Nivea, Ujędrniające mleczko do ciała Q10 + Witamina C do skóry suchej

Ujędrniające mleczko do ciała NIVEA® Q10 zostało wzbogacone o dwa silne antyoksydanty - koenzym Q10 i witaminę C. Udoskonalona formuła zauważalnie ujędrnia i poprawia sprężystość skóry już po 10 dniach stosowania. Odżywcze mleczko do ciała intensywnie nawilża skórę przez 48 godzin.

lotion
>250ml, 100 – 250ml
sucha
mleczka
bez parabenów, zapachowa
natłuszczające, nawilżające, ujędrniające
bogate

Jestem na tak

Potrzebowałam czegoś aby moja skóra była chociaż trochę nawilżona. Próbowałam dużo różnych kosmetyków ale działały tylko na chwilkę. Mleczko Nivea DZIAŁA i to działa bardzo dobrze, potrzebujesz tylko trochę produktu, aby przez przynajmniej kilka dni cieszyć się nawilżoną skórą.

Absolutny TOP

Jak w tytule. Dla mnie od jakiegoś czasu numer 1.
Przy mocno przesuszonej skórze, dopiero ten produkt dał radę.
Po około dwóch tygodniach regularnego stosowania, skóra pozostawała miękka i nawilżona nie tylko zaraz po aplikacji, ale również wiele godzin po! Konsystencja bardzo ok, super się rozprowadza przez co produkt też jest wydajny. I co ważne dla mnie, dobrze się wchłania. Nie muszę czekać nie wiadomo ile, żeby założyć ubranie po aplikacji. Tuba wystarcza mi na około 3 tygodnie stosowania.
Jestem zachwycona!

Przyjemny, ale nie moja bajka.

Mleczko do ciała nigdy nie było moim ulubionym kosmetykiem.
Nivea niestety nie przekonała mnie do tej formy kosmetyku.
Mleczko zakupił mój mąż , który jest wielki fanem kosmetyków do ciała Nivea.
Opakowanie to duża stojąca plastikowa butelka w kolorze granatowym. Ścianki są twarde i sztywne, co z jednej strony sprawia, że opakowanie jest bardzo trwałe i nie odkształca się, z drugiej strony ciężko wydostać ostatnie porcje kosmetyki z butelki.
Kosmetyk ma formułę typowego mleczka, z gatunku tych bardziej gęstych.
Zapach bardzo intensywny, kremowy, charakterystyczny dla marki Nivea.
Nie lubię tej konsystencji. Dziwnie ślizga się po skórze i z trudem wchłania. Nie lubię tego odczucia.
Skóra po jego użyciu jest miękka i nawilżona, ale gdzieniegdzie kosmetyk pozostaje niewchłonięty. Trzeba pamiętać o dokładnym rozsmarowaniu go co mnie irytuje, gdyż kosmetyk ma mi dawać poczucie komfortu i możliwe najmniej zajmować mi czasu.
Nie przekonałam się do tego kosmetyku i nie przekonał mnie do stosowania mleczek.
Wolę klasyczne balsamy i przy nich pozostanę.

Przyjemny krem

Testuje różne kremy do ciała, a to mleczko jest przyjemne. Wiadomo ze krem nie jest w stanie ujędrnić skory, ale za to ma większe zdolności nawilżające.

Jestem zadowolona z rezultatow

Balsam koenzym Q10 i witamina C dostępny jest w praktycznie każdej drogerii.
Opakowanie to plastikowa butelka niebieska o pojemności 400ml.butelka posiada zamknięcie.na opakowanie widnieją pomarańczowe napisy
Konsystencja nie za gęsta lekko żółtawa.latwo się rozsmarowuje i wchłania .balsam ładnie pachnie jakby cytrusów.
Skład
Skład nie jest idealny .balsam zawiera koenzym Q10 i witaminę C.balsam przeznaczony jest do skór suchych wymagających nawilżenia.ja mam skórę suchą
Efekty
Efekty są super.skora jest nawilżona i ujedrniona.jestem jak najbardziej na tak.szkoda tylko że skład nie jest naturalny.mysle że warto go wypróbować nie uczulił mnie ani nie podrażnił.

Ujędrniające mleczko do ciała Q10 + Witamina C do skóry suchej

Mleczko świetnie radzi sobie z suchą skórą, szybko się wchłania i na długo pozostawia miłe uczucie na skórze. Ma bardzo przyjemną konsystencję, nawilża i ujędrnia skórę. Poza tym ma przyjemny zapach i jest dość wydajne. Wystarczyło mi (250ml) na 28 dni codziennego stosowania wieczorem.

W porządku.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i odżywienie skóry bez podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Poręczna butelka, w charakterystycznym dla marki kolorze. Wykonana z solidnego, grubego plastiku. Ciężko przez nią kontrolować zużycie produktu. Na górze logo, pod spodem krótki opis produktu. Na dole zmieszczona informacja dla jakiego typu skóry jest polecany krem. Z tyłu czytelnie rozpisany skład i termin przydatności po otwarciu. Całość zamykana na zatrzask. Butelka sama się nie otworzy w podróży i nie zniszczy przez codzienne użytkowanie. Producent daje do wyboru dwie pojemności – standardową czyli 250 ml i ekonomiczną 400 ml.

Wrażenia: Krem ma konsystencje mleczka, ale dość gęstego. Łatwo się nakłada i rozprowadza na skórze. Wchłania się stosunkowo szybko, ale nie jest to jakiś ekspres. Pachnie dość klasycznie jak na markę Nivea przystało. Po pierwszej aplikacji nie widziałam efektów nawilżenia, przy regularnym użytkowaniu było nieco lepiej. Mleczko nie jest wydajne, opakowanie 250 ml wystarczyło mi na niecałe 2 miesiące regularnego stosowania. Same efekty nawilżające są super, pod warunkiem, że używam tego właśnie kremu. Jak przeszłam na inny, wypracowane efekty się gdzieś straciły. Efekty ujędrniające są, ale też niewielkie. Dla potrzeb mojej skóry te mleczko jest nieco za słabe, ale myślę, że po nie wrócę w okresie letnim. Wtedy liczy się dla mnie szybkie działanie po kąpielach słonecznych, mogę aplikować kosmetyk parę razy dziennie i wtedy efekty nawilżające będą bardziej spektakularne. Plus za łatwą dostępność w sieciach drogerii, kolejny plus za sensowną cenę w stosunku do jakości kosmetyku.

Nivea, Ujędrniające mleczko do ciała Q10 + Witamina C do skóry suchej

Lekka konsystencja mleczka z dużą dozą olejków, które długo utrzymują się na skórze. Po użyciu skóra jest błyszcząca i bardzo dobrze nawilżona. Polecam to mleczko osobom ze skórą suchą, ja zregenerowałam skórę nóg i rąk już po pierwszym opakowaniu. Skóra jest delikatniejsza w dotyku szczególnie na łokciach i kolanach.

Ujędrnia i nawilża

Rzeczywiście balsam ujędrnia, przy niewielkim cellulicie (nie wiem czy tłuszczowy miałam czy wodny) ale po 3 tygodniach stosowania codziennie (bez żadnych ćwiczeń czy diet), zauważyłam, że skóra jest fajnie ujędrniona i zmniejszył się cellulit a koniec końców zniknął całkowicie (zwróciłam na to uwagę po 2óch miesiącach stosowania więc nie wiem dokładnie po jakim czasie). Skórę mam normalną, bez problemów, więc też fajnie ją nawilżał. Wydaje mi się, że słaba jest wydajność i długo się wchłania ale może ja za dużo nakładałam. Najlepiej wypróbować na sobie.

Niezłe

Przyjemny zapach, mleczko nie lepi się, nie jest tłuste, nie plami, szybko się wchłania, dosyć dobrze nawilża i chyba tak delikatnie ujędrnia ale nie jest to jakiś efekt wow.

Mój ideał

Balsam Nivea używam od lat. W zależności od promocji kupuje różne rodzaje. Ten ujędrniajacy jest tak samo super jak pozostałe. Chociaż efektu ujędrnienia nie zauważyłam a stosuje go juz kilka miesięcy. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Ma przyjemny zapach specyficzny dla kultowego kremu Nivea. Skóra pachnie nim cały wieczór. Idealny do wieczornej pielęgnacji. Stosuj go tak codziennie od lat. Kocham balsamy Nivea.

Nawilżenie, tak!

Moje ulubione! Marka Nivea nie zawodzi, te mleczko jest moim faworytem dla skóry spragnionej nawilżenia. Stosuje je praktycznie codziennie po kąpieli.
Mleczko jest rzadsze, bardzo sprawnie można rozsmarować po skórze.
A wchłania się bardzo szybko i o to chodzi, bo można zaraz się położyć, a nie czekać aż się wchłonie.
Zapach jest delikatny i przyjemny, utrzymuje się na skórze, chociaż rano już nie jest tak wyczuwalny.
Skóra jest po zastosowaniu mleczka znacznie wygładzona i odpowiednio nawilżona, przez cały dzień.
Działa rewelacyjnie! Dla spragnionej nawilżenia skóry działa kojąco.
Ujędrnienie? Szczerze.. Nie zauważyłam.
Opakowanie jest w formie plastikowej butelki zamykanej na "klik", jak mleczko będzie się kończyło będzie problem z użyciem go do końca bo na zakrętce się nie da rady postawić, jest skoszona.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego mleczka, długotrwałe nawilżenie i krótki czas wchłaniania!