosze, jest ogólnodostępny i bardzo wydajny.

Jedyny krem który działa

Rewelacyjny ratunek dla dłoni! Krem który pomaga ale tak na prawdę pomaga. Przy moich wysuszonych popekanych dłoniach, przy zaczerwienieniach między palcami gdzie schodziła skóra, ten krem po prostu pomógł. Cudownie nawilża, otula dłonie, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia takiego uczucia tłustych dłoni. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Gdy tylko cis się dzieje z moimi dłońmi wiem że tylko ten krem im pomoże i wszystko naprawi. Polecam z całego serca bo na prawdę jest to świetny kosmetyk za niewielkie pieniądze.

bardzo specyficzny

Produkt kupiłam po to, aby jeździł ze mną w samochodzie. Nie oczekiwałam cudów, po składzie nie spodziewałam się czegoś szczególnego.
Podoba mi się wieczko zamykane na klik i to, że nie muszę użyć obu dłoni do jego otwarcia. Również jest możliwe nałożenie małej ilości produktu, przez mały otwór, podobny do kremu Neutrogena. To jest duży plus.
Krem jest mocno wazelinowy, szybko się wchłania, aczkolwiek nie jest idealny. Pozostawia uczucie na dłoniach jak po nafcie, co nie jest zbyt przyjemne.

Natłuszcza skórę, ale nie jest to długotrwały efekt.
Z braku większego wyboru można kupić, ale nie jest to produkt na lata.

Mieszane uczucia

"krem" ten bardziej przypomina wazelinę do dłoni. Jest dość tłusty, ciężki, bardzo długo się wchłania, dlatego bardziej nadaje się na stosowanie na noc, bądź pod rękawiczki. Jeżeli chodzi o samo działanie, szybko radzi sobie z mocno przesuszonymi dłońmi. Nie nawilża a raczej natłuszcza, więc do codziennego stosowania raczej jestem na nie.

nieeeeee

Ten krem to mój zawód :( jego konsystencja jest taka dziwna... mazista.... nie przypomina typowego kremu, tworzy bardzo dziwna barierę(strukturę) na skórze, po zaaplikowaniu ma kolor jasny żeby za chwilę zmienić się w biały kolor kremu, rozprowadza się bardzo.... dziwnie, nie jak typowy krem, bardziej jak taka mazisto olejowa konsystencję, w moim przypadku bardzo ciężko się wchłania i w zależności od ilości wycisnietego kremu, lepi ręce mniej lub bardziej, a i zdecydowanie to nie jest ratunek na moje spierzchniete dłonie.
zapach neutralny,
Na plus chyba jedynie wydajność bo faktycznie nie trzeba go wiele aby rozprowadzić po swoich dłoniach głównie po to żeby ręce się nie lepily.....

Natychmiastowa pomoc

Cudowny środek. Krem bardzo odżywczy, nawilżający, ratunek dla bardzo suchych dłoni. Krem do zadań specjalnych.
Łatwo dostępny, bezzapachowy, nie podrażnia i szybko się wchłania.
Ma podręczną, wygodną tubkę i super cenę

Świetny krem

Mocno nawilżający, gęsty krem. Do zakupu zachęcił mnie napis SOS, ale nie spodziewałam się rewelacji, widząc cenę tego kremu. Okazało się zupełnie inaczej. To jest naprawdę dobry krem, idealny na noc, przez to że jest bardzo tłusty, ale za to bardzo treściwy.

Zbyt tłusty jak dla mnie

Jak dla mnie nie sprawdził się. Krem jest zbyt tłusty i pozostawia cieżką "maślaną" powłokę na skórze, co skutkuje tym, że trudno cokolwiek robić rękoma, bo wszędzie zostają tłuste odciski palców. Jest dość wydajny i kompaktowy ale to raczej maść, niż krem nawilżający. Dlatego jak kto lubi i może bardziej na noc przed założeniem bawełnianych rękawiczek do regeneracji skóry, a nie na co dzień przy codziennych czynnościach wykonywanych rękoma.

Krem na zimę - od lat

Krem od marki Cien - o nazwie SOS to jak nazwa wskazuje ratunek dla wysuszonych i podrażnionych dłoni. Kosztuje niewiele, zawiera całkiem sporo produktu i jest wydajny. Krem ma konsystencję gęstego żelu i już niewielka ilość pozwala na pokrycie całych dłoni. Doskonale nawilża, tworzy barierę ochronną oraz przyśpiesza regenerację podrażnionych dłoni. Używam go zwłaszcza zimą, gdy moje dłonie są w bardzo złym stanie spowodowanym obniżeniem temperatur. Stosuję go wówczas dość obficie na noc - jak dla mnie nie wchłania się za szybko dlatego z własnej wygodny aplikuję go w momencie gdy już niczego nie zamierzam dotykać.
Opakowanie w tubce jest raczej dość średnim pomysłem. Pod koniec produktu bardzo trudno wydostać krem ze względu na jego bardzo gęstą formułę.

Rewelacja!

Mój ulubiony krem! Ma świetną konsystencję, jest opatrunkiem dla moich dłoni.
Jest bardzo wydajny i szybko się wchłania. Jest odpowiedni na każdą porę roku. A to tego bardzo niska cena.

Odkrycie zeszłego roku!

Krem kupiłam przypadkowo podczas zakupów w Lidlu jako, że mój ulubiony lipidowy z Mixy się właśnie skończył. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że krem nawilżeniem i działaniem dorównuje właśnie swojemu poprzednikowi oraz innej znanej dobrej marce kremów do rąk a przy tym cena jest śmiesznie niska. Krem jest w poręcznym, nie za dużym opakowaniu, idealne do torebki, mocno nawilża, świetny na zimę, prawdziwe sos dla suchej skóry rąk, szybko się wchłania, nie obtłuszcza. Skład wydaje się być okey. Nie powodował żadnych reakcji alergicznych.