KWC LogobyWIZAŻ logo

4,4 na 5
Kupi ponownie: 61% osób
  • 5 / 5
    Jaśminowo-lawendowy król!
    Ludzie mogą mówić, że najlepsze lata ma za sobą, że oklepany i co tam jeszcze chcą. A dla mnie to jest i będzie najpiękniejszy zapach jaki było mi dane wąchać. Moja pierwsza prawdziwa miłość perfumeryjna. Nie przeszkadza mi nawet, że 3/4 pachnące nim osoby używa podrób, to ich sprawa. Właśnie za ten zapach zebrałem najwięcej komplementów, szczególnie od koleżanek. I właśnie z tym zapachem czuję się najlepiej. Wprost uwielbiam tę woń jaśminowego mydełka. I dobrze, że stracił sporo na popularności :)

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    lilivampire
    6 lutego 2008 o 22:55
    3 / 5
    Jak tani dezodorant pod pachy
    Na początku nawet się spodobał mnie i memu facetowi, ale po chwili, zastanawiając się co nam ten zapach przypomina, doszliśmy do wniosku, że pachnie jak tanie dezodoranty pod pachy Fa (lub coś w tym rodzaju). Skojarzenie mało sympatyczne, więc ten zapach zdecydowanie odpada. Używam tego produktu od: nie używam Ilość zużytych opakowań: próbka

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Icarium
    26 marca 2011 o 19:24
    2 / 5
    Nic specjalnego
    Klasyka, przez wielu postrzegany jako zapach wybitnie męski i elegancki. Co do drugiego się zgadzam, jest dosyć subtelny nie posiada nachalnych nut zapachowych, bardzo dobrze skomponowany. Jesli chodzi o męski charakter całej kompozycji... Było by OK jest tam cedr bergamota i mydlana nutka, jednak jak dla mnie jakieś środkowe akordy zapachowe niemęskie (nienawidzę różanych nut). Spotkałem wiele kobiet, które nim pachniały uważam, że może to być unisex. Używam tego produktu od: meczę sie z nim już około roku Ilość zużytych opakowań: jedna 50

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Paniparkowa
    2 czerwca 2021 o 13:37
    5 / 5
    Dobry męski zapach
    Perfumy po prostu świetne, długa utrzymują się na ciele, Bardzo ładnie pachną , są rasowe. na pewno każdy mężczyzna powinien je mieć na romantyczne wyjścia. Polecam wszystkim .
    Szczegóły:

Hipopotam_Nilowy
    30 maja 2018 o 20:21
    5 / 5
    Moja najlepsza woda toaletowa
    Ten zapach dostałem od kochanej Żony na 30 urodziny. Od początku przypadł mi do gustu ale z każdym dniem lubiłem go jeszcze bardziej. Zapach jest mocno wyczuwalny ale nienachalny i trwały. Jest to zapach zwracający uwagę ponieważ w pracy wszyscy go wyczuli i okazali aprobatę. Nie było komentarzy typu: brzydki, za mocny, nie pasuję Ci. Same pochlebne opinie a ludzie z którymi pracuję raczej nie ściemniają. Zapach jest bardzo męski i mocny ale nadaję się na codzień. Żona mówi, że jest tam świeżość lawendy ale mimo to jest męski? Cóż... mi się bardzo podoba. Flakon jest fajny i prosty ale widać, że to kosmetyk z wyższej półki. Zresztą na flakonie jest duży widoczny napis CHANEL. To mój pierwszy zapach od Chanel ale na pewno nie ostatni. Z tej jakże aromatycznej wody toaletowej jestem bardzo zadowolony.
    Szczegóły:
    • Trwałość: