Seboradin, Niger, 14-dniowa Intensywna kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów

Kuracja witaminowo --ziołowa w ampułkach do włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji. Odżywka zawiera kompleks witamin grupy B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych. Dobrano je tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi. Dodatkowo ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łagodzące, a ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy działają normalizująco na gruczoły łojowe skóry i przetłuszczanie się włosów. Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamując nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu i innych zmian skórnych. Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy oraz żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu, włosy stają sie widocznie mocniejsze i zdrowsze.

regenerujące, zapobiegające wypadaniu włosów, łagodzące, wzmacniające, przyśpieszające porost włosów
w ampułkach
lekkie
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się, sucha i wrażliwa
do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do włosów przetłuszczających się

Pomoc w walce z wypadaniem

Miałam taki czas, że włosy mi zaczęły bardzo wylatywać. Zdecydowałam więc że wypróbuję ampułek z polecanej firmy Seboradin. Dodatkowo zastosowałam jeszcze dwie rzeczy o których napiszę poźniej. Produkt jest dość drogi, ale myślę, że dla efektów warto go kupić. Stosowałam po umyciu włosów około pół ampułki wcierając w skórę głowy, by produkt starczył na dłużej. Zapach jest jak dla mnie ładny, apteczny, ziołowy. Niestety nie pamiętam, ale być może produkt pomógł mi trochę też z przetłuszczaniem włosów. Jednocześnie piłam też herbatki z pokrzywy i brałam tabletki ze skrzypem, aby działać od ,,wewnątrz''. Nie jestem pewna co najbardziej tutaj pomogło, ale po ponad miesiącu stosowania tych 3 rzeczy włosy raz na zawsze przestały mi wypadać. W każdym razie produkt przyczynił się do tego.

Bez rewelacji

Niestety kuracja nie przyniosła zamierzonego efektu. Włosy w dalszym ciągu wypadały. Kuracja wpłynęła w niewielkim stopniu na porost włosów. Nie wrócę ponownie do tego produktu. W tej cenie można znaleźć bardziej skuteczne wcierki. Produkt nie podrażnia skóry. Ma ziołowy, przyjemny zapach. Produkt zamknięty w ampułkach.

TAK

Chętnie testuje różne kosmetyki do włosów, a zwłaszcza te po których mają szybciej rosnąć albo mniej wypadać ;) Ampułki dorwałam w Rossmannie za 14 zł więc nie mogłam ich nie wziąć :) U mnie rzeczywiście zminimalizowały wypadanie, delikatnie przyspieszyły wzrost. Jednak używam również szamponu na porost z innej firmy, nakładam oleje, maski, odżywki, stosuje suplementacje więc ten wzrost nie jest tylko efektem stosowania tych ampułek. Po poprzedniej wcierce z klorane miałam mały łupież co normalnie mi się nie zdarza i z tym te ampułki również sobie poradziły. Ma w składzie alkohol denat ale jest on często spotykany w tego typu produktach i jego obecność w nich jest zrozumiała :) Jednak dla wrażliwych osób może to nie być dobry wybór, więc czytajcie skład :) Jeśli jeszcze ją dorwę na promocji bardzo chętnie kupię, gdy zatęsknię do niej pewnie też chociaż mam dużo innych produktów do testowania i naprawdę dany produkt musi skraść moje serce żebym do niego wróciła.

Da się taniej i skuteczniej

Ampułki kupiłam na promocji w Hebe. Były wtedy dość tanie, choć i tak nie warte swej ceny. Dlaczego? To produkt niewydajny. Żeby zauważyć ich działanie należałoby kupić ze dwa opakowania, jak nie więcej. Za 77 ml płacimy od 30 zł w górę. Dla porównania Banfi kosztuje 22 zł za 250 ml.
Przejdźmy jednak do efektów. Nie ma szału. Ampułki są solidne, szklane. Aplikacja nieco problematyczna. Sam płyn o średnio przyjemnym zapachu. Działanie? Delikatnie hamuje wypadanie włosów. The end.

Warto spróbować

Kapsułki kupiłam w zestawie z szamponem i balsamem. Musiałam się ratować, bo włosy wypadały i miałam już placki :(. Ampułki mają coś w sobie choć z drugiej strony nie do końca mnie przekonują.

Zdecydowanie nie polecam

Miałam dwa podejścia do tego produktu.
Za pierwszym razem z początku byłam zadowolona z efektów działania. Korzystałam tylko przez tydzień. Po tygodniu, czyli po odstawieniu, moje włosy zaczęły wypadać ze zdwojoną siłą.
Niedawno postanowiłam dać produktowi drugą szansę, ale tym razem już po trzeciej ampułce włosy zaczęły lecieć garściami..

Radzę Wam poszukać innego sposobu na wypadanie, tą wcierką można tylko pogorszyć sytuację.

Nie polecam

Dostałam jako prezent, i zastosowałam kilka ampułek. Niestety nie przeczytałam składu, a ten jest dosyć tragiczny w mojej ocenie. Przy stosowaniu ampułek odczuwałam świąd skóry i pojawiły się na głowie małe strupki, stąd też zaprzestałam ich używania. Niestety minęło już kilka miesięcy, a świąd i strupki dalej występują i różne szampony nie radzą radzą sobie z tym problemem. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych działań ampułek, nie polecam nikomu.

Nieprzyjemne...

Nie przepadam za nimi.
Ciężko wylewa się go z ampułek... Włosy stają się szorstkie i niemiłe w dotyku... Ciężko je rozczesać. Bardzo niemiłe uczucie na głowie... W ten sam dzień koniecznie muszę umyć włosy bo bardzo się przetłuszczają. Nie zauważyłam żadnych efektów, a były dość drogie...

Nie dla mnie

Włosy coraz bardziej mi wypadały, więc stwierdziłam, że chce zastosować coś co może mi poprawi kondycję włosów. Postawiłam na te ampułki. Nie był to zbyt dobry wybór. Te ampułki w niczym mi nie pomogły - włosy nadal wypadają mi garściami. Wydaje mi się nawet że mi zaszkodziły, bo czułam że mam podrażnioną skórę głowy.
Na początku zużywałam tak jak trzeba czyli całą ampułkę na raz, ale wydawało mi się, że mam wtedy tłustawe włosy, więc stosowałam jedną na dwa razy.
Na pewno nie kupię ich więcej. Może poszukam czegoś innego.

To nie to

Wcierkę nabyłam, gdy włosy zaczęły lecieć mi garściami, ale p 14 dniach przerzuciłam się na wersję Forte, która lepiej się u mnie sprawdziła.Nie mniej jednak ta wersja dostarczyła mi mnóstwo nowych babyhair i nieznacznie zmniejszyła wypadanie. Zapach bardzo nie w moim guście. Kojarzył mi się z kosmetykami babci.

Naprawdę pomaga

Kurację z ampułkami Seboradin Niger rozpoczęłam ze względu na bardzo intensywne wypadanie włosów podczas wakacji. Ampułki aplikowałam na skórę głowy na 2-3h przed każdym myciem (czyli co drugi dzień). Pierwsze efekty pojawiły się już mniej więcej po dwóch tygodniach regularnego wcierania. Włosów rzeczywiście zaczęło wypadać mniej, zwłaszcza podczas mycia. Po 2 miesiącach czyli po zużyciu 2 pełnych kuracji włosy praktycznie nie wypadają wcale, efekt utrzymuje się mimo odstawienia ampułek, a dodatkowo włosy nabrały pięknego blasku.
Wcierka mimo zawartego w składzie alkoholu nie spowodowała u mnie podrażnienia czy przesuszenia skalpu.
Jeśli chodzi o zapach, dość specyficzny ale z czasem można się przyzwyczaić. Jedyny minus to niska dostępność.
Cena, jak na takie działanie naprawdę przystępna.
Przy problemie jakim są mocno wypadające włosy naprawdę warto wypróbować. :)

Świetny produkt!

Ampułki używałam wraz z szamponem oraz odżywką. Efekty zauważyłam po miesiącu regularnego stosowania. Obecnie włosy odzyskały dawny blask! Jestem bardzo zadowolona i polecam cały zestaw Seboradin Niger ;)

Zaznacze, że rozpoczęłam kurację ze względu na nadmierne wypadanie włosów spowodowane najprawdopodobniej częstym używaniem prostownicy i suszarki. Dodatkowo farbuję włosy, także to również działało na ich niekorzyść.

Po kuracji włosy stały się gęstsze, mniej łamliwe i przede wszystkim przestały wypadać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy