Bielenda, Bio Plantacja Bawełna, Organiczne mleczko do ciała

Bielenda, Bio Plantacja Bawełna, Organiczne mleczko do ciała

Organiczne mleczko do ciała BAWEŁNA o pięknym, ciepłym zapachu i delikatnej kremowej konsystencji, doskonale pielęgnuje nawet najbardziej suchą i wrażliwą skórę. Niezwykły preparat łączy nawilżające, odżywiające i zmiękczające właściwości bawełny. Skutecznie regeneruje, ujędrnia, zmiękcza i wygładza skórę. Delikatnie natłuszcza, likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry. Pozostawia ją miękką, gładką i sprężystą.

Skład: .

Cena: ok. 18zł / 250ml

/mw/

słabiutki

Zakupiłam skuszona ceną w promocji, ponieważ regularna jest bardzo wysoka.

Szału nie ma :)

Plusy:
- dość ładny zapach, nienachalny, pudrowy
- konsystencja
- szybko się wchłaniał

Minusy:
- słabiutkie i krótkotrwałe nawilżenie
- mało wydajny
- cena regularna jest bardzo wysoka w porównaniu do jakości

Generalnie nie daje praktycznie żadnych efektów,nie nawilża, nie wygładza, za tę cenę można mieć coś super działającego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Może być

Balsam nie jest zły - nawilża, pozostawia skórę miękką i pachnącą, ale nie działa też lepiej niż większość tego typu kosmetyków.

Plusy:
- ładny zapach (nieco słodkawy, ale też niezbyt nachalny)
- konsystencja - dość rzadka, ale łatwo wsmarowuje się w skórę
- dość szybko się wchłania
- pozostawia skórę lekko natłuszczoną
- wydajny

+/- efekt nawilżonej skóry nie jest długotrwały, ale tez mało który krem taki efekt daje; nie mam specjalnych problemów z przesuszoną skórą, balsam przez jakiś czas pozostawiał taką nawilżającą powłoczkę , ale np. smarując się wieczorem rano już nic nie zostawało po niej

Minusy
- standardowa cena jest dosyć wysoka, za niższą cenę można kupić balsamy działające podobnie albo i lepiej. Ja akurat dostałam go gratis do innego produktu, więc nie narzekam

Używam tego produktu od: używałam długo (z rok), na zmianę z innymi balsamami

Słaby ...

Cena nieco odstrasza(20 zł za mleczko?:<), ale kupiłam w akcie desperacji naprawde przesuszonej skóry na łokciach i łydkach.

+ nawilża, nie natłuszcza
+ skóra miękka w dotyku
+ konsystencja bardzo przyjemna w użytkowaniu

-nie nawilżyło łokci
- krótkie działanie
- cena. Za tę cenę możnaby mieć coś dłużej nawilżającego...
Słabiutki :(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Słaby, o wiele za słaby

Balsam kupiłam zachęcona opiniami i swoją dobrą oceną jednego z kremów do twarzy. I niestety rozczarowałam się bardzo.

Owszem, ma funkcjonalne opakowanie, miłą konsystencję i ładny zapach, ale co z tego, skoro nie robi prawie nic?

Rozkłada się znakomicie... ale wchłania tak sobie. Jest \"mokry\", a właściwie tłustawo-mokry na skórze. Bardzo nie lubię tego efektu. Zawsze mam wrażenie, że więcej tej wilgoci paruje niż się wchłania.

Jakość balsamu oceniam zwłaszcza przy działaniu na łydki i pośladki. Ten, no cóż... Jeśli się zastanawiałam, czy smarowałam się balsamem, czy nie, to jest zdecydowanie słaby. Kilka godzin po prysznicu i nałożeniu kosmetyku nie ma po nim śladu. Skóra jest sucha jak była.

Na domiar złego balsam jest zdecydowanie za drogi. Zapłaciłam za niego 19 zł. Prawie dwie dychy za kosmetyk miły na oko i zupełnie nieskuteczny w działaniu - to duża przesada. Za te pieniądze można kupić znacznie lepsze preparaty. Tym razem Bielenda mnie zawiodła zupełnie.

sympatyczne

ładny, ciepły, pudrowy zapach
dobre właściwości pielęgnacyjne - mimo, że ma lekką, lejącą się konsystencję, solidnie nawilża, wygładza, pozostawia skórę miekką i elastyczną.
używałam zimą i byłam raczej zadowolona.

Używam tego produktu od: już zużyte

pozytywna niespodzianka!

ten balsam bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! kupiłam go przypadkowo, tzn był dołączony jako gratis do kremu do depilacji :) pomyslalam- pewnie jakis badziewie dolaczaja bo nie schodzi, ale jak zaczelam stosowac...rewelacja! pachnie b. ladnie, ale to kwestia gustu, nawilza super i świetnie się wchłania. jedynie co to opakowanie niezbyt przypadlo mi do gustu :D ale przy tylu zaletach to pryszcz :D Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Jeden z najlepszych.

Nigdy nie byłam przekonana do tej marki jednak kupiłam go z nadzieją ze faktycznie jest wyprodukowany z naturalnych składników i będzie się czymś wyróżniał.Nie myliłam się!

Super konsystencja, zapach troszeczkę inny niż w pozostałych balsamach ale to może świadczyć tylko o tym ze faktycznie posiada mniej środków aromatycznych (chemicznych). Wchłania się optymalnie szybko, a skóra jest po nim bardzo miękka i mila w dotyku.

Kupiłam dwa opakowania za 19 zł.Trafiłam na promocje! Kup jedno drugie dostaniesz gratis:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

polecam

kolejny spośród balsamów Bielendy jaki wypróbowałam - po przeciętnym z serii afrykańskiej i aloesowym, z którego byłam b zadowolona. ten jest nawet lepszy!
- konsystencja w sam raz
- piękny słodki zapach
- szybko i dobrze się wchłania
- dobrze nawilża, skóra jest od razu miękka i wygładzona

z minusów: nie jest zbyt wydajny. mam go już trochę czasu ale nie używam bardzo regularnie a znika całkiem szybko. mimo to - polecam! na chwilę obecną to najlepszy balsam jakiego używałam. :)Używam tego produktu od: 2m-ce