NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Zapomnij o osypującym się brokacie i uzyskaj kontrolę nad każdą błyszczącą drobinką z naszą nową bazą pod brokat Glitter Primer! Ta lekka, kremowa formuła utrwali i utrzyma na swoim miejscu nasz primer.

bazy do makijażu ust, bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Świetny produkt

Nyx Glitter Primer jest świetnym i niezawodnym produktem. Must Have każdej wizażystki, a także osób, które kochają się na co dzień malować.
Jest to klej nie tylko do brokatu ale także do pigmentów, cieni sypkich, metalicznych czy perłowych.
Klej podbija cienie, utrwala ich trwałość na powiece. Stanowi świetną bazę, która przykleja pigmenty na mur beton i wydobywa ich piękno.
Klej jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość na powiece. Więc wystarcza na bardzo długo.
Często stosuję go również gdy odkleja mi się podkład na nosku. Niezastąpiony trik, który zawsze się sprawdza z tym klejem. Posiada ładne opakowanie. Można nakładać go palcem czy też pędzelkiem.
Klej powoduje, że cienie się nie rolują, nie osypują, należy jednak uważać z ilością kleju na powiece :)

Dobry, ale nie najlepszy

Kiedyś często go używałam, ale miałam do niego zawsze jakieś ale.
Nie można mu zarzucić, że nie utrwala brokatu, czy pigmentu. Jednak nie pracuje się na nim byt dobrze, bo jest dosyć gesty. Są na rynku rzadsze produkty, które bardziej chłoną brokat, pigment.
Przy bardzo miałkim brokacie produkt jest za gesty i skleja całość. Czasem zbiera się w powiekach. Z grubym brokatem radzi sobie całkiem ok.

niezastąpiony kosmetyk

Niezastąpiony produkt w mojej kosmetyczce. Idealny do długotrwałego i efektownego makijażu z pigmentami czy brokatem. Łatwy w aplikacji, nie podrażnia skóry, zapewnia perfekcyjne wykończenie. Produkt ma przezroczysty kolor, jest bezzapachowy i może być stosowany z różnymi rodzajami brokatu i pigmentów. Produkt jest bardzo wydajny oraz trwały - brokat trzyma się na nim cały dzień, nawet w ekstremalnych warunkach np. wesele. Kosmetyk jest uniwersalny - może być stosowany na twarzy i ciele, do różnych rodzajów brokatu i pigmentów. Szybko wysycha, nie pozostawia lepkiej warstwy i dobrze zaaplikowany nie roluje się. Wystarczy niewielka ilość, aby pokryć dużą powierzchnię. Jako makijażystka, mogę z całą pewnością stwierdzić, że Glitter Primer to niezastąpiony produkt.

Bomba

Moje nowe odkrycie to baza NYX , skusiłam się na nią czytając opinie . Jestem tak samo zadowolona jak i zachwycona trwałością . Baza świetnie się pigmentuje i nie pozwala spłynąć cienia świetnie się utrzymują. A błyskotki o niebo lepiej się trzymają. Opakowanie jest zgrabne i delikatne kusi swoją niewinnością.

Najlepszy z możliwych!

Kleju od NYX używam już od kilku lat i niezmiennie jest moim numerem jeden.
Opakowanie - bardzo ładne, przyciągające oko, z dobrze wydostającym się produktem.
Produkt jest bezzapachowy.
Wydajność - starcza na baaaaaardzo długo. Co więcej, po otwarciu nie traci swoich właściwości. Więc można go używać chyba w nieskończoność :)
Konsystencja przypomina klej.
Sam produkt jest świetny! Można nakładać go na powiekę palcem lub pędzelkiem. Podbija cienie niesamowicie! Przede wszystkim stworzony do błysków lecz nie tylko :) kolejnym plusem, jest to - że utrwala makijaż oka. Cienie się nie osypują, nie marszczą itd. Według mnie nie ma na rynku lepszego produktu z tej kategorii.

Świetnie podbija kolory

••• Powieki, cienie, makijaż •••
Baza pod cienie to dla mnie bardzo ważne, ze względu na tłuste powieki, jednak taką bazą jest najczęściej korektor. Cienie na powiekach trzymają się dobrze przy czym jak wspomniałam muszą być dobrze przygotowane do makijażu. Dodatkowo dobre cienie przyczyniają się do lepszego efektu i trwałości makijażu. Glitter jest ze mną od kilku dobrych lat i wiem, że mnie nie zawiedzie.

[ZALETY]
+ Odpowiedni dla cieni:
> błyszczących
> metalicznych
> foliowych
> sypkich
> perłowych
> brokatowych, itp.
+ Gęsta, kleista konsystencja, która nie jest trudna do aplikacji jak i roztarcia na powiece - pomocny będzie syntetyczny pędzelek
+ Cienie dobrze się trzymają
+ Super podbija kolor
+ Bardzo wydajny
+ Poręczne, małe opakowanie z wygodnym dozowaniem
+ Cena w stosunku do jakości i ilości produktu

[WADY]
Nie znalazłam.

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Mój ideał

Oj ten gagatek nie ma sobie równych jeśli chcesz na maxa sydobyc błysk i blask cieni i chxesz aby makijaż miał inny wymiar to serdecznie polecam Ci ten produkt..to co robi z cieniami to przechodzi moje oczekiwania naprawdę powieka tak blyszcyz że a ciężko uwierzyć że bez tego produktu i z ttm produktem to ten sam cien..produkt jest w tubce i jest mały ale za to mega wydajny. Wystarczy odrobina i efekt jest gwarantowany

Świetny

Świetny jako baza pod cienie i niezawodny, jeśli chodzi o pigmenty i wszelkie błyski. Jako baza zwiększa trwałość cieni, są nie do ruszenia. Trzeba jednak uważać, żeby za dużo nie dać bo zaczyna się rolować. Jednak to abolutny must have, jeśli kochasz pigmenty brokaty czy inne błyski. Świetnie przykleja je do powieki, dzięki czemu są wyraziste. Nie podrażnia. Dla mnie super!

Najlepszy

Klej postanowiłam kupić kiedy zaczęłam eksperymentować z makijażami na różne wyjścia. Żałuję, że tak późno poznałam istnienie tego typu produktu!

- wygodne opakowanie pozwalające wydobyć odpowiednią ilość produktu

- dobrze się nakłada, zarówno pędzelkiem jak i palcami, łatwo się rozprowadza, ma odpowiednią konsystencję

- zdecydowanie działa! Cienie, brokaty, pigmenty trzymają się na mur beton. Ani drgną przez cały dzień. Makijaż jest niesamowicie trwały, wytrzymuje cały dzień i noc

- klej podkreśla kolor nałożonych cieni, brokatów i innych upiększeń

- jedynym minusem jest to, że nałożony pod zwykłe cienie, co prawda utrzymuje je w ryzach, ale trudniej się je blenduje na powiece

- bardzo wydajny produkt, dobra cena

Doskonały klej, jednak minus za opakowanie

Klej sprawdza się doskonale zarówno pod sypkie brokaty, jak i rozświetlacze i błyszczące cienie z paletek.
Klej jest beżowy, znika po chwili od nałożenia, nie pozostawia lepkiej warstwy i świetnie utrzymuje brokat. Ma konsystencję masełka.
Jest bardzo wydajny, wystarczy mała kropka aby pokryć dobrze powiekę.
Opakowanie prezentuje się pięknie, małe, zgrabne, podłużne, idealne do kosmetyczki.
Dziubek z dobrze trzymającą zakrętką pozwalał na nabranie idealnej ilości produktu. No właśnie, pozwalał… po kilku miesiącach aplikator został w zakrętce. Nie mam pojęcia czym zostało to spowodowane. Dodatkowo moja przyjaciółka ma dokładnie ten sam problem z tym produktem. Klej uwielbiam, lecz opakowanie pozostawia wiele do życzenia.

Świetna

Klej NYX dobrze trzyma cienie z drobinkami, brokaty, nie znam do tego lepszego :) Może być również dobrą bazą pod cienie klasyczne, jednak warto mieć na uwadze, że utrudnia blendowanie. Cena ze średniej półki, ale bajecznie wydajny. Świetny produkt.

Jestem bardzo zadowolona

Nie byłam przekonana do stosowania glitter primera, ale… Teraz nie wyobrażam sobie mocniejszego makijażu bez tej bazy! Dzięki niej kolory cieni są bardziej wyraziste, tak samo z blaskami! Dodatkowo zawsze miałam problem z „tłustą powieką"" i po jakimś czasie cienie zbierały mi się w jednym miejscu… Z bazą ten problem nie występuje lub jest mniejszy