Dove, Damage Therapy, Szampon z odbudowującym serum do włosów suchych i zniszczonych

System pielęgnacji Dove Damage Therapy przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych, poddawanych częstej stylizacji. Zawarte w produktach bogate serum odbudowujące intensywnie regeneruje włosy, wzmacniając ich strukturę i odporność przed ponownymi uszkodzeniami. Regularne stosowanie systemu Dove Damage Therapy zapewnia włosom siłę i piękny, zdrowy wygląd. W skład systemu wchodzą szampon, odżywka i maseczka.

ok

Spodobał mi się zapach, opakowanie całkiem całkiem, cena przystępna. Fajna gęsta konsystencja, łatwo się pieni a to na plus :)
Moja mama z babcią zauważyły, że po zastosowaniu tego szamponu włosy zamiast być nawilżone stały się takie bardziej suche, jak siano wyglądały ;/ Tak samo było z innym szamponem, o którym opinię też będę wystawiać.
Nie jest zły, aczkolwiek no ja szukam czegoś co pomoże moim przetłuszczającym się włosom, ale ten jest nawet nawet:)

Byłam zadowolona

Bardzo lubiłam ten szampon.
Po jego użyciu włosy były gładkie, miękkie i puszyste.
Kosmetyk bardzo ładnie pachniał, dobrze się pienił, był wydajny.
Opakowanie poręczne i estetyczne.
Co do działania odbudowującego- raczej nie poprawił kondycji włosów, jednak nie spodziewałam się tego po drogeryjnym szamponie.
Produkt jak najbardziej na plus.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Szampon po raz pierwszy kupiłam dobre kilka lat temu i byłam zachwycona. Włosy były po nim jakby "napite", pięknie pachniały i sprawiały wrażenie nawilżonych. Wydaje mi się jednak, że po dłuższym, codziennym stosowaniu szampon może przesuszać włosy. Lecz raz na jakiś czas - polecam!

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: Ok. 2 opakowań

Uwielbiałam go

Kupiłabym ten produkt, gdyby był w sklepach. Niestety wycofali go. Świetnie nawilżał włosy, nie plątał, pięknie pachniał i był najlepszy. Co prawda cena była dość wysoka, ale za taką jakość jestem w stanie płacić ;)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie naliczę

Super ! ;)

Ten szampon jest swietny... Mam bardzo zniszczone wlosy poprzez czeste uzywanie prostownicy.. :/ testowalam wiele szamponow i powiem szczerze , ze zawsze bede wracac do tego . Swietnie nawilza i odzywia :). Polecam :).

Ilość zużytych opakowań: sześć

dobry szampon;)

niewiem czy szampon jest regenerujacy poniewaz jestem zwolenniczka calych seri, ten akurat kupilam na promocji w trakcie wprowadzania nowej szaty i reszte seri uzupelnilam juz produktami w nowym opakowaniu. Dobrze sie pieni, przyjemnie pachnie, wlosy sa czyste:P to wcale nie byla ironia poniewaz nie raz tak mialam ze nawet po dwukrotnym umyciu jakims szamponem wlosy byly po wysuszeniu dalej takie niby tluste niby suche niewiem jak to okreslic(dobrze splukalam). takze ogolnie jestem zadowolna odzywka jest od regenerowania wiec niewiem jak ktos moze narzekac ze szampon nie odzywia tylko wlosy sa suche... to znaczy ze trzeba zaczac o siebie bardziej dbac i zakupic tez odzywki i maski-one sa odzywiania naszych wlosow. no chyba ze ktos podcina koncowki raz na tydzien to moze sobie pozwolic na sam szampon:P

Używam tego produktu od: 2 miesiace temu

NAJLEPSZY

+ ładny zapach
+ wydajny
+ dobrze się pieni
+ odbudowuje włosy i sprawia, że są lekkie, delikatne i mają zdrowy wygląd.
+ poręczne opakowanie

- gęsty
- trochę drogi

Raczej kiepski.

Myć myje, ale nic poza tym.
To odbudowujące serum musiało gdzieś bardzo głęboko się schować, bo zużyłam cały duży szampon 400ml i jego obecności nie zauważyłam.
Szampon obciąża, nie nawilża, nie odżywia.
Włosy się plączą, są ciężkie, oklapnięte.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400ml

Tragedia

Nigdy jeszcze nie miałam tak strasznego szamponu. To jest po prostu najgorszy KWC. Najbardziej nie znoszę go ze względu na to, że niesamowicie plącze włosy.Nawet po zastosowaniu jedwabiu nie mogłam ich normalnie rozczesać.Rozczesując je, a raczej próbując rozczesać wyrwałam sobie tonę włosów.

Zalety: brak

Wady:
- strasznie plącze włosy
- nie zauważyłam po jego zastosowaniu nawet żadnego nawilżenia, nie mówiąc już o poprawie stanu włosów (a rzekomo jest do włosów zniszczonych)
- cena, uważam że jak na takie dziadostwo jest zdecydowanie wygórowana, za darmo bym go nawet nie wzięła. Zwykłe szampony familijne za 4 zł są o wiele lepsze i tak mi włosów nie plączą.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetny ;)

Najlepszy szampon dla włosów potrzebujących nawilżenia, piękny zapach, wydajność, przystepna cena, ułatwia rozczesywanie i przede wszystkim poprawia kondycję włosów.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Masakra !! :(

Szampon totalnie nie dla mnie !! Użyłam go pare razy i więcej nie zamierzam !!
Nie dość że strasznie plątał moje włosy, były matowe naprawde zgroza (używałam dodatkowo z odżywką z tej samej serii) , po umyciu owymi produktami czułam sztywną skorupę na głowie, którą musiałam z godzine rozczesywać... Masakra, aha na dodatek za każdym razem wywoływał u mnie łupież. No cóż widocznie jeśli chodzi o Dove i moje włosy, to nie to...

Zdecydowanie jeden z lepszych

Moje włosy sie przetłuszczają a ja mam tendencje do eksperymentowania na nich. Ten szapmon wraz z odżywką tej serii spisuje się rewelacyjnie mimo, że jest przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Nie obciąża moich włosów i pozostawia je w bardzo dobrej kondycji a przy tym tani( zwłaszcza w wersji 400ml) i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:>6