Nivea, Baby, Chusteczki `Fresh & Pure`

Nivea, Baby, Chusteczki `Fresh & Pure`

Chusteczki Nivea Baby `Fresh & Pure` oczyszczają skórę dzieci równie delikatnie jak czysta woda. Nie pozbawiają skóry jej naturalnej bariery ochronnej.
Chusteczki Nivea zawierają krystalicznie czystą wodę i wyciąg z aloesu.

ochronne, oczyszczające
hipoalergiczna
podrażniona, wrażliwa, sucha

Chusteczki prawie do wszystkiego

Moja skóra:
Sucha, wrażliwa.

Do czego używam:
Chusteczki nawilżane używam niemalże do wszystkiego. Do ciała, do rąk, do czyszczenia obuwia, do wyczyszczenia na szybko podłogi kiedy coś się rozleje lub po prostu w podróży.

Jakie są:
Odświeżające i nie podrażniają skóry. Ich jakość wykonania jest równie dobra, chusteczki nie pękają i przyjemnie pachną.

WADY:
- opakowanie
- cena

Do wycierania rączek

Moja córka ma rok .
Na codzień używamy chusteczek z wodą ale do wyciągania raczek używamy różnych chusteczek.
Oczywiście chusteczek używamy tylko poza domem bo w domu jest woda w kranie i mydło;).
Chusteczki posiadają ładnie kolorystycznie opakowanie.
Opakowanie w kolorze niebiesko granatowo białym.
Napisy na opakowaniu granatowo ,biało różowe.
W opakowaniu znajdują się 63 sztuki chusteczek.
Napisy na opakowaniu duże czytelne.
Chusteczki posiadają odklejane zamkniecie .
Zamkniecie dobrze trzyma się opakowania nic się nie odkleja.
Chusteczki w kolorze białym z niebieskimi misiami nivea.
Chusteczki dobre jakościowo nie za cienkie nie rozrywają się podczas wyciągania.
Chusteczki o powinnam zapachu kremu nivea.
Chusteczki świetnie dają sobie radę z brudnymi rączkami i brudna buzią córeczki.
Chusteczki nie uczulają.
Chusteczki pozostawiają na skórze piękny zapach .
Chusteczki są wydajne wystarczy w aby ogarnąć daną część ciała.

Chusteczki nawilżane

U KOGO STOSOWANE – u osoby dorosłej i u dziecka
W JAKIM CELU – oczyszczenie rąk
DOSTĘPNOŚĆ w wielu drogeriach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – zamykane na klej
SZATA GRAFICZNA –niebieska, rzuca się w oczy, charakterystyczna dla Nivea Baby
SKŁAD – mógłby być lepszy, ale stosujemy tylko do rąk i głównie na placu zabaw, podczas prac plastycznych
WYDAJNOŚĆ – na kilka tygodni
ZAPACH – świeży, delikatny
EFEKT – domywa lekki brud, ale z racji tego że są słabo nasączone to bywa to problematyczne
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – w zależności od ilości sztuk

Dobre

Chusteczki w standardowym opakowaniu z szatą graficzną przypominającą całą markę. Chusteczki charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Chusteczki są średnio nasiąknięte ale dobrze oczyszczają. Nie rwa się , łatwo się wyciągają. Nie podrażniają skóry dziecka i nie powodują alergii.

Pachnące chusteczki

Jedne z moich ulubionych chusteczek jaki dość często kupuję kiedy wpadną mi w oko w jakimś sklepie. Są to chusteczki które są bardzo mocno nawilżone i mają piękny zapach. Zdecydowanie nie uczulaja i sprawdzaja się do odświeżenia nie tylko w podróży. Zdecydowanie polecam wszystkim lubiącym zapach klasycznego mydła dove.

Fajniutkie

Dzieci nie mam ale chusteczki tego typu są przeze mnie regularnie kupowane w szczególności w okresie letnim. Chusteczki zabieram do plecaka, torebki kiedy wychodzę z domu. Sprawdzają się świetnie w podróży czy to samochodem czy na wycieczce pieszej.

Do odświeżenia, do oczyszczenia rąk, dłoni czy butów kiedy ubrudzimy. Sprawdzają się także w domu przy porządkach, kiedy coś się rozleje. Jestem uzależniona od mokrych chusteczek ale te szczególnie zapadły w pamięć, ze względu na charakterystyczny zapach. Oczywiście zapach jest przyjemny i osobiście nie przeszkadza. Chusteczki są dobrze nawilżone i są dość trwałe, nie rozrywają się tak szybko. Nie podrażniają skóry i nie powodują zaczerwienienia ale nie stosuje ich codziennie.

Mogą być

Kupiłam w ciemno wielopaki w Dealz nie czytając o nich żadnych opinii. Za 3pak zapłaciłam 15 zł więc cena za paczkę na plus. Z tego co widzę na zdj kiedyś te chusteczki miały nadruk w urocze misie, na moich już nie ma, no trochę szkoda. Nie mam dzieci ale nawilżane chusteczki są u mnie w domu zawsze , przydają się do sprzątania, higieny intymnej i wielu innych rzeczy. Maja ładny kosmetyczny, może lekko dzidziusiowy zapach. Są dość mocne, nie rwa się, skutecznie oczyszczaja. Nigdy mnie nie podrażniły ani nie uczuliły. No i z plusów to na tyle. Naklejka zabezpieczająca opakowanie przed wyschnięciem szybko się odkleja, a chusteczki stają się suche. Ale pudełko na chusteczki trochę ratuje sytuacje. No i nie wyciągają się pojedynczo. Nie są to dla mnie najlepsze chusteczki na rynku, ale jak najbardziej do użytku codziennego, najważniejsze że nie podrażniają

Dobry pomysł na podróże

Kupuliśmy je przed wyjazdem, bo wiadomo jak jest z dziećmi. Zaraz się ubrudzą, a nie zawsze jest pod reką kran. Wybór padł na nivea, bo były dostępne i ufamy tej marce. Nie wiem czy użyłbym ich na pupę dziecka, bo skład jest trochę nietypowy, a synek ma problemy ze skórą, ale na rączki sprawdza się świetnie. Jeden problem, o którym tu już tu pisano, to to, że trochę szybko wysychają, więc pod koniec tygodniowego wyjazdu końcowka była już chusteczkami higienicznymi o zapachu kremu. Przydadzą się w walizce albo plecaku dorosłym i dzieciom, które lubią umorusać się lodami, słodką bułką czy gofrem przy pierwszej okazji :)

niestety szybko wysychają...

zapach jest cudowny, taki kojący, pudrowy. chusteczka się nie rwie. niestety zamknięcie jest słabe - chusteczki wysychają co utrudnia/uniemożliwia ich użycie. żeby były zdatne trzeba namaczać pod kranem co jest bez sensu :(

Dobre dla dzieci

Te chusteczki to rewelacja jeśli chodzi o pielęgnację skóry dziecka, dokładnie myją pięknie pachną w dodatku nie są ani za suche ani za mokre, są wydajne przede wszystkim i cenowo też się opłaca gdy weźmie się np zestaw, nadają się do prze mycia nawet całego ciała, zapach utrzymuje się prez chwilę na skórze,

Średni skład

SKŁAD
Chusteczki niestety dość wysoko w składzie mają butylene glycol

ZAPACH
Chusteczki mają delikatny, przyjemny zapach.

OPAKOWANIE
Szata graficzna typowa dla produktów nivea. Granatowe opakowanie z grafiką misia. Chusteczki zamknięte są w foliowym opakowaniu zamykanym na przylepiec. Przylepiec do ostatniej chusteczki dość szczelnie zamyka opakowanie. Chusteczki standardowej wielkości. Łatwo się je wyciąga z opakowania. Chusteczki wyciągają się pojedyńczo. Dość dobrze nawilżone
DZIAŁANIE NIEPORZĄDANE
Podczas użytkowania nie zauważyłam ani u siebie, ani u dziecka żadnych podrażnień i alergii. Jednak patrząc na skład chusteczki mogą nie nadać się do bardzo wrażliwej pupy dziecka

CENA
Bardzo przystępna cena, szczególnie w wielopaku.

Dobre chusteczki

Chusteczki charakteryzują się bardzo przyjemnym zapachem.
Chusteczki wyciągają się pojedynczo - jedna nie ciągnie drugiej. Po wyjęciu nie rwą się. Są dobrze nawilżone co ułatwia używanie. Chusteczki nie podrażniają ani nie uczulają.