KWC LogobyWIZAŻ logo

• 31 marca 2022 o 9:10
    Piękny orzeźwiający zapach i 100 % skuteczności
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odkąd pamiętam byłam fanką antyperspirantu w sztyfcie, jakoś tak najbardziej potrafił zaspokoić moje potrzeby związane z ochroną przed potem. Ostatnio podczas zakupów zainteresował mnie właśnie ten produkt i muszę przyznać szczerze, że to połączenie zapachowe sprawiło, że powiedziałam sobie biorę go. # Antyperspirant znajduje się w 200 ml metalowym opakowaniu. Na górze zabezpieczenie w postaci różowej nakrętki, pod nią przycisk wykonany z fajnego tworzywa tak jakby antypoślizgowego , wszystko działa sprawnie. # szata graficzna jak w większości kosmetyków Divę, białe tło, napisy , jedyne co się zmienia to grafika. Tutaj możemy znaleźć listki trawy cytrynowej i granat . # zapach jak dla mnie fenomenalny, świeży, orzeźwiający, właśnie takie nuty zapachowe odpowiadają mi najbardziej. # produkt stosuje codziennie od miesiąca, już na samym starcie stwierdzam że jest bardzo wydajny. Strumień który wydobywa się po naciśnięciu atomizera rozprasza się niczym mgiełka dzięki czemu kosmetyk rozprasza się po całym miejscu, które chce chronić. Świeżość i komfort utrzymuję się ładnych parę godzin, nie mogę mu pod tym względem nic zarzucić. Nawet zauważyłam, że dużo mniej się pocę. Kolejna sprawa nie pozostawia plam na ubraniach, a tego się chyba najbardziej bałam. Skóra pod pachami po jego użyciu jest delikatna, nie mam żadnych podrażnień, a miewałam już z tym spory problem. Jestem mile zaskoczona , otrzymałam od niego wszystko czego oczekiwałam, jedyne czego nie sprawdzałam to czy faktycznie chronić 48 h, ale myślę że raczej nikt tego nie próbuje;-)
    W hipermarkecie
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 stycznia 2022 o 7:19
    Lubię choć szału nie ma
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Antyperspirant w wygodnym opakowaniu z atomizerem, który nie zacina się . Antyperspirant charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Antyperspirant nie podrażnia oraz nie brudzi i nie zostawia śladów. Antyperspirant chroni przed potem choć wolę używać go razem z antyperspirantem w postaci kulki, myślę że sam używany nie da pełnego komfortu. Produkt wydajny.
    Drogeria Rossmann
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 sierpnia 2022 o 8:04
    Smakowity :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Najczęściej sięgam po antyperspiranty marki Nivea, jednak widząc na hipermarketowych półkach koleżkę z konkurencyjnej firmy Dove ;) o zapachu granatu i werbeny cytrynowej długo nie trzeba było mnie namawiać na przetestowanie.wyżej wymienionej wersji. Opakowanie to tradycyjna aluminiowa puszka w białym kolorze,mój egzemplarz miał pojemność 200 ml, z przodu umieszczono logo producenta z wizerunkiem granatu i listkami werbeny,zatyczka w kolorze bladego różu,spray przez cały okres użytkowania spełniał swoją rolę ni zacinajac się. To co mnie w nim urzekło to zapach,o rany cudny!! Mój nos wyczuwa …pieczone jabłko z cynamonem :D,do tego aromat jest wyczuwalny przez otoczenie i komplementowany jako …perfumy ;).jeśli chodzi o działanie to nie mam nic mu do zarzucenia, spełnia swoją rolę,dobrze chroni przed niechcianymi brzydkimi zapachami,odświeża,daje poczucie komfortu i czystości, polecam
    Zalety:
    • zapach!!który długo utrzymuje się na skórze
    • spełnione obietnice producenta,antyperspirant jest łagodny i delikatny dla skóry
    • niweluje brzydki zapach,człowiek poci się na pachnąco
    • nie klei się pod pachą, nie roluje,nie zbija w kluski,nie szczypie ani nie piecze nawet po depilacji
    • nie wysusza delikatnej skóry pod pachami
    • rozpala idealną mgłę nie chlapiąc wodą
    • nie dusi otoczenia
    • pojemność’
    • nie brudzi ubrań,białych,czarnych czy kolorowych
    • ubrania nie są sztywne w okolicach pach
    • dostępność
    Wady:
    • z chęcią widziałabym wersję podróżną o pojemności 100 ml :)
    W hipermarkecie
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 sierpnia 2024 o 22:33
    Super na upały, ale...
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    ... bardzo szybko się kończy. Mam wrażenie, że kiedyś antyperspiranty wystarczyły na duuuużo dłużej. Co się stało, że kończą się po dwóch tygodniach codziennego stosowania? Poszłam do Rossmanna, żeby kupić jakiś dobry antyperspirant. Z produktów Dove jestem zadowolona: są delikatne, dobrze chronią przed potem, w dodatku oferują interesujące, niebanalne zapachy (szczególnie w linii "GoFresh"), a poza tym minimalistyczna biała smukła puszka z estetyczną i dyskretną grafiką oraz kolorystycznie dopasowanym do niej korkiem zwyczajnie zachęca do zakupu. Tym razem antyperspiranty od Dove były objęte promocją. Sięgnęłam po wariant granatowo-werbenowy, gdyż wydawał się być strzałem w dziesiątkę na upały. Nie pomyliłam się. Rzeczywiście daje radę, dobrze odświeża, jednak przy temperaturze powyżej 30°C nie ma bata, żeby się nie dopsikać (mówię jako osoba, która nie poci się intensywnie). Ochrona przed potem jest dość standardowa, typowa dla marki, a więc optymalna (na gadkę o dwudniowej ochronie nie dam się nabrać). Wiele dobrego wnosi przede wszystkim zapach. Fajny, rześki aromat cierpkiego granatu i odświeżającej trawy cytrynowej to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów na lato. Kto używał sprayów od Dove, ten wie, że spust to jedna z mocniejszych stron produktu - działa jak należy, nie zacina się, nie trzeba się z nim siłować, wkurzać się, palec się nie ześlizguje, dozuje odpowiednio gęstą mgiełkę, nie dusi przy aplikacji. Psiuka jak ta lala i wchłania się natychmiastowo! :) Nie brudzi ubrań, nie obsypuje się cukrem-pudrem... przynajmniej mój egzemplarz. Z tyłu puszki widnieje stempelek zapewniający, że produkt nie był testowany na zwierzętach - co trzeba bezwzględnie docenić. Minusem jest obecność soli aluminium, ale mało który dezodorant jest ich pozbawiony. Cena w stosunku do działania byłaby przeze mnie oceniona jako "przyzwoita", ale jeśli brać pod uwagę wydajność... gdyby nie ubywał po tych dwóch czy trzech tygodniach... Robi to. Miesiąca u mnie nie przetrwał. Kiepściutko... Czy kupię go ponownie? Być może tak... Chociaż nie przywiązuję się do antyperspirantów i lubię próbować różnych wariantów zapachowych.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 maja 2024 o 22:14
    Dobry
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Antyperspirant dla kobiet ma unikatowy zapach stworzony z granatu i werbeny cytrynowej. Zapach zapewnia świeżości w ciągu dnia. Antyperspirant dla kobiet zapewnia ochronę Nie pozostawia plam na ubraniach Nie zawiera alkoholu , nie podrażnia.
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną